5 PAZĪMES, KA ESAT SATIKUŠI SAVU DVĪŅU LIESMU

Lasīt rakstu


5 PAZĪMES, KA ESAT SATIKUŠI SAVU DVĪŅU LIESMU

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 22. martā

5 PAZĪMES, KA ESAT SATIKUŠI SAVU DVĪŅU LIESMU

It’s a match!


Jūs kādreiz noteikti esat piedzīvojuši grūtus brīžus, vēloties, lai jūsu dzīvē ienāktu kāds pavisam īpašs cilvēks. Iespējams, pat īpašāks par jebkuru citu personāžu. Kāds, kurš lieliski saprot visu, ko jūtat, un atbalsta bez nosodījuma, lai tur vai kas. Šī trūkstošā daļa no sevis, ko meklējat, ir jūsu dvīņu liesma — dvēsele, kas atspoguļo jūs pašus. Par šo fenomenu dažādi mistiķi runājuši jau gadu simteņiem.

Dvīņu liesma ir ārkārtīgi rets atradums. Bieži vien cilvēki samierinās ar tām attiecībām, kādas dzīve “piespēlējusi”, domājot, ka nekas labāks jau nav iespējams, lai gan daudzi no mums, dziļi sirdī nojauš – patiesa un absolūta mīlestība ir kaut kur “tur ārā”. Vai atpazināt sevi šajās rindās? Vai, jūsuprāt, esat jau krustojuši ceļus ar savu dvīņu liesmu? Kā saprast vai jūsu sastaptais cilvēks patiešām ir jūsu dvīņu liesma? Šīs ir dažas pazīmes, kurām jums vajadzētu pievērst uzmanību.

1. Tūlītēja pievilcība

Satiekot savu dvīņu liesmu, jūs sajutīsiet pārdabisku pievilcību, kas pilnībā atšķirsies no jebkā, ko esat jutuši iepriekš. Jūsu dvēseles atpazīs viena otru un jūs piedzīvosiet savādu piederības sajūtu, neskatoties uz to, ka tikko satikāties. Atrodot savu dvīņu liesmu, jūs uzreiz jutīsieties kā mājās.

2. Strauja un intensīva emocionālā saikne

Tā kā viens ar otru esat sinhroni un jūsu prāts darbojas līdzīgos veidos, jūs varat diezgan ātri attīstīt savas jūtas vienam pret otru, un pat atzīties mīlestībā daudz ātrāk, nekā tas pieņemts. Tas tāpēc, ka abi zināt, ko vēlaties, un iekšēji saprotat, ko jūt otrs partneris. Tas ir kā lasīt savas domas!

3. Attiecības vienmēr ir dinamiskas

Lai cik arī lieliski nebūtu tas, ka visas jūsu labās īpašības atbilst jūsu dvīņu liesmai, arī jūsu sliktās īpašības neviens nav atcēlis. Tas nozīmē, ka jums abiem var piemist tieksme domāt, ka katram no jums vienmēr un visur ir taisnība, sagādājot grūtības attiecību šķēršļu pārvarēšanā. Dvīņu liesma liks jums apzināties savus visslēptākos trūkumus, liekot tiem iznirt virspusē. 

4. Jūs vienmēr atrodat ceļu atpakaļ viens pie otra

Neskatoties uz to, ka laimīgas un ilgstošas attiecības starp dvīņu liesmām ne vienmēr ir vienīgais iespējamais scenārijs, jūs nekad nevarēsiet tā vienkārši pazust viens no otra dzīves. Jūs varat saiet kopā un šķirties atkal un atkal, apzinoties, ka viens bez otra īsti nemaz nevarat… vai negribat. Jūs esat viena un tā pati dvēsele, divos dažādos ķermeņos, un tas darbojas kā magnēts, kas nepārtraukti velk jūs abus kopā.

5. Starp jums strāvo telepātisks savienojums

Jums un jūsu dvīņu liesmai ir ļoti viegli saprasties vienam ar otru. Tas notiek, teju no pusvārda, jo jūs gandrīz vienmēr zināt, ko otrs domā. Diez vai jūs spēsiet sastrīdēties par to, kurp doties pavakariņot vai kādu TV šovu skatīties. Jūs abi esat uz viena viļņa un savā būtībā vēlaties vienu un to pašu.

Lai arī kāds būtu iznākums, dvīņu liesmu attiecību dinamika vienmēr ir pilna ar pārsteigumiem, kāpumiem, kritumiem un mācībstundām. Ir iespējams pat piedzīvot mirkļus, kad viena no “liesmām” apzināti bēg no otra, atstājot otru “liesmu” neizpratnē par to, kāpēc tā notiek. Var notikt izmisīga dzīšanās pakaļ savai mīlestībai vai gluži pretēji – bailes no nepieredzēti intensīvajām jūtām var likt jums noslēgties. Viss var būt. Vēl iespējams, ka stāsti par dvīņu liesmu ir vistīrākās blēņas. Bet kas zina, varbūt tā ir kaut kur tepat netālu un gaida īsto brīdi, lai jūs satiktu…

Līdzīgi raksti