Vietas, ko apmeklēt IGAUNIJĀ

Lasīt rakstu


Vietas, ko apmeklēt IGAUNIJĀ

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2024. gada 08. jūlijā

Vietas, ko apmeklēt IGAUNIJĀ

Ieplāno lielisku brīvdienu galamērķi!


Latvija ir apceļota un sāc domāt, kur varētu doties tālāk, lai turpinātu izbaudīt vasaru? 

Kāds, iespējams, teiktu: “aizved mani uz Munameģi”. Un kāpēc gan ne? Galu galā, lai gan Igaunija ir tepat kaimiņos, tā piedāvā ievērojami atšķirīgas apskates vietas no tām, kas atrodamas Latvijā.

Vien dažu stundu brauciena attālumā iespējams apskatīt virkni interesantu vietu, kuras iekļaut pat vienas nedēļas nogales vērtā ekskursijā.

Uzreiz varam teikt, ka slavenais un visiem zināmais Rummu karjers šajā sarakstā nav iekļauts.

  • Raktuvju muzejs

Vēlies uz brīdi iejusties īsta kalnrača ādā? Tādu iespēju piedāvā Igaunija Raktuvju muzejs.

Izbaudi iespēju apģērbt kalnrača pufaiku, gumijas zābakus un ar kabatas lukturīti doties tur, kur reiz darbu veikuši īsti kalnrači. Tā ir iespēja redzēt un piedzīvot to, kā savu ikdienu vairāku desmitu gadu garumā aizvadīja šeit strādājošie vīri.

Interesanta un patiesi unikāla pieredze.

  • Meža skaņu megafoni

Patiesi unikāla vieta - brīvdabas instalācijas, kuru mērķis ir tikai un vienīgi viens - ļaut atslēgties no ikdienas steigas un ieklausīties dabā.

Mežā izvietoti koka megafoni, kuru diamets ir trīs metri, ļauj ievērojami labāk saklausīt to, kam vienkāršas pastaigas laikā mēs nepievērstu uzmanību.

Tā tik tiešām ir burvīga iespēja pastaigas laikā atpūtināt kājas, muguru un domas!

  • Munameģis

Protams, doties uz Igauniju un neapmeklēt Baltijas valstu augstāko virsotni būtu muļķīgi.

318 metri virs jūras līmeņa nešķiet nekas daudz, tomēr tas ir un paliek Baltijas valstu augstākais kalns. Turklāt, kalna galā uzbūvēts skatu tornis, no kura skaidrā laikā iespējams saskatīt par Pleskavas - Pečoru klosteri. Tātad, skats ir tik tiešām iespaidīgs.

  • Igaunijas Nacionālais Muzejs

Bet galu galā, ja tik tiešām vēlies visaptveroši iepazīt Igauniju, iespējams labākais veids kā to izdarīt ir muzeja apmeklējums.

Un šajā sakarā īpaši izceļas tieši Igaunijas Nacionālais muzejs, kas saviem apmeklētājiem dod iespēju ieraudzīt Igauniju jaunā gaismā. Apjomīgais un modernais muzeja krājums ļaus muzeja apmeklētājiem iepazīties ar “Igaunijas stāstu” visā tā krāšņumā.

SPĒLĒT KAZINO