ČAKRAS - 7 galvenie enerģijas punkti Zemē un mūsos

Lasīt rakstu


ČAKRAS - 7 galvenie enerģijas punkti Zemē un mūsos

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 29. aprīlī

ČAKRAS - 7 galvenie enerģijas punkti Zemē un mūsos

INTERESANTI!


Mūsu ķermenī ir 114 čakras, šoreiz pievērsīsimies septiņām - galvenajām. Čakras ir enerģijas centri, kas iet caur ķermeni no mūsu mugurkaula pamatnes līdz kroņa čakrai, virs mūsu galvas, tās apzīmē 7 krāsas. Čakras raksturo gan vīrišķā, gan sievišķā enerģija. Savās čakrās mēs nesam savu drošības sajūtu, vēlmes, mērķu izjūtu, balsi, pašvērtību un vēl daudz ko citu.

Tomēr čakras neeksistē tikai mūsu ķermenī. Tās pastāv arī uz planētas. Šīs Zemes čakras, kas ir galvenie planētas spēka punkti, atdarina čakru punktus mūsu ķermenī. Tāpēc tiek uzskatīts, ka, pavadot laiku šajās vietās, enerģijas biežums mūsu ķermenī tiek saskaņots ar čakru enerģiju, kā rezultātā rodas spēcīga garīga pieredze.

Lai gan dažkārt tiek apspriesta čakras atrašanās vieta, šķiet, ka ir dažas vietas, par kurām visi piekrīt, bet dažām ir vairākas iespējas. Šeit ir septiņas Zemes čakras visā pasaulē:

1. SAKNES ČAKRA: Šastas kalns, Kalifornija, ASV

Saknes čakra atbild par drošības un pamata sajūtu. Kad saknes čakra ir līdzsvarā, mēs jūtamies droši, spēcīgi un apņēmīgi. Kad nav līdzsvara, mēs jūtamies nedroši, satraucamies par finansēm un izvairāmies no konfliktiem.

Šī čakra tiek uzskatīta par Zemes enerģijas pamatu vai sakni, kas regulē universālo dzīvi un darbojas kā augšupejošas enerģijas geizers. Ir loģiski, ka saknes čakra atrodas Šastas kalnā, jo indiāņu ciltis vēsturiski uzskatīja, ka vulkāns varētu būt Visuma centrs vai pat Radītāja dzimtene.

2. SAKRĀLĀ ČAKRA : Titikakas ezers, Peru un Bolīvija

Sakrālā čakra pārvalda mūsu emocijas, radošumu, seksualitāti un spēju baudīt dzīvi. Kad tā ir līdzsvarā, mēs jūtam prieku un spējam saredzēt un izbaudīt dzīves lielākās dāvanas. Mēs jūtamies saistīti ar dzīvi, ar sajūtu, ka esam piedzīvojumā. Kad nav līdzsvara, mēs varam justies noslēgti.

Zemes sakrālā čakra atrodas pie Titikakas ezera, kuru caur vidu šķērso Peru un Bolīvijas robeža. Ezerā atrodas Isla del Sol jeb Saules sala, Bolīvijas sala, kurā kādreiz dzīvoja ciltis, kas uzskatīja ezeru par svētvietu. Turklāt arheologu komanda atrada senu templi, kas ir pilnībā iegremdēts ezerā.

3. SAULES PINUMA ČAKRA : Uluru un Kata Tjuta klinšu veidojumi, Austrālija

Saules pinuma čakra ir saistīta ar gudrību un emociju apstrādi, kas darbojas kā īslaicīga nabassaite uz planētu un uztur dzīvību visā pasaulē. Saules pinums ir vēl viens dvēseles mājas nosaukums. Saules pinuma čakra ir saistīta ar integritāti, ar augstāku mērķi un ir pārliecības vieta cilvēka dzīves ceļā. Šeit atrodas manifestācija.

Zemes saules pinuma čakra ir dubult-čakra, kas atrodas pie diviem masīviem klinšu veidojumiem, ko sauc par Uluru un Kata Tjuta. Tie atrodas 18 kilometru attālumā viens no otra. Šiem paceltajiem klinšu veidojumiem, ir svarīga loma vietējo aborigēnu grupu seno gudrību un radīšanas stāstos.

4. SIRDS ČAKRA : Glastonberija un Šaftsberija, Anglija un Maui, Havaju salas

Sirds čakra ir vieta, kur notiek dziedināšana. Tas ir mūsu mīlestības, saiknes un piedošanas centrs. Kad esam ārpus līdzsvara, mēs jūtamies noslēgti mīlestībai un turam aizvainojumu, kad līdzsvarā mēs redzam labo ikvienā.

Arī dubultā čakra, sirds čakra, atrodas Šaftsberijā un Glastonberijā, divās Dienvidanglijas pilsētās, kuras atrodas tikai aptuveni 50 kilometru attālumā viena no otras. Saskaņā ar dažu pētnieku domām, sirds čakra var paplašināties, iekļaujot arī Stounhendžu. Šajā vietā satiekas stāsti no dažādām tradīcijām, sākot no karaļa Artūra un Avalonu, un beidzot ar leģendām par Jāzepu.

Daži pētnieki uzskata, ka Havaju salu Haleakalas vulkāns ir patiesais enerģijas punkts, un tas ir pamatoti: enerģija vulkāna virsotnē izdala tādu pašu frekvenci kā cilvēka sirds pukstēšana.

5. KAKLA ČAKRA : Gīzas piramīda, Ēģipte; Sinaja kalns, Ēģipte; Eļļas kalns, Jeruzaleme, Izraēla

Kakla čakra simbolizē balsi un komunikāciju. Tā projicē patiesību ne tikai uz āru, bet arī iekšēji. Šeit mēs atrodam pārliecību pastāvēt par savu patiesību un paust radošumu, nebaidoties no saviem un citu aizspriedumiem. Kad esam līdzsvarā, mēs novērtējam patiesību tikai patiesības dēļ.

Arī kakla čakra nav tikai viena vieta, bet gan trīs svarīgu vietu kombinācija: Lielā Gīzas piramīda, Sinaja kalns un Jeruzalemes Eļļas kalns. Divas no šīm vietām — Sinaja kalns un Eļļas kalns — ir svarīgas vietas Bībelē. Interesanti, ka trīs atrašanās vietu savienošana kartē veido gandrīz ideālu taisnleņķa trīsstūri.

6. TREŠAS ACS ČAKRA: Glastonberija, Anglija (iespējams)

Trešās acs čakra nodrošina spēcīgu apziņu, kā arī skaidru domāšanu un redzējumu, apvienojot racionālas zināšanas un intuīciju. Šeit mēs veidojam savu realitāti, izmantojot mūsu uzskatus un visu, ko izvēlamies redzēt pasaulē. Kad esam ārpus līdzsvara, mēs varam justies pārmērīgi stimulēti un nomākti ar domām, kas nešķiet mūsu pašu.

Trešās acs čakra ir vienīgā čakra, kas var mainīt atrašanās vietu uz Zemes. Šī čakra, iekustina katru jauno laikmetu. Tiek uzskatīts, ka tā koordinējas arī ar zvaigznājiem. Pēc astroloģijas mēs šobrīd atrodamies Ūdensvīra laikmetā, kas notsaka, ka Anglijā šobrīd ir trešās acs mājvieta. Kad mēs pāriesim uz nākamo astroloģisko fāzi (Mežāža laikmetu), sagaidāms, ka čakra pāries uz Brazīliju.

Astronomi saka, ka katrs astroloģiskais vecums ilgst aptuveni 2100 līdz 2500 gadus.

7. KROŅA ČAKRA: Kailasa kalns, Tibeta

Septītā čakra ir mūsu savienojums ar sevi un augstāko vadību. Šeit mēs jūtamies saistīti ar kosmosu, esam atvērti saskatīt zīmes un atrast nozīmi šķietami nejaušās lietās. Lai gan lielākā daļa cilvēku nav tik saistīti ar šo čakru (lielākā daļa cilvēku reti tiek pāri pirmajām divām), šeit mēs jūtamies saistīti ar Visumu.

Ir tikai pareizi, ka Himalaju kroņa dārgakmens kalpo kā kroņa čakra. Sasniedzot gandrīz 22 000 pēdu augstumu, Kailasa kalnu bieži sauc par “pasaules jumtu”, un tas tiek uzskatīts par svētāko kalnu Himalajos.

Kailasa kalns kalpo kā spēcīgs savienojums ar kaut ko lielāku par sevi gan fiziski — sava varenuma dēļ, gan garīgi — tā svētuma dēļ. Tibetiešiem kalns ir tik svēts, ka pat mēģinājums tajā uzkāpt tiek uzskatīts par garīguma sfēras pārkāpumu.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO