Visstraujāk augošais rakešu sporta veids tagad arī Rīgā: CITY PADEL

Lasīt rakstu


Visstraujāk augošais rakešu sporta veids tagad arī Rīgā: CITY PADEL

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2024. gada 11. jūnijā

Visstraujāk augošais rakešu sporta veids tagad arī Rīgā: CITY PADEL

Nāc uz atklāšanas pasākumu jau 13. jūnijā!


City Padel iekštelpu sporta centra atklāšana jau 13. jūnijā, pulksten 18.00. Viens no pasaulē visstraujāk augošajiem rakešu sporta veidiem - Padel - uzņem apgriezienus arī Latvijā un City Padel kortu atklāšanas pasākums ir lieliska iespēja, lai iepazītos ar šī sporta veida specifiku, izmēģinātu “roku” spēlē un uzzinātu vairāk par spēles un treniņu iespējām Rīgā. Tas viss kopā ar Spēlēt Fun Zone karsējmeitenēm un dažādām aizraujošām aktivitātēm, kā arī iespēju laimēt iepriecinošas balvas.

Atklāšanas pasākumā City Padel iepazīstinās ar plašājām un modernajām telpām: 6 kortiem, kuru starpā arī īpašais Spēlēt Fun Zone korts, atpūtas zonu un saunu reklaksācijai pēc spēles, zinošiem treneriem, kā arī informēs par inventērā nomu un citām iespējām.

Nāc uz City Padel Gustava Zemgala gatvē 77 k1, Rīgā, jau 13. jūnijā un izbaudi sportisku atpūtu. Ja esi ar Padel sporta veidu uz Tu, droši izmēģini un atklāj jaunu, aizraujošu un veselīga dzīvesveida veicinošu hobiju!

Vairāk par jauno City Padel sporta centru un Padel spēles uzsākšanu uzzini CITYPADEL mājas lapā vai piesakoties privātam treniņam pie kāda no zinošajiem City Padel treneriem.

SPĒLĒT KAZINO