WOLSUNG nedēļas apskats

Lasīt rakstu


WOLSUNG nedēļas apskats

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 29. augustā

WOLSUNG nedēļas apskats

Viena notikumiem bagāta nedēļa!


Kas par nedēļu! Tieši to es nodomāju, kad piesēdos rakstīt jauno atskatu. Ļoti daudz lietas ir notikušas, tādēļ lieki neizteikšos un ķersimies pie paša svarīgākā! 

RMR Road to Rio

Pēdējo reizi, kad rakstīju, komanda "Wolsung" bija piedalījusies pirmajā RMR kvalifikācijā, tad tagad jau ir aizvadītas atlikušās, īsumā iziesim cauri svarīgākajām spēlēm. 

Otrajā kvalifikācijā Wolsung komandai jau ļoti ātri beidzās spēles - pēc izspēlētām 2 spēlēm tikās ar kopā apvienoto komandu “Benched Heroes”, kuriem negaidīti zaudēja 16:5 inferno kartē (raksta tapšanas brīdī komanda “Benched Heroes” cīnās par tikšānu uz RMR turnīru).

Trešā kvalifikācija jau iepūta pavisam citus vējus Wolsung burās, jo ceturtajā spēlē pret Cyber MD daudzi fani domāja, ka Wolsung stāsts beigsies jau overpasā, zaudējot pusē 4:11, bet pēc brīnumainas spēles izdevās panākt papildlaiku, kurā svinēja uzvaru 19:17. Tad uzreiz seko nākamais pretinieks, komanda Apeks, kura pirms laika bija izsludinājusi jaunās sastāva izmaiņas - komandai pievienojās lietuviešu spēlētājs Justinas  “jL” Lekavicius. Daudzi šo spēlētāju atcerās no 2020. gada februāra, kad tieši pirms pandēmijas sākuma viņš piedalījās BESL Season 5 lan finālos Ķīpsalā.

Otrs spēlētājs, kas pievienojās, nav spēlējis t BESL, bet ir viens no titulētākajiem CS:GO spēlētājiem šīs franšīzes vēsturē un viens no retajiem, kurš bija kvalificējies uz katru major turnīru. Tas ir francūzis Ričards “Shox” Papilnons, kurš pēc paviesošanās Ziemeļamerikas komandai "Team Liquid, tomēr ir izvēlējies pievienoties Apeks. Kas tā bija par spēli!!! Dust2 Wolsung sāka teroristu pusē, pēc zaudētām pistolēm un sekojošā raunda sāka pārliecinoši dominējošu spēli, kādu daudzi nebija redzējuši. 11 uzvarēti raundi pēc kārtas - Wolsung šajā spēlē nebija pasažieri, bet gan pie stūres, un aizbrauca līdz rezultātam 15:5, kad aptrūkās petroleja, un Apeks komandai bija iespēja atgūt 7 raundus, lai beigās kapitulētu Wolsung komandai 16:12. 

Pēc uzvaras pret Apeks Wolsung vīriem bija brīvs brīdis, jo nākamā spēle grafikā bija paredzēta tikai nākamas dienas septiņos. Tomēr šis laiks tika izmantots gatavojoties, jo pretī nebija tas parocīgākais pretinieks - komanda no Kazahstānas “Avangar”. Kartes izvēles process aizgāja par labu atkal kartei Dust2, un spēle sākās ar Avangar kārtīgu dominanci, uzvarot pirmos 8 raundus pēc kārtas. Lai arī daudzi izslēdza televizorus un izgāja no pārlūka, tas neietekmēja Wolsung, kuri pēc tam atguvās, un panāca mazāko iespējamo raundu starpību - 7:8.

Ieguvuši vēju burās, uzvarēja arī pirmos 3 raundus aizsardzības pusē. Tad notika raundu apmaiņa, un pie 13:13 bija ļoti sarežģīta situācija abām komandām. Nauda pilnam iepirkumam bija, bet zaudētājam klātos ļoti grūti, lai sakasītu no rokām izlaisto ekonomiju. Pēc nogaidītas 1 minūtes un 25 sekundēm, kad laiks uz tablo palika vien 25 sekundes, sākās kas tāds, kas liktu bijušajam ukraiņu komandas NaVi līderim nobirdināt asariņu, jo Avangar veica lielisku izgājienu uz A bumbas saitu. Lai arī emocijas bija augstas, spēle beidzās ar zaudējumu 14:16. Ceturtajā kvalifikācijā tikšanās pret SD Invicta no Lietuvas, un zaudējums 16:13.

ESEA ADVANCED SEASON 42 

Pagājušajā nedēļā sakarā ar RMR un citām kvalifikācijām, Wolsung komandai bija ļoti maz laika spēlēt ESEA līgu, tādēļ bija tikai 1 spēle, kurā Wolsung lika daudziem atkal kost iekšlūpā un pavairot sirmo matu skaitu, jo pret komandu X no Kosovas cīņa bija tik sīva, ka atkal vajadzēja visus 30 raundus, lai noskaidrotu uzvarētāju. Bet uzvara ir uzvara, un nākamās spēles jau 29. un 31. augustā.

Predator Cup Baltics Fall 2022

Daudziem Latvijas esportistiem bija patīkams pārsteigums 24. augusta rītā, kad viens no Latvijas esporta entuziastiem Sandis Rainskis Twitter platformā paziņoja, ka būs kvalifikācija, lai tiktu uz tālāku kvalifikāciju, un tā līdz Blast turnīram.

Wolsung uzreiz iekļuva closed kvalifikācijā, kurā izdevās kvalificēties tālāk, uzvarot pirmo spēli pret Lietuvas Grindas 16:13. Tad gan sekoja zaudējums pret vienu no titulētākajiem lietuviešu spēlētājiem Kvik un viņa komandu "KalbosEgzaminas", un izšķirošajā spēlē pret igauņu "Levadia" uzvara 16:5 overpasā. Predator Cup Baltic Fall 2022, kur tika izsēti pret saviem ziemeļu pretiniekiem SC, un šajā debijā diemžēl divu karšu cīņā zaudēja 0:2, abās kartēs zaudējot 16:5. 

Kārtējā ražīgā nedēļa Wolsung faniem ir pagājusi, un, lai arī daudz zaudējumi, tik un tā ir lietas, uz kurām varu norādīt un pateikt, ka es lepojos! Lai arī rezultāti neskrien pretī un nebļauj, ka Wolsung ir labākie, jāatcerās - Romu arī neuzbūvēja vienā dienā!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO