Andrejsalā atklāta jauna koncertvieta "Wondersala"

Lasīt rakstu


Andrejsalā atklāta jauna koncertvieta "Wondersala"

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 20. jūnijā

Andrejsalā atklāta jauna koncertvieta "Wondersala"

Lai brīnumaina vasara, draugi!


17. jūnijā ar vērienīgu grupas “Singapūras satīns” koncertu tika atklāta jauna brīvdabas koncertu un ballīšu vieta “Wondersala”. Šī pasākumu vieta atrodas pie pašas Daugavas, piedāvājot plašu izklaides programmu, bārus, ēdināšanas iespējas un lielisku atmosfēru vasaras vakariem. “Wondersala” atrodas Andrejostas ielā 17.

“Wondersalā” ir uzbūvēta iespaidīga skatuve, kas ir 10 metrus augsta, 22 metrus gara un 14 metrus plata. Pasākumu organizatori sola, ka šajā vietā uzstāsies ne tikai pašmāju, bet arī ārzemju mūziķi, nodrošinot kvalitatīvas un neaizmirstamas izklaides iespējas katru nedēļas nogali. Teritorijā ir iespējams pulcēt līdz pat 10 tūkstošiem cilvēku, kas nodrošina atbilstošu infrastruktūru apmeklētāju dzīvespriekam, labsajūtai un ērtībām. Pirmajās atklāšanas dienās uz “Wondersalas” skatuves jau ir kāpusi grupa “Singapūras satīns”, “Otra puse” un “Pēc tumsas”.

Nākamais gaidāmais pasākums būs Līgo svētku svinēšana 23. jūnijā, kur uzstāsies leģendārās latviešu grupas “Menuets” un “Pērkons”, “Riga Reggae” un “Dakota”, kā arī DJ Roberts Lejasmeijers. Līdz šim ir zināms, ka šovasar “Wondersalā” savus koncertus sniegs arī Ozols, “Jumprava”, “The Sound Poets”, “Carnival Youth”, “Astro’n’out”, “Sudden Lights”, Mesa, “Dzelzs vilks”, “Tautumeitas” un “Bermudu divstūris”. Biļetes uz gaidāmajiem koncertiem ir iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā. Iepriekšpārdošanā biļetes var iegādāties par izdevīgāku cenu.

Līdzīgi raksti