Viens no 2022. gada hitiem! Kas zināms par God of War: Ragnarok?

Lasīt rakstu


Viens no 2022. gada hitiem! Kas zināms par God of War: Ragnarok?

Gaming Raksts pievienots: 2021. gada 22. septembrī

Viens no 2022. gada hitiem! Kas zināms par God of War: Ragnarok?

Videospēles fanu armija aug ļoti strauji.


Filma spēlē vai otrādi, God of War piedāvā aizraujošākos sižetus video spēļu pasaulē. Šīs spēles jaunākā daļa gaidāma 2022. gadā. Lai arī iepriekš tika minēts, ka spēle parādīsies veikalu plauktos 2021. gada nogalē, tomēr rūpējoties par ražotāju komandas labklājību, tika izlemts šo termiņu pagarināt. Vai tas, kas lēni nāk, tas labi nāk? Šajā gadījumā, visticamāk, ka jā.

Spēles treileris izpelnījies lielu atzinību. Youtube pieejamais video, nedēļās laikā, skatīts jau 7.3 miljonus reižu. Iespaidīgajā un dealizētajā materiālā, ko skatītājiem publicējuši Playstation, redzamas pāris būtiskas detaļas, kas ļauj nepacietīgākajiem spēles faniem un blogeriem meklēt un spekulēt par to, kāds varētu būt spēles stāsts un tehniskās detaļas.

Plašajā teoriju klāstā iespējams viegli apmaldīties, tāpēc mēs pieturēsimies pie faktiem, kas zināmi saistībā ar God of War Ragnarok. Spēles darbība norisinās pāris gadus pēc 2018. gada God of War notikumiem. Galvenie tēli Kratos un Atreus joprojām strādā pie savām tēva un dēla attiecībām. Lai arī iepriekšējās spēles laikā abi nodibinājuši spēcīgu saikni, Atreus vēlas atbildes. Viņš vēlas saprast, kāda ir viņa misija dzīvē tiktāl, ka tas viņu dzen turpat vai izmisumā. Visi jautājumi tiek atrisināti spēles gaitā, tikmēr Kratos nākas mācīties tēva un ģenerāļa pienākumu apvienošanu. 

Spēle izskatās labāk kā jebkad iepriekš. Ražotāji, ņemot vērā kritiku, nopietni pievērsušies cīņas elementu uzlabošanai, salīdzinoši ar iepriekšējo 2018. gada God of War. Jaunajā spēlē tiks piedāvāta daudz lielāka izvēles brīvība, kad runa iet par uzbrukumu dažādību un aizsardzības taktiku, lai cīnītos ar visnotaļ iespaidīga spēka pretiniekiem. Viens no tiem ir visiem zināmais Thor, kurš meklē atriebību sakarā ar savu dēlu un pusbrāļa nāvi.

Labās ziņas visiem tiem, kas vēl nav paspējuši nopirkt jauno PS5 konsoli, ir ka God of War Ragnarok, būs arī pieejama uz iepriekšējās, ceturtās sērijas konsoles. Šobrīd gan nekas nav minēts par šīs spēles pieejamību uz PC, tomēr tiek mēļots, ka šāds lēmums būtu visnotaļ sagaidāms no spēles ražotājiem, jo Playstation šobrīd aktīvi strādā pie tā, lai savas jaunākās spēles varētu piedāvāt arī visiem, kas izvēlās datoru, kā savu galveno video spēļu platformu. 

Skaidrs, ka šī spēle ir gaidīšanas vērta. Ražotāju lēmums, pārlikt pirmizrādi uz vēlāku, ir drīzāk uzmundrinošs, nekā šaubu raisošs faktors. Tas tikai liecina par to, ka Playstation vēlas labāko gala produktu, bet lai to dabūtu gatavu, nepieciešams laiks un rūpes par komandu, kas šo spēli veido. Sagaidāmi gan zināmi, gan arī jauni spēles tēli, kas paplašinās kopējo stāsta perspektīvu, dodot vēl vairāk jautājumu un  gandrīz tikpat daudz atbilžu. Iespējama ceļošana laikā un dimensijās. Iespējami jauni ieroči un to modifikācijas. Kāda īsti būs God of War jaunākā daļa? To redzēsim jau pavisam drīz. 

VIDEO: Spēles treileris

Autors: Artūrs Bricis

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO