APPRECĒJIES Renāra Kaupera dēls Edgars

Lasīt rakstu


APPRECĒJIES Renāra Kaupera dēls Edgars

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 26. jūlijā

APPRECĒJIES Renāra Kaupera dēls Edgars

Rūgts!!!


26 gadu vecumā laulības ostā iestūrējis latviešu indie grupas “Carnival Youth” solists Edgars Kaupers. Laulības gredzenus viņš mija ar savu ilggadējo draudzeni Evu Sokolovsku, kura pieņēma vīra uzvārdu.

Jaunā sieva savā Instagram profilā publicējusi bildes no kāzām, rakstot: “Sveiki. Šeit Eva. Eva Kaupere”.

Kāzas esot notikušas pagājušajā ceturtdienā, kur svinīgā ceremonija norisinājās gleznainā pļavā pie upes. Edgaru un Evu salaulāja dziedošais mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics, kurš iepriekš bija piedalījies latviešu TV šovā “Dziedi ar zvaigzni”. Kādā no “Privātās Dzīves” intervijām Edgars atklāja, ka nesteigsies ar bērnu radīšanu, tas arī esot bijis vecāku ieteikums. “Prāta vētras” solists Renārs Kaupers par dvīņu tēvu kļuva 20 gadu vecumā, tomēr tas esot bijis daudz par agru.

Grupa “Carnival Youth” savu darbību uzsāka 2012. gadā, to izveidoja dvīņubrāļi Edgars (ģitāra, vokāls) un Emīls (bungas, vokāls) Kauperi, Roberts Vanags (taustiņinstrumenti, vokāls), pēc pusgada tai pievienojās arī Aleksis Luriņš (ģitāra, basģitāra). Savu pirmo EP ierakstu grupa izdeva 2014. gadā ar nosaukumu “Never Have Enough”. Līdz šim grupa jau ir izdevusi piecus studijas albumus un aktīvi koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. 2016. gada janvārī “Carnival Youth” saņēma “European Border Breakers” balvu par panākumiem ārvalstīs.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO