Gaming jaunumi sadarbībā ar Capital

Lasīt rakstu


Gaming jaunumi sadarbībā ar Capital

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 22. jūnijā

Gaming jaunumi sadarbībā ar Capital

Kas jauns?


Diena tieši pirms pieaugušo Valentīndienas jeb Līgo svētkiem ir ļoti laba, lai atskatītos uz to, kas jauns noticis Latvijas un gaming pasaulē, lai svētku vakarā mēs visi varētu mierīgi nolikt malā savas ierīces un izbaudīt vasaru pilnā tās spelgonī. Sāksim, protams, ar mūsu pašu Wolsung jaunumiem. Pirms ķeramies klāt pie galvenās sarunas daļas, tiem, kas ir palaiduši garām pirmpublicējumu sociālajos tīklos, silti iesakām noskatīties mini vlogu par Wolsung snaipera Shield izlaidumu, kurā varēsiet redzēt arī Robertam tuvu cilvēku domas par talantīgā spēlētāja karjeru.Šobrīd Wolsung komandai ir tikai viens fokuss - tās dalība ESEA playoffs. Kā jau ziņojām, pirmajā kārtā Wolsung mērojās spēkiem ar francijas komandu LDLC OL un svinēja skaistu uzvaru. Tam sekoja duelis, 19. jūnijā, ar leģendāro krievu komandu Forze. Dueļi notika Inferno un Nuke kartēs, un Wolsung nācās kapitulēt ar 2:0, abām kartēm noslēdzoties ar rezultātu 16:12. Šāds rezultāts nebija pārsteidzošs, jo komanda Forze ir uzskatāma par līdz šim spēcīgāko Wolsung pretinieku un HLTV ieņem augsto 23 vietu. HLTV tika atspoguļotas abas pēdējās Wolsung spēles, līdz ar to ir iespaidojušas Wolsung kopējo reitingu, un komandas kopumā lieliskais sniegums ir ļāvis tai pacelties uz 111. vietu pasaulē.

Nākošā spēle BO3 formātā mūs visus sagaida jau rīt plkst. 14:00 pēc Latvijas laika, pret dāņu komandu MASONIC. Šī nebūs pirmā Wolsung un MASONIC tikšanās - regulārās līgas laikā, pēdējā reizē Wolsung dāņiem kapitulēja Dust2 kartē, papildlaikā ar rezultātu 19:17. Tiešraidi kā vienmēr meklē Spēlēt.lv Gaming Twitch kontā, komentēs Pauls Špakovskis.

Skaties spēli rīt, 23.06. , plkst. 14:00 Twitch!


Citās ziņās parunāsim par kādu fenomenāli skaistu katastrofu - Diablo Immortal. Gan hardcore konsoļu spēlētāji, gan PC geimeri ir vienisprātis vienā jautājumā - mobilās spēles ir zemākas kvalitātes videospēļu forma, par spīti tam, cik ļoti ir attīstījušās grafikas un cik daudzas pasaulslavenas franšīzes veiksmīgi ir izlaidušas mobilās versijas, tai skaitā, piemēram, Call of Duty un Apex Legends. Šīs dienas subjekts Diablo Immortal diemžēl kalpo par lielisku apliecinājumu tam, ka lielākā daļa mobilo spēļu ir paredzētas tikai un vienīgi spēlētāju kabatu slaukšanai ar mikrotransakciju palīdzību.

Diablo, kas ir ikoniska action RPG sērija un līdz šim ir dzīvojusies uz datoriem un konsolēm, fani kļuva par mēmi tanī pašā dienā, kad, izziņojot Diablo Immortal, tika pateikts, ka spēle iznāks tikai un vienīgi uz telefoniem, un uz spēlētāju sašutumu  BlizzCon 2018 Blizzard pārstāvis atbildēja ar jautājumu: “Do you guys not have phones?” Malacis! Tieši šo frāzi gribēja dzirdēt ar diehard PC lietotāju pilna zāle, laikam sajauca ar Candy Crush Con. Un ja visi domāja, ka būs slikti, sanāca vēl sliktāk - par spīti tam, ka kampaņu var izspēlēt lieki netērējoties, nonākot spēles end-game (kas, būsim godīgi, ir mažoritāte no Diablo satura), realitāte ir tāda, ka daļā risinājumu ir pieejama tikai par samaksu, un viena (VIENA varoņa) pilnīga attīstīšana izmaksā ap 110 000 USD dolāru. Jums viss labi, puiši? Par izklaidi, protams, ir jāmaksā - taču šis ir vienkārši traģikomiski. Spēle ir tik krimināli monetizēta, ka juridisku iemeslu dēļ tā nevarēja tikt palaista Beļģijā un Nīderlandē. Un bērni, ja kāda spēle legāli kādā valstī ir pieejama tādā pašā mērā kā smagās narkotikas, turaties pa gabalu!

 Ilustrācija Diablo Immortal galvenajam gameplay

Pasaule joprojām cīnās ar COVID-19 radītajiem pārrāvumiem piegāžu ķēdē, kuriem noteikti par labu nenāk esošā ģeopolitiskā situācija pasaulē. Iznākot tekošajai konsoļu paaudzei pat pasaulē lielākais patērētāju tirgus - ASV - piedzīvoja kriminālu konsoļu iztrūkumu. Jaunākais upuris situācijai, ka pieprasījums ir lielāks par piedāvājumu, ir Xbox kontrolieri, kurus izmanto ne tikai Xbox lietotāji, bet arī PC spēlētāji. Lai gan Microsoft ir atzinis kontrolieru iztrūkumu, diemžēl pagaidām nav precizēti tā iemesli, kas līdz ar to neļauj izdarīt secinājumus par to, vai šī ir īslaicīga problēma, vai indikācija gaidāmām vēl lielākām problēmām nākotnē. Par laimi arī Xbox lietotājiem arī pagājušās paaudzes kontrolieri ir savienojami ar tekošo tehniku, tādēļ vajadzības gadījumā ir iespēja sniegties pie tiem, bet kopumā - esam maigāki pret saviem Xbox kontrolieriem, jo jaunu var nākties pameklēt vai pagaidīt.

Sargi savu Xbox kontrolieri


Kā vienmēr Tavu nedēļas gaming jaunumu devu atbalsta mūsu draugi no Capital Neo Gaming!

Priecīgu līgošanu, tagad pultis pie malas! 

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO