10 noderīgas atziņas jauniešiem

Lasīt rakstu


10 noderīgas atziņas jauniešiem

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 20. septembrī

10 noderīgas atziņas jauniešiem

Un ko tu pateiktu jaunākai sevis versijai?


Dzīve ir visai sarežģīts process, vai ne? Katru dienu jāveic izvēles un jādīlo ar dažādām situācijām… jā, arī tik neveiklām, ka tās pat mēdz atgriezties mūsu prātos visvēlākajā nakts stundā. Taču tajā visā ir arī kaut kas pozitīvs - tikai tā mēs gūstam pieredzi, labu vai sliktu, kā nu kurš uz šo skatās. Turklāt ir arī brīži, kad mūsu izvēles iespējas pārņem prātu un varam iegrimt stresa burbulī, domājot, ko tālāk, kā labāk, kas nu būs... atbildes mums neviens nesniegs, bet ieklausīsimies pieredzējušu cilvēku ieteikumos par dzīvi.

1 Ceļot smagus priekšmetus, salieciet ceļus!

Ceļot smagus priekšmetus, salieciet ceļus!

2 Lietas kļūst vieglākas! Pirmā reize, kad kaut ko pārdzīvo, vienmēr ir visgrūtākā!

Lietas kļūst vieglākas! Pirmā reize, kad kaut ko pārdzīvo, vienmēr ir visgrūtākā!

3 Nebaidies darīt lietas viens! Dodies uz izrādi, uz filmu, pat pārgājienā. Nepalaid garām iespējas, tikai dēļ tā, ka nav kompānija.

Nebaidies darīt lietas viens! Dodies uz izrādi, uz filmu, pat pārgājienā. Nepalaid garām iespējas, tikai dēļ tā, ka nav kompānija.

4 Lietojiet sauļošanās kosmētiku! Ja es varu jums ieteikt tikai vienu padomu nākotnei, tad tas ir sauļošanās krēms. Zinātnieki ir pierādījuši saules aizsarglīdzekļu ilgtermiņa ieguvumus.

Lietojiet sauļošanās kosmētiku! Ja es varu jums ieteikt tikai vienu padomu nākotnei, tad tas ir sauļošanās krēms. Zinātnieki ir pierādījuši saules aizsarglīdzekļu ilgtermiņa ieguvumus.

5 Ceļojiet, izmantojiet atvaļinājuma laiku, veidojiet atmiņas!

Ceļojiet, izmantojiet atvaļinājuma laiku, veidojiet atmiņas!

6 Rūpējieties par savu ķermeni. Vingrojiet, lai saglabātu veselīgu svaru un labu sirds un asinsvadu veselību. Kļūstot vecākam, ir daudz grūtāk tos uzturēt.

Rūpējieties par savu ķermeni. Vingrojiet, lai saglabātu veselīgu svaru un labu sirds un asinsvadu veselību. Kļūstot vecākam, ir daudz grūtāk tos uzturēt.

7 Speriet pirmo soli! Sliktākajā gadījumā jūs saņemsiet vienkārši atteikumu.

Speriet pirmo soli! Sliktākajā gadījumā jūs saņemsiet vienkārši  atteikumu.

8 Nekad nav par vēlu sākt jaunu karjeru. Dari, ko tu mīli!

Nekad nav par vēlu sākt jaunu karjeru. Dari, ko tu mīli!

9 Nesteidzieties precēties, līdz saprotiet, kas jūs esat. Satikties, dzīvot kopā - vienalga. Vienkārši neprecieties pirms 30!

Nesteidzieties precēties, līdz saprotiet, kas jūs esat. Satikties, dzīvot kopā - vienalga. Vienkārši neprecieties pirms 30!

10 Ja esat atkarīgs no nikotīna, pārtrauciet! Ja nē, nekad nesāciet!

Ja esat atkarīgs no nikotīna, pārtrauciet! Ja nē, nekad nesāciet!
SPĒLĒT KAZINO