LĒTAS AVIOBIĻETES tavam jaunajam piedzīvojumam

Lasīt rakstu


LĒTAS AVIOBIĻETES tavam jaunajam piedzīvojumam

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 27. aprīlī

LĒTAS AVIOBIĻETES tavam jaunajam piedzīvojumam

Hasta la vista!


Tūrisma sezona strauji tuvojas un aizvien vairāk saskaramies ar kārdinošām  reklāmām, kuras tā vien vilina iegādāties izdevīgo aviobiļeti un izbaudīt galamērķi. Mēs jau sen to esam pelnījuši, vai ne? Apskati, kādus izdevīgus piedāvājumus vari saņemt šobrīd! 

Ceļošana palīdz atklāt pasauli, jaunas virsotnes, iegūt pieredzes un, protams, izdzīvot atmiņā paliekošus piedzīvojumus, kuri sildīs sirdi drūmākos vakaros. Tas pat nav svarīgi cik tāls vai tuvs ir galamērķis, jo katra jaunatklāta vieta, valsts un kultūra spēj atjaunot enerģiju un dzīves skatījumu. 

Latvijas lielākā aviokompānija “Airbaltic” šobrīd rīko GREEN SALE, jeb zaļo izpārdošanu, kur atradīsi iepriecinoši izdevīgus piedāvājumus:

Biļetes uz Berlīni, Oslo, Mančestru, Milānu un daudzām citām Eiropas Savienības valstīm maksā vien no 10,99 eiro līdz 35,99 eiro - vienā virzienā.

Ja vēlies doties jau izplānotā ceļojumā uz 8 dienām Itālijā, tad tas izmaksās ap 450 eiro vienai personai. Piedāvājumā iekļautas biļetes abos virzienos, viesnīca, ekskursijas. Apskati - airbaltic.com

Aviokompānijām savā starpā ir liela konkurence un katra no tām grib piedāvāt izdevīgāko piedāvājumu, kā, piemēram, aero.lv piedāvā par nepilniem 50 eiro nokļūt turp un atpakaļ no tādām valstīm, kā Parīze, Roma, Vīne.

Izdevīgus piedāvājumus vari apskatīt arī speciālā mājas lapā - celotleti.lv , kur uz Prāgu, Poliju, Oslo biļetes var iegādāties pat sākot no 5,00 eiro.

Pēdējā brīža biļetes spontānajiem ceļotājiem ir kā medus maize, jo tad nopirkt biļeti var pat ar 70 procentu atlaidi, piemēram, šobrīt par 8 dienām Turcijā, kur iekļauta gan viesnīca, gan ēdināšana, beseini un atspirdzinoši dzērieni, maksā vien 250 eiro. Ņem līdzi naudu suvenīriem un baudi!

Kur tu vēlies aizceļot? Pasaules daudzveidība ir nesalīdzināma un tās plašums ir neaprakstāms, atliek tikai rīkoties un izzināt, ko tā spēj mums sniegt. 

Līdzīgi raksti