Kā TikTokeri maina savu realitāti

Lasīt rakstu


Kā TikTokeri maina savu realitāti

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 26. oktobrī

Kā TikTokeri maina savu realitāti

“Alises Brīnumzemē” metode


Lielākā daļa TikTok vai sociālo mediju lietotāju ir dzirdējuši par realitātes maiņas (reality shifting) - jēdzienu, kas ir kļuvis diezgan populārs šāda veida platformās. Lietotāji bieži palīdz citiem, skaidrojot realitātes maiņas metodes, piemēram, kraukļa metodi un Džūlijas metodi.

Lai gan dažas no realitātes maiņas metodēm prasa skriptu rakstīšanu vai afirmācijas, cita izplatīta metode lielā mērā balstās uz vizualizāciju. Šī metode, kas pazīstama kā Alises Brīnumzemē metode, izmanto arī ievadu no reālās filmas kā veidu, kā pareizi pāriet jaunajā realitātē. Tā lielā mērā koncentrējas uz 1951. gada animācijas filmas "Alise Brīnumzemē" pirmajām minūtēm, kur galvenā varone Alise, dzenoties pakaļ baltajam trusim, iekrīt truša bedrē. Atšķirība starp filmu un Tevi ir tāda, ka Tu vajāsi kādu dzīvnieku vai personu no savas vēlamās realitātes (VR).

Lūk, kā 6 soļos veikt Alises Brīnumzemē realitātes maiņas metodi.

MEDITĒ

Kā vienmēr, izmantojot jebkuru realitātes maiņas metodi, ir svarīgi būt tam noskaņotam. Tāpēc pirms procesa uzsākšanas pamēģini meditēt (koncentrēties uz elpošanu) 10-15 minūtes, lai kļūtu mierīgs un atslābināts. Kad jūties pietiekami relaksēts, apgulieties uz muguras gultā, pārliecinoties, ka Tev ir ērti.

SĀC VIZUALIZTĒT APKĀRTNI

Pēc meditācijas sāc vizualizēt sevi ar muguru pret koku, tāpat kā Alise to dara filmā. Iedziļinies pēc iespējas sīkāk, saredzi detaļas, lai iztēlotos šo vidi, tostarp to, ko vēl redzi sev apkārt. Pārliecinies, ka redzi sevi mierīgu, relaksētu un vienkārši baudot dabu.

IZSAKI AFIRMĀCIJAS

Vizualizējot apkārtējo pasauli, deklamē afirmācijas, līdz sāc izjust simptomus, kā, piemēram - sajūtu, ka plūsti, atsvešinātību no ķermeņa, svīšanu, neskaidru redzi vai krišanas sajūtu.

Afirmācijas var skanēt aptuveni tā - "Es tagad mainos" un "Es tagad esmu savā vēlamajā realitātē", kā arī citas līdzīgas frāzes.

SEKO TĒLAM

Veicot vizualizāciju, Tev vajadzētu sākt redzēt, ka parādās tēls no Tavas vēlamās realitātes. Tas var būt jebkas, sākot no VR personas līdz VR mājdzīvniekam vai VR savvaļas dzīvniekam. Persona vai dzīvnieks sapratīs, ka esi to pamanījis un sāks iet. Seko šim tēlam. Kad tēls sāks skriet, tāpat kā baltais trusis filmā, turpini tam sekot..

IEEJ VĒLAMAJĀ REALITĀTĒ

Skrienot VR tēls iekritīs truša bedrē. Vizualizē sevi, ielecot caurumā, lai sekotu tam. Kad vizualizē sevi krītam, pārliecinies, ka Tu jūti, kā arvien vairāk un vairāk atdalies no savas pašreizējās realitātes (PR). Atlaid visu, kas Tevi kavē, un domā par lietām savā VR, kuras Tevi jau gaida. Nav nepieciešams, lai krīti ilgu laiku, tikai pietiekami ilgi, lai varētu visu pilnībā vizualizēt.

Kad esi pabeidzis krist, vajadzētu atrasties aizslēgtām durvīm, kur Tevi gaidīs Tavs VR tēls ar atslēgu. Atver durvis un beidzot ieej savā VR.

EJ GULĒT

Pēdējais solis ir doties gulēt savā vēlamās realitātes guļamistabā. Pārliecinies, ka pašreizējā realitātē aizmiedz tādā pašā stāvoklī, kādā guli VR.

“Nav jēgas atgriezties vakardienā, jo tad es biju cits cilvēks.“ - Alise

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO