Bēdīgi slavenais ENDRJŪ TEITS tiek BLOĶĒTS sociālajos tīklos

Lasīt rakstu


Bēdīgi slavenais ENDRJŪ TEITS tiek BLOĶĒTS sociālajos tīklos

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 25. augustā

Bēdīgi slavenais ENDRJŪ TEITS tiek BLOĶĒTS sociālajos tīklos

“Meta” un “Tik Tok” pārstāvji norāda, ka šāda rīcība nav pieļaujama!!!


Izbijušais kikbokseris, uzņēmējs un vairāku superauto īpašnieks Endrjū Teits tiek bloķēts “Meta” platformās “Facebook” un “Instagram”, kā arī “TikTok” un “Youtube”. Ilgstoši savos sociālajos tīklos un vairākās intervijās viņš bija nicinoši izteicies par sievietēm.

“Facebook” un “Instagram” kontos Teitam bija vairāk nekā četri miljoni sekotāju. “TikTok” ir dzēsis fanu lapas profilu, kuram bija vairāk nekā 100 tūkstoši sekotāju, kopumā šajā platformā uz tēmtura #AndrewTate bija uzklikšķināts vairāk nekā 13 miljardus reizes. Gan “Meta”, gan “TikTok” pārstāvji norāda, ka Teits ar savām naida runām ir pārkāpis platformu politiku un šāda rīcība nav pieļaujama.

“Youtube” kanāli, kuri ievietoja Endrjū Teita slavināšanas video, tika dzēsti, jo tie arī pārkāpa lietošanas noteikumus un politiku. Lietotājs, kurš tiek bloķēts šajā platformā, arī turpmāk nevarēs izmantot “Youtube” platformu, kā arī izveidot jaunus kanālus. Viņa “Twitter” konts tika bloķēts jau 2017. gadā nepieņemamās rīcības un izteicienu dēļ, taču šī gada sākumā tas tika atjaunots un pat verificēts, lai arī tas iet pretrunā ar mikroblogošanas vietnes noteikumiem.

Teits ir dibinājis “Hustlers University”, kur stāsta par “moderniem ienākumu veidiem un bagātības radīšanu”. Papildus tam viņš sevi dēvē par īsto Džeimsu Bondu. Teits šogad bija viesojies Latvijā “OneLife Rally” ietvaros un saņēmis 55 eiro naudas sodu par sava superauto novietošanu pie Brīvības pieminekļa.

Vai Endrjū Teita naida runāšanai patiešām ir pienācis gals, vai arī tomēr viņš atradīs citus veidus, kā popularizēt savu “ideoloģiju”?

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO