APRĪĻA horoskops

Lasīt rakstu


APRĪĻA horoskops

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 07. aprīlī

APRĪĻA horoskops

Simfonijā starp gaismu un tumsu!


Ir aprīlis, kas nozīmē Vērša sezonu, spēcīgu pilnmēnesi Svaru zīmē un Plutona retrogrāda sākumu. Bet nebaidieties, zvaigžņu mazuļi. Jā, pasaule šobrīd ir saspringts haoss, bet astroloģiski tas ir salīdzinoši vēss mēnesis, kas bagāts ar filozofiskiem ieskatiem un naudu. Šajā kāpumu un kritumu mēnesī ļaujiet sev peldēt perfektā simfonijā, starp gaismu un tumsu.

AUNS 21.marts – 19.aprīlis

Mēnesis ir sācies intensīvi, 1. aprīļa jaunais mēness lūdz Tev koncentrēties uz pagātnes brūču dziedināšanu. Dari to, zinot, ka tagad ieguldītās pūles dos milzīgus ilgtermiņa ieguvumus. Cik augstu vēlies sev uzstādīt latiņu? Savienojot saprātu ar intuīciju, Tu izveidosi abpusēji izdevīgu formulu.

Kad pārpilnības dieviete Venera ienāk sapņainajās Zivīs, zvaigznes vēlas, lai Tu nopelnītu naudu. Aprīlis ir īstais laiks, lai precīzi izvirzītu ambiciozu mērķi, iespējams, tas būs saistīts ar Tavu profesionālo ceļu vai vispārējo labklājību.

16. aprīļa pilnmēness paredz lielas pārmaiņas, kad Tev varētu būt jāveic izmaiņas, kas saistītas ar dzīvesvietu, lai pielāgotos Tavas uzlecošās zvaigznes pozīcijai.

VĒRSIS 20.aprīlis – 20.maijs

Saule virzās cauri Tavai garīguma zonai, virzot uzmanību uz iekšu. Merkurs atrodas Tavā zīmē no 10. līdz 29. aprīlim, pastiprinot pārliecību par Tavām domām un vārdiem.

Tā kā Saule ir diagrammas daļā, kas lielāko aprīļa daļu pārvalda Tavu zemapziņu, iespējams, vēlēsies pavadīt savu laiku savas pašsajūtas uzlabošanai. Koncentrējies uz atbrīvošanos. Drīzumā parādīsies jaunā Tevis versija — cik aizraujoši!

Kāda ir Tava mīļākā kūkas garša? Tava vadošā planēta ir Venera, kas nozīmē, ka zini, kā novērtēt pat šķietami vismazākās lietas dzīvē. Tu esi tas, kurš bauda prieku, kas lieliski izdodas, jo, kad Plutons dodas atpakaļgaitā, nav iemesla baidīties. Tevi gaida iespaidīgas seksuālās dzīves pārmaiņas, lai Tavas fantāzijas atdzīvotos.

DVĪŅI 21.maijs – 20.jūnijs

Naudas tēma turpinās, kad sākas greznā Vērša sezona, tāpēc sastādi budžetu, runā ar finanšu konsultantu un sagatavojies pārpilnībai. Seko līdzi dramatiskajam Saules aptumsumam mēneša beigās, jo naudas ziņas var pēkšņi materializēties.

Mēneša vidus ir pasakains laiks pirmajam randiņam, jauna cilvēka iepazīšanai vai attiecību pacelšanai jaunā līmenī. Šis ir mēnesis, kurā Visums pārsteigs Tevi, Dvīnīt! Lai maksimāli izmantotu šī mēneša ietekmi, Tev jāatbrīvo prāts. Tas jo īpaši attiecas uz to, ka 30. aprīļa jaunā mēness Saules aptumsums rosina izmaiņas Tavā zemapziņas sektorā.

Aprīlī vislabāk darbojas lēna un vienmērīga pieeja mērķu sasniegšanai. Neatkarīgi no tā, ko vēlies īstenot, tagad var būt iespēja sasniegt lielus panākumus un sešu mēnešu laikā redzēt kārotos rezultātus.

VĒZIS 21.jūnijs – 22.jūlijs

Plutons, transformācijas planēta, piecus mēnešus, sākot no aprīļa, dodas retrogrādā. Kad tas beigsies, Tava mīlas dzīve būs labāka nekā jebkad agrāk.

Ak, un dodieties ārpus pilsētas vai izbaudiet atpūtu, ja varat, aprīļa beigās haotiskā saules aptumsuma laikā.

Aprīļa pirmā puse ir pārsteidzošs laiks savu visdārgāko mērķu sasniegšanai. Auns pārvalda Tavu karjeras sektoru, un, Jupitera-Neptūna savienojumam paverot jaunas un aizraujošas iespējas, Tu esi gatavs kaut kam jaunam. Ir nepieciešams strādāt kopā ar citiem, lai nokļūtu tur, kur vēlies, jo īpaši tāpēc, ka sūtnis Merkurs šomēnes pāriet uz Tavu draudzības un tīklu zonu.

Pamani savas vajadzības visās dzīves jomās, piemēram, darba dzīvē. Ja ir nepieciešamas vairāk garīgās veselības dienu vai Tu piedzīvo izdegšanu, ir svarīgi noteikt robežas.

LAUVA 23.jūlijs – 22.augusts

Tev patīk uzmanība un gozēšanās uzmanības centrā. Galu galā Tevi pārvalda Saule. Taču lauvām ir vajadzīgas arī kaķu snaudas. Aprīlis fokusā liek veselību, taču satraukumam nav iemesla. Visticamāk, vienkārši jāparūpējas par miegu, jāstrādā pie stresa līmeņa samazināšanas un jāatgādina sev, ka neviens par Tevi neaizmirsīs, ja paņemsi trīs dienu pārtraukumu no visa. Paplašini savu prātu, koncentrējoties uz savas sapņu dzīves radīšanu. Tu vēlies izstiept savus spārnus, mācīties, augt, varbūt pat piedzīvot acis atverošu pieredzi, kas saistīta ar ceļošanu vai izglītību.

Aprīļa sākums varētu iedvesmot apņemties īstenot pilnīgi jaunu spēles plānu. Tu gūsi diezgan lielu gandarījumu, izveidojot vēl dziļāku saikni ar savu partneri vai kādu īpašu cilvēku, pateicoties uz attiecībām orientētai Venerai, kas no 5. aprīļa līdz 2. maijam pārvietojas Tavā emocionālās un seksuālās tuvības zonā.

JAUNAVA 23.augusts – 22.septembris

Aprīlis atgādina, ka sekss nav tikai fiziska darbība. Tas ir veids, kā sazināties ar savu partneri un pat tikt galā ar traumām, lai varētu izbaudīt seksu pavisam jaunos veidos.

Pilnmēness Svaru vidū var uzlabot jūsu profesionālo dzīvi, taču tikai tad, ja spējat saglabāt mieru šīs mēness radītā stresa apstākļos.

Auna sezona Tev parasti ir ļoti introspektīvs laiks, kurā daudz apšaubi savas attiecības un līgumus, tāpēc nebrīnies ja būsi interesantā noskaņojumā. Ej līdzi straumei un turi antenu augšā! Urāns ir ģēniju planēta, kas varētu sūtīt Tavā ceļā kādu lielu iedvesmu. Atzīmē dienas no 24. līdz 27. aprīlim kā vienas no gada labākajām mīlestībai un kaut kā jauna iesēšanai.

SVARI 23.septembris – 22.oktobris

Aprīlis pievērš Tavu uzmanību attiecībām vairāk nekā parasti, jo Saule virzās cauri Tavai partnerattiecību zonai, izceļot jebkuru un ikvienu savstarpējo saikni - romantisku, platonisku vai profesionālu.

Tev patīk saglabāt mieru, jo esi taisnīguma un līdzsvara zīme. Līdz ar to var rasties izvairīšanās no konfrontācijām. Tāpēc neaizmirsti noteikt savas robežas. Esi pietiekami drosmīgs, lai dziedētu pagātnes problēmas un liktu savas vajadzības pirmajā vietā. Pievērsies fiziskajai labsajūtai, jo šomēnes uzmanības centrā ir arī Tava veselība.

Apbrīnojamās ziņas ir tādas, ka Tavas planētas valdniece Venera atradīsies savā spēcīgākajā pozīcijā debesīs, palīdzot īstenot dažus no Taviem trakākajiem sapņiem. Atzīmē dienas no 25. līdz 30. aprīlim, kā dažas no labākajām visā gadā. Laiks jaunām virsotnēm!

SKORPIONS 23.oktobris – 21.novembris

Pēdējo pāris nedēļu laikā Saule ir pārliecināti virzījusies cauri Tavas ikdienas rutīnas zonai, iekustinot aktivitātes saistībā ar labsajūtu un ikdienas darbiem. Aprīlis atgādina par miegu un emocionālo labklājību. Neaizmirsti baudīt dzīvi un izklaidēties.

Kad 19. aprīlī Saule ieies Vērša zīmē, Tava uzmanība tiks pievērsta partnerattiecību sektoram. Tā kā šajā dzīves jomā ir tik daudz aktivitāšu, sagaidi, ka durvis atvērsies un aizvērsies. Tici, ka viss notiek ar kādu iemeslu. Īpaši tas būs aktuāli mēneša beigās, kad 30. aprīļa jaunā mēness Saules aptumsums sāks nenovēršamu un, visticamāk, ļoti pozitīvu jaunu sākumu.

Neatkarīgi no tā, vai esi vēlējies pāršķirt jaunu lapu attiecībā uz savu labsajūtas sakārtošanu vai atrast lielāku līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi, nākamo sešu mēnešu laikā Tu varēsi to padarīt par realitāti.

STRĒLNIEKS 22.novembris – 21.decembris

Tava harizma aprīlī ir tik tālu no šīs pasaules, ka Tu patiesībā varētu būt bīstams. Tas ir pateicoties tam, ka Saule virzās cauri Tavai romantikas un pašizpausmes zonai. Aprīlis aicina izmantot savu šarmu, lai iniciētu biedējošas sarunas ar simpātijām un partneriem, piemēram, lai pārrunātu domstarpības un fantāzijas.

Tev, Strēlniek, šis ir lielisks mēnesis! Ko Tu dzīvē vēlies visvairāk? Jauns partneris, jaunas mājas, lielāka ģimene vai varbūt vairāk iedvesmas? Tev var būt tas viss! Viss, kas jādara - koncentrējies uz skaidru mērķi.

12., 20., 26. un 30. aprīlis ir neticamas dienas, lai īstenotu savus sapņus, jo Tavs valdnieks Jupiters saņem kosmisku palīdzību no daudzām citām debesu planētām.

MEŽĀZIS 22.decembris – 19.janvāris

Mēneša sākumā, iespējams, pievērsīsies sīku problēmu risināšanai mājās. Lai gan tas varētu nebūt tas jautrākais, koncentrējies uz to dziedināšanu un labošanu. Aprīlis sniedz skaidrību par to, ko Tu patiesi vēlies no savas privātās dzīves. Varētu būt laiks uzsākt pilnīgi jaunu nodaļu, kurā jūties līdzsvarotāks, ejot savā profesionālajā ceļā un rūpējoties par savu emocionālo labsajūtu.

Teiciens "klusie ūdeņi tie dziļākie" lieliski raksturo Tevi. Kā iezemētai zemes zīmei, šķiet, ka Tev vienmēr klājas labi, un tā tas parasti arī ir! Bet tas nenozīmē, ka Tev nav jūtu. Emociju apspiešana var radīt šķēršļus attiecībās.

Kad sākas Vērša sezona, sagaidi dziļas un filozofiskas sarunas. Un, kad Plutons, pārvērtību planēta, iet atpakaļ, jūsu misija ir izklaidēties un būt laimīgam. Vai tu esi gatavs?

ŪDENSVĪRS 20.janvāris – 18.februāris

Šomēnes galvenā uzmanība tiek pievērsta Tavam naudas sektoram, jo saņem drosmi, lai lūgtu paaugstinājumu vai uzsāktu kādu projektu, kas varētu nopelnīt neticamas naudas summas.

Nevilcinies skriet ar drosmīgu, izdomas bagātu spēles plānu, jo īpaši ap 12. aprīli, kad laimīgais Jupiters un mistiskais Neptūns sadarbojas šajā sektorā, uzsākot 13 gadu ciklu, kas var veicināt ar garīgo izaugsmi saistītu savām vērtībām.

Zinātkāre pieaug, un sabiedriskā dzīve ir vēl iepriecinošāka nekā parasti. Visticamāk, esi saņēmis daudz ielūgumu, lai pavadītu laiku kopā ar esošajiem draugiem, un drīzumā būs iespēja izveidot jaunus. Citiem vārdiem sakot, Tu plauksti. Jautā, ko vēlies, Visums var to dot.

ZIVIS 19.februāris – 20.marts

Gan seksuālais Marss, gan jutekliskā Venera šomēnes ieiet Tavā zīmē, tāpēc spēsi izbaudīt lielisku laiku ar mīļotājiem un draugiem. Atceries, ka pat tad, ja Tev patīk savs darbs un Tev ir labākais romantiskais partneris pasaulē, draugi ir ļoti svarīgs atbalsts.

Kad Venera un asteroīds Džuno ienāk Tavā zīmē, lai sarīkotu mīlestības svētkus ar Jupiteru un Neptūnu, Tu saņem daļu no jaudīgākajām veiksmēm, ko esi piedzīvojis pēdējo gadu laikā. Kā Tu to izmantosi? Tā ir kosmiskā labvēlība, ko vari novirzīt jebkurā darbā, projektā vai vēlmē.

Viss, kas jādara, ir jāsaglabā koncentrēšanās, jāstrādā vēlmju virzienā un jātic, ka tas izdosies. Uzticies sev un ļauj Visumam parūpēties par pārējo, Zivtiņ!

Lai jaudīgi un mierpilni, līdz maijam!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO