WOLSUNG nedēļas apskats

Lasīt rakstu


WOLSUNG nedēļas apskats

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 06. septembrī

WOLSUNG nedēļas apskats

Komandai mājasdarbi vienmēr ir daudz, tādēļ to apkopojumi nekad nenāk par ļaunu! IESKATIES!


Pagājušā nedēļa komandai "Wolsung", līdzīgi kā daudziem, kas uzsāka skolas gaitas, bija sāpīga, jo tika piedzīvoti divi zaudējumi ESEA Advanced līgā. Zaudējums komandai "MAD DOGS PACT" no Polijas un komandai "ARCRED" no Krievijas. Un lai viss būtu vēl nepatīkamāk - abi zaudējumi tika izciesti vienā kartē, Ancient, ar vienādiem rezultātiem.

ESEA ADVANCED rezultāti

Pirmā spēle bija pret MAD DOGS PACT, kur pirmajā pusē Wolsung knapi izdevās salasīt kopā 5 raundus, par tiem cīnoties ar visu, kas ir.  Lai arī Krists “MSN2k” Kalniņš aizvadīja ļoti skaistu spēli, tomēr viens vīrs nespēja visu izdarīt, un diemžēl Wolsung kapitulēja ar rezultātu 16:10. Divas dienas pēc šī zaudējuma bija spēle pret ARCRED, lai arī rezultātu ziņā bija līdzīga, no skatītāju skatpunkta izskatījās daudz neorganizētāka un vājāka. Tikmēr otrā pusē krievu spēlētājs “1nvisible” aizvadīja perfektu spēli, kas nenāca par labu Wolsung. Tā arī no abām pusēm kopā savākti 10 raundi, katrā pusē iegūstot 5, un beigās zaudējums 16:10.

Citas kvalifikācijas

Tikmēr 2. septembrī notika Steelseries Nova Cup kvalifikācija, kurā Wolsung tika izsēti pret komandu, kurai viņi pārgāja pāri 16:0. Jau nākamajā kārtā bija spēle pret komandu "Touch The Crown", pret kuru ļoti tuvs zaudējums 16:14 kartē Nuke, ar ko Wolsung komandai arī šis kvalifikācijas posms bija beidzies.

Intervija TV3 raidījumā "900 sekundes"

Lai šis īsais raksts nebeigtos uz skumjas nots, atgādināšu visiem, kas palaida garām un neredzēja nedz televīzijā, nedz internetā, ka pie Wolsung ciemos bija atbraukusi TV3 "900 sekunžu" komanda, kura izveidoja ļoti skaistu un jauku sižetu, parādot plašākai Latvijas daļai, ar ko tad tieši nodarbojas Wolsung. Un, protams, sižeta laikā var redzēt, kādu tehniku un perifērijas Wolsung izmanto.
Pilnu interviju vari noskatīties te: 

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO