Šīs vasaras TOP SKRIEŠANAS sacensības Latvijā

Lasīt rakstu


Šīs vasaras TOP SKRIEŠANAS sacensības Latvijā

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2024. gada 05. jūnijā

Šīs vasaras TOP SKRIEŠANAS sacensības Latvijā

... pēc Rīgas maratona!


Esam runājuši par atpūtas, izklaides un ceļošanas iespējām, kuras noteikti vajadzētu izmantot šīs vasaras laikā. Jādomā, ka to visu lieliski varētu papildināt arī sports. Pareizāk sakot, sporta pasākumi, kas var kalpot par iedvesmu atgūt vai turpināt uzlabot savu fizisko sagatavotību.

Iedvesmai uzsākt treniņus - šīs vasaras top skriešanas sacensībās Latvijā, kurās vēl varēsi paspēt piedalīties, ja rīt uzvilksi apavus un dosies nelielā skrējienā, lai sāktu lēnām gatavoties sacensībām.

Izskrien Rīgu

Skriešanas sērija Rīgā, kas vairākos posmos norisinās Rīgas zināmākajos un skaistākajos parkos. Iespēja izvēlēties sev piemērotāko distanci un izbaudīt patīkamu skrējienu galvaspilsētā.

Jāņem vērā, ka lai sezonas noslēgumā tiktu pie medaļas vai pārsteiguma balvas, jāpiedalās vismaz 4. posmos. Sezonas pirmais posms jau rīt, 6. jūnijā, Uzvaras parkā.

Stirnu Buks

Taku skriešana var kļūt par izaicinājumu arī jau pieredzējušiem skrējējiem. Tieši tāpēc Stirnu buks arvien turpina piesaistīt vērā ņemamu uzmanību visos sezonas posmos. Trīs no šīs sezonas posmiem jau ir aizvadīti. Tomēr tas tev neliedz sagatavoties skrējienam pa mežiem, pļavām, kalniem un lejām, lai piedalītos jau nākamajā posmā, 6. jūlijā Vecpiebalgas pusē.

Liepājas Pusmaratons

Iespējams labākais veids kā atgūties no Līgošanas ir dalība pusmaratonā. Tāda iespēja ikvienam skriešanas entuziastam, kā arī iesācējiem 10 kilometru, 5 kilometru un jūdzes skrējienā, tiks sniegta Liepājā, 29. jūnijā.

Īsti skriešanas svētki, kas vēl divos posmos turpināsies 27. jūlijā Jelgavā un 7. septembrī Valmierā.

Pusmaratona festivāls Rojā

13. jūlijs ir vēl viens datums, kuru vērts atzīmēt planotājā ar atzīmi Roja. Distance bērniem, nūjotājiem un trīs skriešanas distances. Un tas viss vienā no skaistākajām Latvijas jūras piekrastes vietām.

Šie un vēl daudzi citi skriešanas un citu sporta veidu pasākumi noteikti ir labs veids, kā paspert soli malā no atpūtas un veltīt laiku sportam. Protams, daudziem tieši tā ir īstā atpūta!

SPĒLĒT KAZINO