10 latviešu TIKTOKERI, kuriem vērts piesekot jau tagad

Lasīt rakstu


10 latviešu TIKTOKERI, kuriem vērts piesekot jau tagad

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2021. gada 05. novembrī

10 latviešu TIKTOKERI, kuriem vērts piesekot jau tagad

Jautrais video saturs šobrīd pasaulē diktē noteikumus.


Pirms pāris nedēļām sociālā tīkla TikTok aktīvo lietotāju skaits pasaulē pārsniedza 1 miljardu cilvēku, vietnei turpinot labot dažādus rekordus vienu pēc otra. Tāpat pēdējā pusgada laikā lietotne strauji pulcējusi gados vecāku lietotāju auditoriju un tagad vairs nevaram uzskatīt, ka tā ir vieta tikai jauniešiem. Kā iepriekš ar Youtube un Instagram, tagad arī TikTok ir vieta, kur dzimst jauni viedokļu līderi jeb influenceri, viņiem pašiem varbūt pat par to nenojaušot. Apkopojām 10 pašmāju tiktokerus, kuriem tiešām vērts piesekot.

1. @baigiraiti - 14,5 tūkstoši sekotāju

Humora pilni skečiņi un etīdes par mums pazīstamām situācijām darbā, attiecībās vai zaļumballē. Strauji augošs konts popularitātes ziņā.

2. @airitata - 45,5 tūkstoši sekotāju

Gardas receptes slinkiem brīvdienu rītiem un vakariem, kā arī atskats uz dažādām ēdināšanas iestādēm Latvijā.

3. @paulsiklavs - 15,3 tūkstoši sekotāju

Latviešu aktieris regulāri atdarina pazīstamus tiktokerus vai citas personības, un tas viņam tīri labi sanāk. 

4. @kabacis7 - 22,7 tūkstoši sekotājuAsprātīgi un nekaunīgi joki ir garantēti. Ne velti šis lietotājs, daudzuprāt, ir nākamais Renārs Zeltiņš, jo arī iesaistījies Ghetto Games aktivitātēs.

5. @undixone - 112,3 tūkstoši sekotājuTrendi un sarkasma pilni video. Ne velti Undīnes profils pēc sekotāju daudzuma ir starp vadošajiem Latvijā.

6. @squadperson - 70,7 tūkstoši sekotājuDrosme un uzdrīkstēšanās runāt par sensitīvām tēmām, arī kompleksiem, nebaidoties no citu lietotāju reakcijas. Pozitīva atklātība visaugstākajā līmenī.

7. @iluzionists_edzus - 263,7 tūkstoši sekotājuCitādākai izklaidei noteikti noderēs šis konts, kurā redzēsi dažādus burvju trikus un prankus.

8. @shutkov - 539, 6 tūkstoši sekotājuJautri video par attiecību šķautnēm - no dažādiem rakursiem. @shutkov aģentūras "Golin" vērtējumā ierindojās starp Top 5 Latvijas labākajiem tiktokeriem pērn.

9. @kristapskk - 1,1 miljons sekotājuRegulāri veido saturu ar citām TikTok zvaigznēm. Viens no retajiem latviešiem, kas ticis pāri miljonam sekotāju. Tur kaut kas ir.

10. @elina_pakalne - 46,5 tūkstoši sekotājuNoteikti atceraties slavenās "Latvian sisters"? Lūk, viena no foršajām māsām, kas tagad jau ar personīgo kontu strauji audzē popularitāti.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO