Pasaulslavenajai Rika Astlija dziesmai "Never Gonna Give You Up" jauns videoklips

Lasīt rakstu


Pasaulslavenajai Rika Astlija dziesmai "Never Gonna Give You Up" jauns videoklips

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 22. augustā

Pasaulslavenajai Rika Astlija dziesmai "Never Gonna Give You Up" jauns videoklips

NOSKATIES!


Kurš gan nezina pasaules hitu “Never Gonna Give You Up”? Šī dziesma un videoklips dienasgaismu ieraudzīja 1987. gadā un nu, 35 gadus vēlāk, tai ir iznākusi svaigāka versija, tiesa, tā ilgst tikai 1 minūti un 4 sekundes.

Jaunais videoklips ir tapis kopā ar “CSAA Insurance Group”, kas ir apdrošināšanas aģentūra ASV. Īstenībā šis mūzikas video ir minētās apdrošināšanas aģentūras reklāma. Klipā ir attēlotas līdzīgas lokācijas vietas kā oriģinālajā video, turklāt 2022. gada versijā fona dejotāju un aktieru lomā ir iejutušies “CSAA Insurance Group” darbinieki. Līdz šim brīdim jaunais “Never Gonna Give You Up” video ir savācis vairāk nekā divus miljonus skatījumu.

Noteikti daudziem ir zināms interneta trends “Rickrolling”, kas ietver sevī cilvēku izjokošanu ar šīs dziesmas videoklipu – cilvēki tiek “ievilināti” uzspiest uz hipersaites vai noskenēt QR kodu, kas “aizved” uz “Never Gonna Give You Up” videoklipu. Šis trends ir palīdzējis oriģinālajam video savākt 1,2 miljardus skatījumus!

Arī pašu Riku Astliju ir šādi izjokojuši. Sākotnēji Astlijs bija neizpratnē, kāpēc viņam tiek sūtītas hipersaites ar viņa paša dziesmu, taču beigu beigās sapratis trenda būtību un sācis “Rickrollot” savus draugus.

Kādā no intervijām Riks izteicās: “Never Gonna Give You Up” ir kļuvusi par kaut ko vairāk nekā tikai dziesmu, un es esmu ļoti pateicīgs par to!”.

2022. gada versija:

Abu videoklipu salīdzinājums:

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO