Hiphopa veterāns Nātre izdod jaunu albumu

Lasīt rakstu


Hiphopa veterāns Nātre izdod jaunu albumu

Mūzika Raksts pievienots: 2022. gada 03. augustā

Hiphopa veterāns Nātre izdod jaunu albumu

“Dimensijas”


Pašmāju reperis Nātre ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas žanra veterāniem. Nesen viņš ir izdevis jaunu albumu “Dimensijas”, kurā ir iekļautas 10 dziesmas, ko pats mākslinieks raksturo kā hiphopu tiem, kuri repmūzikā novērtē labu saturu un tehnisko izpildījumu.

Albums ir tapis pēdējā pusgada laikā, un tajā var dzirdēt tikai vienu viesmākslinieku – hiphopa kolektīva “Avangards” jauno dalībnieku “Brālēnu”. Albuma “Dimensijas” tapšanā ir piedalījušies vairāki producenti – Jackpot, KATTAPULT, Jezups no “Ausmeņa Records” un, protams, arī pats Nātre. Albums pieejams “Spotify” un arī citās mūzikas straumēšanas plarformās.

“Šim albumam nav ne dzelžaina koncepta, ne konkrēta vēstījuma, pie kā es pieturētos. Radot dziesmas šim albumam, es gāju tur, kur mani veda plūsma! Varu teikt, ka šajā albumā hiphops ieturēts tā labākajās tradīcijās, un tie, kas meklē labas rindas un labu stila izjūtu repa mūzikā, nebūs vīlušies,” apgalvoja Nātre.

Nātre (īstajā vārdā Jānis Dzenuška) ir latviešu reperis, kurš savas tiešās attieksmes un rīcības dēļ hiphopa mūzikā tiek dēvēts par hiphopa “panku”. Viņš ir viens no apvienības “Kreisais Krasts” un “Pionieri” aizsācējiem. Šobrīd pārstāv kolektīvu un leiblu “Avangards”. Savu muzikālo darbību aizsācis 2003. gadā, un šo gadu laikā ir sadarbojies ar tādiem reperiem kā Ozols, ansis, Kurts, rolands če, Skutelis, Džuzepe, Afu-Ra u.c.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO