Spēlēt.lv oficiāli kļūst par CS:GO komandas “Wolsung” ģenerālsponsoru

Lasīt rakstu


Spēlēt.lv oficiāli kļūst par CS:GO komandas “Wolsung” ģenerālsponsoru

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 02. maijā

Spēlēt.lv oficiāli kļūst par CS:GO komandas “Wolsung” ģenerālsponsoru

Pirmā profesionālā esporta komanda Latvijā!!!


Spēlēt.lv Gaming e-sporta organizācija, kura pārstāv Spēlēt.lv grupu, oficiāli izsludina sadarbību ar latviešu Counter-Strike: Global Offensive komandu “Wolsung”, kļūstot par tās ģenerālsponsoru un aktīvi iesaistoties komandas tālākajā attīstībā. Šī sadarbība ir ļāvusi “Wolsung” kļūt par pirmo profesionālo esporta komandu Latvijā pēdējo 10 gadu laikā, padarot Counter-Strike spēlēšanu par pilna laika nodarbi.

Sadarbības ietvaros Spēlēt.lv Gaming nodrošinās trenera un spēlētāju algas, segs dalības izmaksas turnīros, nodrošinās pielāgotu treniņzāli esportam, kā arī sporta zāli fiziskajiem treniņiem.

Komandas sekmīgai izaugsmei, nepieciešamie tehniskie risinājumi tiek nodrošināti ar A/S Capital - vienu no Latvijas vadošajiem Latvijas informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem - atbalstu, aprīkojot komandas treniņnometni ar Capital NEO Gaming datoriem. 

"Wolsung" tika radīts 2015. gadā, ar domu, lai spēkotos ar Latvijas un Baltijas labākajām komandām. Laikam ejot, komandas sastāvs mainījās, bet tas netraucēja regulāri piedalīties ESEA, CEVO līgās, kā arī spēlēt Baltijas LAN turnīros. Tā laika komandas kodols veidojās ap Sandi "ayriks" Rainski un Reini "hyskeee" Grīnbergu. Nostiprinot savas pozīcijas lokālajā scēnā, "Wolsung" bija spējīgi piesaistīt arvien spēcīgākus un zināmākus vārdus savam sastāvam, dažu gadu laikā kļūstot par Latvijas atpazīstamāko zīmolu CS:GO komūnā.

Starp neskaitāmi daudz uzvarām “GOEXANIMO” LAN turnīros, “Wolsung” savā kontā šobrīd tur “Baltic Esports League Finals” un “BESL Pro Season 2 Finals” titulus, kur atrodami tādi vārdi kā “YEKINDAR” no komandas “Virtus.Pro” un “FaZe” “broky”, kuri šobrīd CS:GO kontekstā ir pasaules zvaigznes. Šī brīža komandas kodols jau bija manāms 2019. gadā, dāvājot Latvijai pirmo ESEA Main zelta medaļu, attiecīgi izcīnot arī vietu ESEA Advanced līgā. Pēc dažādiem internacionāliem izmēģinājumiem, spēlētāji ir savākušies atkal, lai veidotu vēsturi Latvijai, pasaulei un esporta faniem kopumā.

Šobrīd komandas satāvā piedalās:

Komanda, tās pašreizējā sastāvā, uzvarēja ESEA Intermediate līgas 40. sezonu, tādējādi arī nodrošinot savu vietu augstajā ESEA Advanced līgā, kā arī ieguva 4. vietu FantasyExpo EU Champions Spring 2022 Europe slēgtajā kvalifikācijas turnīrā. Reinis "⁠hyskeee⁠" Grīnbergs, kurš jaunajā komandā ieņem kapteiņa lomu, par komandas jauno komandas pozīciju izsakās sekojoši:

“Mums ir viss nepieciešamais, lai sasniegtu mūsu galveno mērķi - iekļūt HLTV Top 30 un ESEA Conference līgā. Mums atliek tikai mērķtiecīgi strādāt un iegūt nepieciešamo pieredzi, lai paceltos nākamajā līmenī!”

Spēlēt.lv gaming ir e-sporta organizācija, kuras mērķis ir attīstīt e-sportu un gaming kultūru Latvijā. Pirmo reizi Spēlēt.lv Gaming vārds izskanēja 2021. gada rudenī, kad Spēlēt.lv organizēja līdz šim skatītāko LAN (local area network) turnīru Latvijā - Spēlēt.lv Gaming CS:GO akadēmiju. Spēlēt.lv Gaming pārstāvis Gustavs Ērkšķis-Kreicbergs izteicās sekojoši:

“Šī sadarbība ļaus spēlētājiem pilnībā veltīt savu laiku un enerģiju spēlei un treniņiem, un tas ir patiess sasniegums Latvijas CS:GO kopienai un e-sportam. Tikai šādos apstākļos spēlētāji spēs pilnībā sasniegt savu potenciālu un tādā veidā veicināt esporta atpazīstamību un attīstību Latvijā un pakārtoti tam - Baltijā.”

Spēlēt.lv savā Twitch.tv kanālā translēs visas Wolsong ESEA 41. sezonas spēles, kuras komentēs Pauls Špakovskis.

Vairāk par komandas spēļu grafiku un citiem jaunumiem var uzzināt Wolsung un Spēlēt.lv Gaming Twitter kontos. 

VIDEO:

Līdzīgi raksti