Anmary atgriežas ar jaunu dziesmu, videoklipu un minialbumu

Lasīt rakstu


Anmary atgriežas ar jaunu dziesmu, videoklipu un minialbumu

Mūzika Raksts pievienots: 2022. gada 12. augustā

Anmary atgriežas ar jaunu dziesmu, videoklipu un minialbumu

NOKLAUSIES!


Pēc ilgākas pauzes mūzikā atgriežas dziedātāja Anmary, izlaižot jaunas oriģināldziesmas, minialbumu “Laidies ar mani” un videoklipu.

Minialbuma tituldziesmas “Laidies ar mani” mūzikas autori ir Anmary un Juris Ludženieks, kurš ir arī paša singla producents. Anmary ir sarakstījusi dziesmas vārdus, un tās tapšanā ir piedalījies ģitārists Jānis Griķis. Videoklips ir tapis sadarbībā ar “Mūzikas Video Kanālu”, režisors ir Jānis Štāls un producents Igors Linga.

“Šajā laikā esmu izgājusi cauri savas personības atklāsmju procesiem, kas ļāvuši gūt iekšējo harmoniju un mieru. Dzīvojam visnotaļ interesantā laikmetā – pārmaiņu posmā, tādēļ pirmais singls “Laidies ar mani” ir aicinājums izlauzties no ikdienas apļa un mainīt fokusu uz to, kas mums ir dots, jo ierastajā režīmā mēdzam daudz ko nepamanīt un nenovērtēt. Sajūtu un zinu, ka daudziem ir līdzīgi. Tāpēc mans nodoms ir motivēt un iedvesmot – lai mēs vairāk ļautos mirkļiem šeit un tagad,” par savu jaunāko dziesmu izteicās Anmary.

Albumā ir iekļautas četras dziesmas – “Laidies ar mani”, “Tik tev tiek”, “Tu man prātu jauc” un “Nakts ar mums”, ko dzied duetā ar Mārtiņu Strodu. Šīs dziesmas ir priekšvēstnesis pilnapjoma albumam, kas iznāks nākamā gada pavasarī.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO