HARIJA POTERA sāgas varoņa DOBIJA kaps, iespējams, tiks aizvākts

Lasīt rakstu


HARIJA POTERA sāgas varoņa DOBIJA kaps, iespējams, tiks aizvākts

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 13. maijā

HARIJA POTERA sāgas varoņa DOBIJA kaps, iespējams, tiks aizvākts

Dobija fani ir pret to!!!


Elfs Dobijs ir viens no iemīļotākajiem Harija Potera sāgas personāžiem. Uzzinot par viņa nāvi, fani visā pasaulē bija sagrauti. Šis notikums bija redzams pēdējā filmā “Harijs Poters un Nāves Dāvesti”.

Traģiskā aina tika filmēta Freshwater West pludmalē Pembrukšīrā, un kopš tā laika Dobijam tur ir ierīkota kapa vieta. Tomēr kaps varētu tikt pārvietots no tā atrašanās vietas, kā liecina “National Trust” jeb vēsturisko objektu un vides aizsardzības fonda pasūtītā aptauja, kurā tika lūgts izteikt viedokli par to, vai tam ir jāpaliek vai to būtu jāpārvieto citur, jo uzkata, ka tas nav ilgtspējīgs. Kaps lielākoties sastāv no vēstulēm, kas adresētas Dobijam un zeķēm.

Pēdējo gadu laikā tika novērots, ka pludmales apmeklētāju skaits bija pieaudzis. “National Trust” norāda, ka labprāt vēlas, lai cilvēki dodas uz šo pludmali, bet būtisks apmeklētāju skaita pieaugums var veicināt lielāku spiedienu uz infrastruktūru, tāpēc viņi vēlas padarīt šo vietu drošāku un apmeklētājiem patīkamāku. Viens no variantiem, kas tiek izskatīts, ir pārvietot memoriālu uz citu publiski pieejamu vietu. Dobija fani ir pret to, lai kaps tiktu pārvietots citur.