WOLSUNG nedēļas apskats

Lasīt rakstu


WOLSUNG nedēļas apskats

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 13. septembrī

WOLSUNG nedēļas apskats

TikTok, ESEA un vēl šis tas! Ieskaties!!!


Sveiks, lasītāj!
Pirmā garā septembra nedēļa sākās ar daudz patīkamiem notikumiem, un tad tagad uzskaitīsim tos, lai arī Tu zini visus aktuālākos jaunumus. Pirmais, ko gribu pateikt ir tas, ka Wolsung komanda ir sākusi aktīvi publicēt dažādus TikTok video. Man pašam favorīts ir pirmais video, bet Tu, lasītāj, droši dodies un apskati visus jau publicētos materiālus, kas ir atrodami šeit:

Ja runājam par spēlēm, tad ESEA bija ļoti ražīga nedēļa – Wolsung aizvadīja 3 spēles un uzvarēja visās trīs! Pirmdienā bija divas spēles, kur pirmā uzvara bija pret komandu "Insilio Winline" ar rezultātu 16:5. Pēc vienlīdzīga spēles sākuma Wolsung veica 5 raundu izrāvienu, pirmo puslaiku beidzot ar rezultātu 10:5, un savā teroristu pusē aizvadīja perfektu spēli, uzvarot 6 raundus pēc kārtas.

Vien stundu vēlāk sekoja cīņa pret zviedru komandu "Marskalk", ar ko Wolsung spēlēja jau savā pirmajā ESEA sezonā. Šī spēle bija kaut kas, ko daudzi negaidīja – 14:1 uzvarēts teroristu puslaiks kartē overpass, kas nav vieglākais darbiņš, ko izdarīt. Un attiecīgi spēli uzvarēja 16:6, bet Marskalk spēja uzvarēt dažus raundus līdz tam. 

Tad divas dienas vēlāk sekoja cīņa pret baltkrievu organizāciju "Nemiga gaming", kura jau ilgi ir viena no augstāk novērtētajām komandam mūsu reģionā. Tādēļ šajā spēlē daudzi Wolsung fani devās iekšā šaubīgi, vai Wolsung spēs apturēt šo komandu. Bet, lai arī cik spēcīgs vārds būtu pretī, Wolsung spēle bija ļoti pārliecinoša! Wolsung visu spēli diktēja spēles tempu, un Nemiga īsti nevienā brīdī nesakasīja vajadzīgo uzvarēto raundu skaitu. Tā Wolsung svinēja uzvaru ar rezultātu 16:8!!!

Tad vēl dažas dienas vēlāk bija kvalifikācija uz turnīru ESL Challenger Roterdamā, bet Wolsung diemžēl abās kvalifikācijās kapitulēja un nespēja kvalificēties uz šo turnīru.

Kad lasīsi šo rakstu, Wolsung jau būs uzsākuši pēdējo ESEA advanced nedēļu, tādēļ droši seko līdzi spēlēm twitchā, un ceram, ka Wolsung spēs iekļūt izslēgšanas spēlēs!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO