5 pazīmes, ka attiecībām pienākušas BEIGAS

Lasīt rakstu


5 pazīmes, ka attiecībām pienākušas BEIGAS

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 28. janvārī

5 pazīmes, ka attiecībām pienākušas BEIGAS

Pienāk laiks aiziet no attiecībām vai iepazīt otru cilvēku no jauna. Lūk, piecas pazīmes, kas liecina, ka jūsu attiecības ir beigušās.


Attiecības ne vienmēr būs gludas. Pat tiem pāriem, kas no malas izskatās visai perfekti ir savas problēmas, kuras jārisina, lai saglābtu savstarpēji veselīgas attiecības.

Visi pāri, kuriem attiecības jau ir ilgstošas, var nonākt dilemmas priekšā un galvā risināt jautājumu – vai attiecības beigt, vai cīnīties ar problēmu un turpināt. Kad esat kopā jau ilgu laiku, jūs esat viens otru labi iepazinuši un pieķērušies, kā savam pasaules tuvākajam cilvēkam, un atlaišana var šķist aizvien grūtāka. Taču dažreiz cilvēki, šo kopā būšanas gadu laikā, attīstās un pilnveidojās kā personības dažādos virzienos, un pienāk laiks aiziet no attiecībām vai iepazīt otru cilvēku no jauna. Lūk, piecas pazīmes, kas liecina, ka jūsu attiecības ir beigušās.

1. Jūs vienmēr esat dusmīgs uz savu partneri.

Ja kāds cilvēks visu laiku ir jums blakus, var gadīties, ka izpaužat savu neapmierinātību uz viņu. Veselīgās attiecībās jūsu partneris ir tur, lai palīdzētu jums pārvarēt grūtos brīžus, ne izlādētu savas negācijas uz viņu.

Sliktās attiecībās komunikācija ir problēmas cēlonis, daudz kas paliek neizteikts. Ja jūs vienmēr jūtaties dusmīgs uz savu partneri, jums vajadzētu noskaidrot, vai jūs būtu laimīgāks izšķiroties un palaižot vaļā šo cilvēku.  Ja atbilde ir "jā", ir pienācis laiks atvadīties.

2. Nav emocionālas saiknes

Kad dzirksts ir zudusi, ir grūti noteikt, vai attiecības ir vērts glābt. Viena no galvenajām pazīmēm, kas liecina, ka jūsu attiecības ir beigu fāzē, ir tā, ka jūs vairs neesat atklāts ar savu partneri. Laimīgu un veselīgu attiecību stūrakmens ir tas, ka abi partneri jūtas ērti un patiesi atklāti, daloties ar domām un viedokļiem.

Ja jūs nedalaties ar to, kas patiešām ir jūsu domās, tā var būt zīme, ka jūs vairs nevēlaties dziļu saikni ar savu partneri. Tāpat, ja esat konstatējuši, ka jūsu starpā vairs nav ierasto jautro joku vai arī ir grūti uzsākt saistošas sarunas, jūsu saikne varētu būt zudusi.

3. Jums vairs neinteresē fiziskā tuvība

Seksuālā iekāre attiecību laikā var svārstīties augšup un lejup. Ja esat apsīkuši un, šķiet, nevarat atjaunot seksuālo dzīvi, tā ne vienmēr ir zīme, ka attiecības ir beigušās. Iztēlojieties pirmo reizi, kad esat bijis intīms ar savu partneri, un saprotiet, vai jums patīk, kur jūsu prāts jūs aizved. Ja jums patīk tas, ko jūtat, iespējams, jūs joprojām seksuāli piesaista jūsu partneris.

Ja kaisle ir zudusi un partneris vairs neinteresē, tā varētu būt problēma. Seksuālās intereses trūkums bieži vien liecina par attiecību veselību un potenciālo ilgmūžību. Ja tikai doma par to, ka partneris ir tuvu vai intīmi pieskaras, ir nepatīkama, tad tas ir signāls, ka attiecībām ir nepieciešams kapitālais remonts vai šķiršanās ir potenciāli tuvu.

4. Uzticība ir zudusi

Neatkarīgi no tā, vai jūsu partneris ir bijis afērā vai vienkārši nepilda solījumus, uzticību ir grūti atjaunot. Ja jūtat, ka nevarat uzticēties cilvēkam, kas atrodas jūsu tuvumā, tas ir šķērslis, kas kavē jebkādu jēgpilnu saikni.

Uzticēšanās ir attiecību pamats, un tās trūkums izjauc attiecības no iekšienes. Lai to atgūtu, abiem partneriem ir jākoncentrējas ne tikai uz pašu uzticēšanos, bet arī uz problēmu saknēm, kas noveda pie attiecību izjukšanas.

5. Par nākotni netiek runāts

Neviens nevēlas būt strupceļā esošās attiecībās, kas, šķiet, nekur nevirzās. Ja jums šķiet, ka jūsu partneris cenšas mainīties uz labo pusi, jums būtu jādod viņam telpa, lai to izdarītu. Taču, ja viņš uzklausa jūsu bažas un tās noraida, nevis iesaistās, tas ir sarkanais karogs.

Dažreiz potenciālajam ilgtermiņa partnerim ir jādod termiņš. Un, lai gan ir jābūt elastīgam tikai tāpēc, lai pielāgotos reālās pasaules problēmām, kas var rasties, ja partneris nevar vienoties ar jums par saprātīgu termiņu, lai attiecības varētu pacelt nākamajā līmenī, iespējams, labāk tās pilnībā izbeigt, nevis atstāt ilgtermiņa strupceļā.

Neatkarīgi no tā, kas jūsu attiecībās ir radījis pārrāvumu, nekad nav viegli atrasties šādā situācijā. Ja jūs joprojām esat iemīlējušies un vēlaties, lai jūsu saikne saglabātos, jūs varētu meklēt risinājumus, lai labāk sazinātos un saprastu viens otru. Visās attiecībās ir savi šķēršļi - tāpēc, ja esat pārliecināts, ka jūsu partneris ir "tas īstais", mēģiniet atrast jaunus veidus, kā pārvarēt konfliktus jums abiem veselīgā veidā!

Līdzīgi raksti