CEE: CHAMPIONS - lielākais CS:GO turnīrs centrālaustrumeiropas reģionā

Lasīt rakstu


CEE: CHAMPIONS - lielākais CS:GO turnīrs centrālaustrumeiropas reģionā

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 11. maijā

CEE: CHAMPIONS - lielākais CS:GO turnīrs centrālaustrumeiropas reģionā

Sekosim līdzi Wolsung gaitām!


Dalībnieku ziņā, raugoties uz balvu fondu, kā arī atpazīstamībā CEE: CHAMPIONS ir lielākais CS:GO turnīrs centrālaustrumeiropā, par kura čempionu titulu sacenšas komandas no 18 valstīm. Šajā pavasarī šis prestižais turnīrs notiek jau 3. reizi - līdz šim čempionu titulu 2020. gadā ieguva lietuviešu komanda GRAZHTAS un pagājušajā gadā Ukrainas komanda Run or Die. Pasākumu organizē čehu esporta organizācija ESUBA, kuru pašu CS:GO komanda tekošajā 41. sezonā ESEA spēlē Advanced līgā kopā ar latviešu esporta komandu Wolsung. Jāpiezīmē, ka ar katru gadu pieaug arī turnīra kopējais balvu fonds, šogad tam sasniedzot 30 000 USD.

2022. gada turnīrs noritēs no 5. maija līdz 7. jūnijam online. Kopā turnīrā piedalīsies 32 komandas. Group stage etapā katrā grupā spēlēs 4 komandas, cīnoties BO1 mačos. No katras grupas 2 komandas tiks uz playoff, kur katrs komandu duelis tiks atrisināts BO3 formātā. Pirmā vieta brauks mājās ar 15 000 USD lielu naudas balvu, otrā - 7500 USD, trešā ar 4500 USD un ceturtajai vietai nāksies samierināties ar 3000 EUR lielu guvumu. CEE galvenais sponsors ir Intel.

Šogad Spēlēt.lv atbalstītā “Wolsung” komanda tika uzaicināta uz  CEE: CHAMPIONS nacionālo slēgto kvalifikācijas turnīru, kurā tā uzvarēja Coluant, Murderers2002 un Garāžas komandas, tādējādi nonākot CEE Champions “G” grupā, kurā Wolsung spēlētājiem nāksies mēroties ar spēkiem ar Serbijas komandu iNation, grieķu Anorthosis un slovēņu Contentplanet. No pretiniekiem līdz šim Wolsung ir nācies spēlēt pret iNation komandu 2021. gada grupu turnīrā spēlējot zem Daugavas nosaukuma, taču toreiz diemžēl nācās piekāpties. Wolsung turnīrā sāks spēlēt no 21. maija, taču, tā kā vēl ir iespējamas izmaiņas, sekojiet līdzi Wolsung Twitter kontam, lai nepalaistu garām nevienu spēli.