Ukrainas kaķis STEPANS saņēmis starptautisko influenceru balvu

Lasīt rakstu


Ukrainas kaķis STEPANS saņēmis starptautisko influenceru balvu

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 20. maijā

Ukrainas kaķis STEPANS saņēmis starptautisko influenceru balvu

Stepans Kannu festivālā Francijā!


18.maijā, Pasaules influenceru un blogeru apbalvojumu ceremonijā, balvu saņēmis Ukrainas slavenākais kaķis Stepans. Kaķis tika uzaicināts uz šobrīd notiekošo Kannu festivālu Francijā, lai saņemtu savu trofeju. Stepana pavadonis ceremonijā bija cita TikTok zvaigzne Khaby Lame.

"Pasaules influencera un blogera apbalvojumam" tiek nominēti visveiksmīgākie tā gada blogeri no visas pasaules. 2022.gada balvas pasākums tika veltīts līdzekļu vākšanai Ukrainai. Stepans ziedojumos savāca vairāk nekā 10 000 dolārus un tika nominēts balvai jau pirms laika, 30.martā.

Stepans ir no Harkivas apgabala, tomēr bēgot no kara, nonācis Francijā. Viņš tika izvēlēts balvas nominācijai pateicoties saviem slavenajiem TikTok video un Instagram kontam. Ar savu sekotāju saziedotās naudas palīdzību, Stepans tagad palīdz Ukrainas dzīvnieku patversmēm un zoodārziem.

Slavens Stepans kļuva pēc saviem TikTok kontā ievietotajiem video, kuros viņš skumji skatās uz alkoholiskiem dzērieniem, kamēr fonā skan dažādi seni hiti. Šobrīd kaķa Stepana Instagram kontam ir 1.3 miljoni sekotāji.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO