Capital GAMING jaunumi

Lasīt rakstu


Capital GAMING jaunumi

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 08. septembrī

Capital GAMING jaunumi

Leksim uzreiz iekšā un skatīsimies, kas tad ir iekavēts!


Sveiks, lasītāj! Kopš pēdējā raksta ir pagājis kāds brīdis, bet nebīsties, šie raksti nekur nav pazuduši. Leksim uzreiz iekšā un skatīsimies, kas tad ir iekavēts!

Assassin’s Creed Mirage ir izsludināts

Ja arī Tu esi tāds AC (Assassin’s Creed) fans kā es, tad noteikti jau sen gaidi, kad tad beidzot atkal būs īsta AC spēle. Assassins Creed Mirage būs bāzēta laikā no 860. līdz 870. gadiem Bagdādē. Paredzams, ka tā tiks izdota 2023. gadā, laika posmā no aprīļa līdz jūnijam. Spēles veidotāji saka, ka spēle būs “Back to basics”, ņemot iedvesmu un piemēru no pirmajām AC spēlēm. Tā, ka atliek tik gaidīt un plānot jau brīvas dienas! 

Tiem, kas ir vairāk vērsti uz konsolēm, varu pačukstēt, ka NHL 23 beidzot būs crossplay! Ja Tu ar konsolēm esi vairāk uz "Jūs", tad varbūt neizpratīsi šo sāpi, kas gadiem man ir bijusi - konsoļu spēlētājiem nav bijusi iespēja spēlēt online savā starpā, ja viens no spēlētājiem ir uz Xbox, kamēr otram īpašumā ir PlayStation. Tad nu, ar jaunāko NHL franšīzes spēli tas mainīsies, jo EA beidzot ir izveidojuši jau minēto crossplay, un tādēļ beidzot spēlētāji varēs spēlēt šo spēli, ko ir iemīlējuši tik daudzi. Šis crossplay ietekmēs PS4, PS5, Xbox one, Xbox series S un series X. 

Un tagad parunāsim arī par Counterstrike. Mans lauciņš, ja tā var teikt. 

Vienā no CS:GO podraidēm, HLTV Confirmed, bija uzaicināts britu spēlētājs Smooya, kurš pārstāv komandu BenchedHeroes. Smooya šīs podraides laikā izstāstija faktu, ka ziemeļamerikāņu organizācijas komandai "Evil Geniuses" ir divi spēlētāji, kuriem sniegums serverī nav tas labākais, bet tikmēr viņu atalgojums, neņemot vērā ieguvumus no balvu fonda un personīgā brenda ienākumus, sasniedz vairāk kā 30 tūkstošus ASV dolāru. Kaut kas traks!

Nu tā, draugs, šim rakstam tas būs arī viss. Paldies, ka izlasīji, un turpini sekot Wolsung!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO