6 POPULĀRI PASAULES HITI, KURUS GANDRĪZ IZPILDĪJA CITI MĀKSLINIEKI

Lasīt rakstu


6 POPULĀRI PASAULES HITI, KURUS GANDRĪZ IZPILDĪJA CITI MĀKSLINIEKI

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 19. septembrī

6 POPULĀRI PASAULES HITI, KURUS GANDRĪZ IZPILDĪJA CITI MĀKSLINIEKI

Gandrīz neskaitās!


Ir tikpat kā neiespējami iztēloties, ka jūsu iemīļotāko dziesmu būtu varējis izpildīt kāds cits mākslinieks, vai ne? Tā vien šķiet, ka šī dziesma bijusi kā radīta tās konkrētajam izpildītājam. Un kas to lai zina, kāds būtu bijis dziesmas liktenis, ja to nedziedātu tik pierastā un pazīstamā balss? Ikviena popzvaigzne vēlas ieskaņot hitu, kas spētu uzrunāt ļaužu masas.  Nereti starp potenciālajiem izpildītājiem, par šo hitu ieskaņošanu notiek sīva cīņa. Dažkārt piedāvātā dziesma mūziķus neuzrunā, paverot plašas iespējas kādam citam, kas pēcāk raisa nožēlu par noraidīto piedāvājumu.

Iemesli ir dažādi, un domāt par to “kā būtu, ja būtu”, ir mazliet par vēlu - šīs dziesmas jau sen kā ierakstītas un “palaistas tautiņās”, mums visiem tik labi pazīstamajā skanējumā. Un tomēr… interesanti, ka slaveno Riannas hitu “Umbrella” teorētiski būtu varējusi izpildīt Britnija Spīrsa, ne tā? Mūzikas industrijā šādi piemēri nav retums. Tad nu ieslēgsim savu iztēli un “gara ausīm” iztēlosimies, kā šie populārie pasaules hiti būtu skanējuši, ja tos izdziedātu kāds cits!  

“See You Again” – Wiz Khalifa feat. Charlie Puth (Potenciālais izpildītājs – Eminem)

Pirms Vizs Kalifa kopā ar Čārliju Putu ieskaņoja vienu no 2015. gada lielākajiem hitiem, tas sākotnēji tika piedāvāts Eminemam. Iemesls, kādēļ Eminems no dziesmas atteicās bija sekojošs: tolaik viņš kopā ar 50 cent jau bija sācis darbu pie filmas “Southpaw” skaņu celiņa, negribēdams iesaistīties tābrīža konkurējošās filmas “Fast & Furious” skaņu celiņa ierakstā, kuru pazīstam kā megahitu “See You Again”.  Viz, Čārlij – forši jums!

“For You” – Liam Payne, Rita Ora (Potenciālais izpildītājs – Justin Bieber)

Japp! Bijušā puišu grupas One Direction dalībnieka Liama ​​Peina un samtainās balss īpašnieces Ritas Oras dziesma “For You” sākotnēji tika piedāvāta, nevienam citam kā Džastinam Bīberam. Tā kā Džastins tobrīd bija devies pelnītā atvaļinājumā, filmas “Fifty Shades Freed” skaņu celiņu nācās piedāvāt kādam citam. Domājams, ka Liams un Rita par šo liktenīgo pavērsienu tikai priecājās!

“Toxic” – Britney Spears (Potenciālā izpildītāja – Kylie Minogue)

Nē, nudien! Šis glancētais elektropopa gabals, kas tālajā 2004. gadā Spīrsai atnesa pirmo un vienīgo Grammy balvu, gandrīz kļuva par popdīvas Kailijas Minogas “mazulīti”. Nez ko par to domāja pati Kailija? Kādā intervijā viņa minējusi, ka neesot dusmīga par radušos situāciju un salīdzinājusi to ar zivtiņu, kas norāvusies no āķa. “Tas vienkārši ir jāpieņem”, bildusi dziedātāja.

“New Rules” – Dua Lipa (Potenciālās izpildītājas – Little Mix)

Šeit nemaz nav daudz ko piebilst! Skaņdarbs tika radīts speciāli meiteņu grupai Little Mix, viņām paredzētajā dziesmu rakstīšanas nometnē. Zināms arī tas, ka dziesma pēcāk piedāvāta vēl citiem izpildītājiem. Kāpēc visi no tās atteikušies? Ej nu sazin, taču pati dziesmas līdzautore Dua Lipa, paņemot dziesmu savā paspārnē, nenoliedzami, spēra pareizo soli. Tas, joprojām, ir viens no mūziķes lielākajiem hitiem!

“Shape Of You” – Ed Sheeran (Potenciālā izpildītāja – Rihanna)

Savu superhitu "Shape of You", Eds Šīrans sākotnēji rakstīja Riannai, taču pārlasot dziesmas vārdus, dziedātājs saprata, ka tā viņai nepiestāvēs. Beigu beigās, britu mūziķis dziesmu paturēja sev. Īsi un konkrēti! 

“Closer” – The Chainsmokers feat. Halsey (Potenciālā izpildītāja – Camilla Cabello)

Amerikāņu elektroniskās mūzikas duets The Chainsmokers dziesmas “Closer” ierakstā, patiesībā vēlējās pieacināt dziedātāju Kamillu Kabeijo, kura tolaik darbojās meiteņu grupas Fifth Harmony sastāvā. Grupai bija paredzēts izdot savu jauno studijas albumu, tādēļ Kamillai no sadarbības nācās atteikties. Jā, tas viennozīmīgi bija liels hits, taču Kamillas solo karjerai arī bez šīs dziesmas, neklājas slikti!  

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO