Tavas zodiaka zīmes VEIKSMĪGĀKĀ mēneša diena

Lasīt rakstu


Tavas zodiaka zīmes VEIKSMĪGĀKĀ mēneša diena

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 02. septembrī

Tavas zodiaka zīmes VEIKSMĪGĀKĀ mēneša diena

SEPTEMBRIS 2022


Ņemot vērā katras Zodiaka zīmes valdošo planētu, dažās mēneša dienās tā veido īpaši veiksmīgus aspektus ar citām planētām. Šeit ir Tev vajadzīgais laimīgo dienu saraksts 2022. gada septembrim.

AUNS (21.marts – 19.aprīlis)

LAIMĪGĀ DIENA 10.septembris

Šī diena uzlabos Tavas spējas saprast un piesaistīt partnerattiecības un sociālos sakarus. Personīgais projekts, kas Tevi iedvesmo, sauc, lai sāc veltīt savu enerģiju paralēli pamatdarbībām. Kamēr vien sevī saglabāsi rotaļīgumu, spēsi īstenot abas ieceres.

VĒRSIS (20.aprīlis – 20.maijs)

LAIMĪGĀ DIENA 25. septembris

Tev patīk tas, ko Tu dari, par to nav šaubu! Šis ir mēnesis, kad jātic savam spēkam un potenciālam, drosmīgi jāizkāpj no komforta zonas un jāpārkāpj savas robežas. Pievērs uzmanību tam, kas liek Tev justies vislabāk.

DVĪŅI (21.maijs – 20.jūnijs)

LAIMĪGĀ DIENA 9. septembris

Meklē veidus, kas palīdzēs nonākt tur, kur vēlies būt. Lielākās iespējas bieži vien var palaist garām baiļu dēļ, tāpēc pārliecinies, ka ļauj sev izmantot visu, kas pagadīsies Tavā ceļā. EKSPERIMENTĒ.

VĒZIS (21.jūnijs – 22.jūlijs)

LAIMĪGĀ DIENA 28. septembris

Enerģija pāriet uz to, lai izmantotu pagātnē piedzīvoto un spētu radīt finansiāli bagātāku nākotni. Finanses Tev ne vienmēr šķiet svarīgas, taču tās ir pamats stabilitātei, pēc kuras ilgojies. Uzticēšanās un ļaušanās aizvedīs Tevi tālāk, kā šobrīd spēj noticēt.

LAUVA (23.jūlijs – 22.augusts)

LAIMĪGĀ DIENA 22. septembris

Pienācis laiks, kad spīdēt un pielietot praksē savu magnētismu. Šī mēness uzlabotās saziņas dāvana ļaus skaidri ietvert vārdos to, kas Tev ir nepieciešams no citiem – tas nodrošinās to laimīgo izrāvienu, ko gaidi.

JAUNAVA (23.augusts – 22.septembris)

LAIMĪGĀ DIENA 29. septembris

Šis ir laiks, lai tik tālu izietu no savas komforta zonas, ka komforta zona sāk šķist kā ilūzija. Tava spēja lauzt savus noteikumus un improvizēt, veicinās izaugsmi vairāk veidos nekā Tu spēj iedomāties.

SVARI (23.septembris – 22.oktobris)

LAIMĪGĀ DIENA 29. septembris

Šis ir izaugsmes ceļš, un šķiet, ka Tevi gaida daži svarīgi a-ha momenti, kas liks saprast, kā rūpēties par sevi jaunā un vēl dziļākā veidā. Pieņemšana un piedošana gan sev, gan pasaulei ir Tava veiksmes atslēga.

SKORPIONS (23.oktobris – 21.novembris)

LAIMĪGĀ DIENA 3. septembris

Mīlestība – platoniska, romantiska vai ģimeniska. Tu tiec aicināts skaidri saredzēt “savu” cilvēku loku. Atmet vajadzību spēlēt droši, kad runa ir par jaunu ideju ģenerēšanu un prezentēšanu. Spēja apvienot šķietami nesavienojamo, Tev sniegs priekšrocības.

STRĒLNIEKS (22.novembris – 21.decembris)

LAIMĪGĀ DIENA 5. septembris

Praktizē paļaušanās mākslu un zini, ka vajadzīgā palīdzība un resursi Tev tiks sniegti īstajā laikā un vietā. Ir pienācis laiks sākt uzņemties riskus, kas patiešām būs saistīti ar atalgojumu, kuru vēlies saņemt. Tu pats maini savas dzīves scenāriju!

MEŽĀZIS (22.decembris – 19.janvāris)

LAIMĪGĀ DIENA 24. septembris

Šis mēness ir iezīmēts ar super-mīlestību. Apzinies, kur beidzas citi un sācies Tu. Saglabā koncentrāciju, Visums izaicina Tevi parādīties kā visnecaurlaidīgākajai sevis versijai. Ļauj sev atdzimt no jauna tā, kā redzi sevi un dzīvi.

ŪDENSVĪRS (20.janvāris – 18.februāris)

LAIMĪGĀ DIENA 17. septembris

Ir laiks novērtēt visus veidus, kādos esi izaudzis pēdējo gadu gaitā. Atceries, ka Tev vienlaikus ir atļauts būt "šedevram" un "darbam procesā". Ļauj laimei uzņemties vadību, apzinoties, ka dzīve vairs nav tāda, kāda tā bija kādreiz.

ZIVIS (19.februāris – 20.marts)

LAIMĪGĀ DIENA 29. septembris

Iespējams, ir pienācis laiks patiešām atteikties no centieniem panākt, lai viss būtu kā agrāk, un tā vietā vienkārši pieņemt visu tādu, kāds tas ir, lai Tu varētu sākt pieņemt to, ko Tu patiešām vēlies. Saki “nē” visam, kas savu jau nokalpojis!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO