JŪNIJA HOROSKOPS

Lasīt rakstu


JŪNIJA HOROSKOPS

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 06. jūnijā

JŪNIJA HOROSKOPS

Kā zvaigznes sola iesākt vasaru?


Jūnijs ir klāt un oficiāli ir vasara! Šobrīd esam Dvīņu sezonā, zodiaka zīmē, kuras galvenais talants ir baudīt zinātkāri un pārmaiņas, kas ir tieši tas, kas mums šobrīd ir vajadzīgs! Beidzot labas ziņas visiem - šis jaunais mēness aptur maija izaicinošo astroloģiju (phū!). Taču katram no mums, kā jau allaž, turpmākajās nedēļās būs uz ko vērst savu enerģiju. Tas, vai darbosies no tās pašas frekvences, kurā esi bijis, vai veiksi kvantu nobīdi, ir Tavā ziņā.

AUNS 21.marts – 19.aprīlis

Ja atskaties atpakaļ, Tava pasaule kopš pagājušās ziemas ir drastiski mainījusies. Varbūt, Tu tikai tagad sāc patiešām atzīt un apjaust šo pārvērtību vērienu. Tavas vērtības mainās vairāk, nekā jebkad varēji iedomājies. Tik daudz ir noticis. Tas ir ietekmējis Tavu identitāti, uzskatus un prioritātes.

Pēc 3. jūnija Merkurs sāks virzīties uz priekšu Tavā ienākumu sektorā, ļaujot Tev izmantot impulsu, īpaši attiecībā uz Tavu pašreizējo naudas pelnīšanas spēles plānu.

Atjaunot saikni ar savu tuvāko ģimenes loku, draugiem un vienaudžiem, šomēnes var justies neticami vērtīgi. No 13. jūnija līdz 5. jūlijam Tavai sociālajai dzīvei vajadzētu atkal uzplaukt. Komunikācija šajā mēnesī ir svarīga, jo pagājušā mēneša retrogrāds parādīja, kur jāpielieto drosme, lai apstiprinātu savas vajadzības, pirms tās pārvēršas aizvainojumos. Runā un esi drosmīgs! Citi cilvēki ir gatavi dzirdēt, kas Tev sakāms. Gaidāmi arī spēcīgi ambīciju un enerģijas uzplūdi.

VĒRSIS 20.aprīlis – 20.maijs

Lielāko daļu jūnija Venera paliek Tavā zīmē, piešķirot dzīvei rozā brilles un mudinot Tevi iedvest vairāk skaistuma savā ikdienas rutīnā. Tev ir iedzimta spēja likt dzīvei izskatīties un justies kinematogrāfiskai un jutekliskai, un šis ir labākais mēnesis, lai no jauna definētu savu izskatu, uzfrišinātu dzīves telpu un pilnībā apņemtos uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Kad 14. datumā iedegsies pilnmēness Strēlnieka zīmē, spēcīgāk sajutīsi cik ļoti apkārtējie cilvēki ietekmē Tavu enerģiju. Nospraud robežas, pavadi savu laiku saprātīgi - kopā ar tiem, kuri Tevi saprot ne tikai virspusējā, bet arī eksistenciālā līmenī.

Cieni šo kā laiku, kad stāties pretī ēnām. Laiks pārvarēt ilūzijas, kas neļauj izpaust mīlestību, kuru vēlies un esi pelnījis. Nenoraidi sāpes, asaras un sirdssāpes - tas viss ir daļa no cikla, kas kalpos kā labvēlīga augsne jaunas nodaļas sākšanai.

DVĪŅI 21.maijs – 20.jūnijs

Daudz laimes dzimšanas dienā! Neuztraucies, jo jūnija debesu grafikā ir saviesīgie pasākumi. Zvaigznes sastājušās tā, lai padarītu Tevi aizņemtu, runātīgu un pilnu entuziasma. Tu jūnijā esi iecelts par visu sociālo tauriņu priekšsēdētāju. Tavs magnētisms mēneša beigās aktivizēsies īpaši spēcīgi, tāpēc ieteicams pastiprināti koncentrēties uz to, ko vēlies piesaistīt.

Pilnmēness 14. datumā, kas iekrīt Tavā partnerattiecību sektorā, var likt pieņemt izšķirīgus lēmumu par to, ko izvēlēsies saukt par partneriem un draugiem. Iespējams, ir pienācis laiks izvēlēties abpusējas attiecības, un mēģināt nosvērties drošībā, kas nebeidzas ar haosu.

Šomēnes Tava karjeras enerģija ir īpaši spēcīga. Ja darbā vēlies kaut ko citādi, ir piemērots laiks jaunu kontaktu veidošanai. + Tu nekad nezini, kādas iespējas jau ir rokas stiepiena attālumā, tāpēc pārliecinieties, ka draugi, partneri un pat vietējie klubi, un organizācijas zina, kas esi un ko meklē!

VĒZIS 21.jūnijs – 22.jūlijs

Šajā mēnesī Tu aizdomāsies par savu mantojumu (saistībā ar darbu), un tas ir labi, jo zvaigznes palīdz justies mazliet pārliecinošākam nekā parasti. Kad Tu tici sev, apkārtējie cilvēki šai enerģijai seko! Izmanto šo enerģiju, kamēr tā Tev ir pasniegta kā uz paplātes.

Kad Tavs grafiks darbojas kā labi ieeļļota mašīna, Tu vari koncentrēt savu uzmanību uz savām patiesajām vēlmēm. Nebaidies atklāt sevi - ir tikai viens veids, kā uzzināt, vai visas Tavas lielās idejas darbosies, tas ir tās izmēģināt.

Jupiters būs Tavā psihisko spēju sektorā nākamos piecus mēnešus, tas pastiprina iespēju iegūt to, ko vēlies, meditējot vai pat snaužot par vēlamo. Uzticies savai zemapziņai. 29.datuma Jauns mēness būs ideāls datums, lai pierakstītu nodomus par savu nākamo dzīves gadu un koncentrētos uz to, ko vēlies piesaistīt.

LAUVA 23.jūlijs – 22.augusts

Kā izskatās tava ideālā dzīve? Lauvām šī ir jauna nodaļa, kas sākas ar dziedināšanu, kas vērsta uz sirdi. Izmanto ideju par savu emocionālo vajadzību apmierināšanu un padari to par ikdienas rituālu. Atceries, ka dziedināšana nav lineārs process. Esi gatavs izdzīvot gan labās, gan ne tik labās dienas.

Jūnijs liek atgriezties pie sevis, savu mērķu un identitātes izjūtas - esi atgriezies pie sava mirdzuma pilnas kapacitātes. Tev ieteicams steidzami uzņemties sociālās saistības, tāpēc tver pēc sava krāšņākā tērpa un esi gatavs tikt pamanīts.

Ja nesenie darba projekti tika aizkavēti vai atlikti, tad lietas sāk atgūt savu ritmu. Tu esi gatavs tikt uztverts jaunā gaismā un aizņemt gan vairāk vietas, gan autoritātes savā karjeras sektorā. Nenovērtē par zemu savus radošos talantus un dāvanas. Mēneša otrā pusē atļauj sev paņemt, tik ļoti vajadzīgo, pauzi un vienatnes brīžus.

JAUNAVA 23.augusts – 22.septembris

Kā būtu, ja Tev teiktu, ka viss ir tā, kā tam ir jābūt un viss šajā brīdī ir ideāli? Atbrīvojies no neracionālām bailēm, kas mēdz iestrēgt prātā, un ļauj sev aptvert iespēju dzīvot kā vien vēlies. Neatkarīgi no tā, kāda ir patiesība, pieņem to un virzies uz priekšu gaišajā nākotnē, kas Tev ir paredzēta.

Dvīņu sezona pievērš uzmanību Tavai karjerai, mudinot veikt kustības, kuras pēdējā laikā tika piebremzētas. Pēc sava virziena pārvērtēšanas, Tev kļūs skaidrs, kādi soļi ir jāveic, lai sasniegtu gandarījuma sajūtu. Tevī ir atjaunota pašpārliecinātības sajūta, un Tu esi gatavs profesionālai izaugsmei gan jūnijā, gan arī turpmāk.

Apvienošanās ar tiem, kuriem ir kopīga vēlme uzlabot pasauli, atvērs jaunas durvis. 21. datumā Tu pārslēdz ātrumu, lai koncentrētos uz draudzību, kopienu un grupām, kurām ir viena un tā pati vīzija. Izmanto to.

SVARI 23.septembris – 22.oktobris

Šomēnes Tu atgriezies savā līdzsvara izjūtā, mudināts izpētīt jaunas filozofijas, vietas un aptvert ārzemju pieredzi. Dvīņu sezona aicina Tevi paplašināt savu redzesloku un atvērt sevi iespējām!

Šis mēnesis Tev ir cieši saistīts ar attiecību tēmu, un ne tikai par romantiskām dažādībām. Paskaties un izvērtē savas attiecības ar darbu, spēlēm, hobijiem, savu ķermeni un visu pārējo, kas Tev ir svarīgs. Pēc kā Tu alksti vairāk, pēc kā mazāk? Saproti, kur atrodies šajā mēnesī, un līdzsvaro to visu (tas jebkurā gadījumā ir Tava lieta).

Tā kā Tavu zīmi pārvalda Venera, kas šī mēneša sākumā pavada laiku Vērša zīmē, jūs izjutīsiet vēlmi sazināties dziļāk un intīmāk. Šis ir lielisks laiks, lai aplūkotu savas neizteiktās vienošanās ar cilvēkiem savā dzīvē un, ja nepieciešams, pārrunātu.

SKORPIONS 23.oktobris – 21.novembris

Neraugoties uz Tavu naturālo spēju zelt intensitātes laikos, maijs varēja nedaudz nogurdināt pat Tevi. Tā kā aptumsums liek pārbaudīt savas attiecības un izvirzīt sevi pirmajā vietā, Tev var būt nepieciešams zināms laiks, lai apstrādātu un integrētu nesen gūtās mācības. Jūnijs piedāvā tieši to, jo Dvīņu sezona izgaismo Tavu pārvērtību māju. Esi gatavs jaunai sevis versijai!

Tavā zīmē valda Marss, kaislību planēta, kas visu mēnesi pavadīs ugunīgajā Aunā. Un Jupiters ir diagrammas daļā, kas izceļ Tavu darba dzīvi. Nosaki šīs robežas, esi pārliecinošs un pieprasi sen gaidīto paaugstinājumu! Iespēja pakāptiespriekšā. Vai jūs nolemjat to ņemt?

21.datumā Vēža sezona aicina paplašināt savu redzesloku un gūt pasaulīgus piedzīvojumus, iespējams, pat doties ceļojumā uz nepazīstamu vietu, lai iegūtu kādu tik ļoti nepieciešamo, jauno perspektīvu.

STRĒLNIEKS 22.novembris – 21.decembris

Jūnijs aicina atrast līdzsvaru starp kalpošanu citiem un kalpošanu sev. Tev patīk koncentrēties uz savu turpmāko ceļojumu, un dažreiz apkārtējiem cilvēkiem nav uz to pati optimistiskā perspektīva, zvaigznes iesaka to neņemt pārāk nopietni.

Mūsdienās ‘pateicība’ ,šķiet, pārmērīgi lietots vārds, bet tas vienkārši nozīmē mācību atrašanu katrā gūtajā pieredzē. Neatraidi neko, pat nepatīkamos dzīves aspektus. Izpratne par tiem palīdzēs Tev pakāpties uz nākamo pakāpienu. Tavu zināšanu pārvēršana gudrībā būs svarīga šī mēneša tēma.

Kad 14.datumā Tavā zīmē iedegsies pilnmēness, Tu jutīsies īpaši spēcīgi. Izmanto šo kulmināciju un esi pārliecināts par to, ko dari un izvērtē ko no sirds vēlies. Ja visi Tavi draugi apmeklē klubu, bet Tu labprātāk izvēlētos miegu, seko savai vēlmei. Ir svarīgi, lai Tu par sevi parūpētos!

MEŽĀZIS 22.decembris – 19.janvāris

Ak, pastāvīgā spriedze - starp lietām, kādas tās ir, un to, kā Tu vēlies, lai tās būtu! Šomēnes Tu tiec aicināts celt galdā pieņemšanas mākslu! Ļaujot lietām ritēt savu gaitu, šis Tev solās būt vieglāks periods nekā citiem, tāpēc vari nedaudz atpūsties, Mežāzīt!

Tomēr zvaigznēs šomēnes ir neliels konflikts starp Tavu budžetu un vēlmi izklaidēties. To būtu vēlams ņemt vērā un neaizlaist pašplūsmā. Tavā dabā ir analizēt lēmumus pirms rīcības, un tas ir tieši tāds enerģijas veids, kādu pieprasa šis periods.

Jūnijs izgaismo Tavu labsajūtas un ikdienas rutīnas nozari. Iespējams, ir pienācis laiks pielāgot savu grafiku un vēlreiz sazināties ar sava ķermeņa vēlmēm un vajadzībām. Šī mēness mērķis ir veikt nelielas izmaiņas, tāpēc pārbaudi savu prāta un ķermeņa saikni. Esi atvērts, lai uzzinātu par jauniem veidiem, kā novērst fizisku izdegšanu.

ŪDENSVĪRS 20.janvāris – 18.februāris

Ja vēl neesi paveicis lielo pavasara tīrīšanu, tagad ir īstais brīdis! No dzīvokļa līdz mīlas dzīvei, darba grafikam un draudzībām, šķiet, ka visam varētu būt nepieciešams mazs atsvaidzinājums.

Pilnmēness, mēneša vidū, atvieglos Tavu karjeras sektoru, izgaismojot to, kur, iespējams, esi uzņēmies pārāk daudz atbildības un pielāgojies. Līdz brīdim, kad sāksies vēža sezona, Tava uzmanība tiek pievērsta fiziskajai veselībai un darba lietām.

Šomēnes Tu plauksti, ne tikai izdzīvo. Šis nenoliedzamais mirdzums Tavā sejā norāda, ka esi gatavs parādīt sevi visatbilstošākajā versijā. Ļauj sevi pārveidot pārmaiņu vējiem un atbrīvot vietu visam tam, kas šķitīs maģisks. Tu būsi gatavs sazināties ar cilvēkiem, kuri Tevi patiešām saprot, un ar viņiem labi pavadīt laiku. Izbaudi to! Jūnijs arī sola ienest savienību, ko nevar aprakstīt ne ar dzeju, ne prozu. Esi tai atvērts!

ZIVIS 19.februāris – 20.marts

Šis var būt periods, kad jāatbrīvojas no tā, kas vairs neatbalsta Tavas dvēseles izaugsmi. Arī fiziskās apkārtnes attīrīšana palīdzēs atbrīvot vietu, kam jaunam. Zvaigznes glabā vietu nākamajam Tavas evolūcijas līmenim. Koncentrējies uz nākotni, nevis ieslīgsti nostalģijas režīmā!

Tu zini, ko esi pelnījis. Iespējams, jūnijs ir aicinājums lūgt palielināt algu vai pārbaudīt iespējas, kā gūt papildus ienākumus. Marsam pārvietojoties pa šo diagrammas daļu, Tu esi motivēts izmantot savus daudzos talantus. Jūnija beigās sagaidi jaunus radošuma un iedvesmas uzplūdus. Izmanto iespējas izcelt savu iekšējo rotaļīgumu.

Venera pārvietojas pa Tavu saziņas sektoru, atvieglojot miera veidošanu un ļaujot saprast, kas citiem no Tevis jādzird. Ieteicams nospraust skaidras robežas gan ar draugiem, gan mīļotājiem un skaidri paziņot par savām vajadzībām.

Līdz jūlijam, draugi!

Līdzīgi raksti