Capital GAMING jaunumi

Lasīt rakstu


Capital GAMING jaunumi

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 16. septembrī

Capital GAMING jaunumi

Tiekamies Parīzē?


c

Šis būs aktuāli visiem CS:GO faniem!

Pirmais 2023. gada Pasaules kauss CS:GO norisināsies mīlestības pilsētā - Parīzē! To organizēs "Blast" un kopējais balvu fonds sasniegs 1.25 miljonus ASV dolāru. Turnīrs norisināsies 2023. gada maijā un tas, bez šaubām, ir viens no prestižākajiem turnīriem esportā, tādēļ cerēsim redzēt arī pārstāvjus no Latvijas. Jāpiemin, ka iepriekšējo Pasaules kausa turnīru uzvarēja komanda "Faze", kuras sastāvā bija arī latviešu bāleliņš, Broky, tad nu cerēsim, ka uzvaru sērija turpināsies!

Tālāk ar kādu it kā bēdīgaku ziņu, bet patiesībā grūti atrast šajā, ko tiešam bēdīgu..

Overwatch, viena no Blizzard spēlēm, kas tika izdota 2016. gadā, bet diemžēl mēģinājums mākslīgā veidā šo spēli izveidot par leģimitīvu esportu, ir bijis visai neveiksmīgs. Jau 1. oktobrī Overwatch 1 serveri tiks slēgti uz visiem laikiem. Bet nebēdā, vienīgais Overwatch spēlētāj Latvijā, neilgi pēc Overwatch 1 nāves, tā vietā nāks Overwatch 2, un būs jaunais Blizzard Gaming karalis! Vai vismaz tas ir tas, uz ko tik ļoti cer Blizzard.

Noslēdzošā ziņa ir mūsu konsoļu faniem!

Oktobra beigās iznāks Call Of Duty : Modern Warfare 2, ko paši veidotāji sauc par jaunas ēras sākumu. Lai arī jau ir bijis viens Modern Warfare 2 Remaster, šī būs pavisam cita spēle. Baumo, ka līdz ar šīs spēles iznākšanu, iznāks arī Warzone 2.0, “Battle Royale” tipa spēle, kā arī to, ka būšot aizgūtas daudz mehānikas no populārās spēles - Escape from Tarkov. Bet es neesmu viens no tiem, kas meklē konspirācijas vai zīlē kafijas biezumos, tādēļ viss, ko sacīšu - sēžam un gaidām!

Tas ir arī viss, paldies, ka izlasīji! Un ļoti ceru, ka pārlieku neapbēdināju ar ziņām par Overwatch ēras beigām. Tiekamies Parīzē?

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO