SEKSS — apmierinošs, intīms un kaislīgs

Lasīt rakstu


SEKSS — apmierinošs, intīms un kaislīgs

Sekss Raksts pievienots: 2022. gada 27. janvārī

SEKSS — apmierinošs, intīms un kaislīgs

PALIELINI LIBIDO, ATBLOĶĒJOT SEKSUĀLO ENERĢIJU


Diezgan bieži, kādā savas dzīves posmā, cilvēki piedzīvo seksuālās enerģijas bloku jeb nelīdzsvarotību sakrālajā čakrā. Sakrālā Čakra ir mūsu radošuma un seksualitātes centrs. Savas seksualitātes noliegšana un kauna sajūta veicina šo bloku rašanos. Ir laiks kultivēt brīvas sabiedrības uzskatus un atbrīvoties no vainas apziņas un kauna, kas saistīts ar seksu.

Sakrālās čakras atbloķēšana ietver radošās un seksuālās enerģijas atgriešanos. Savā ķermenī atkal jutīsies kā mājās. Palielinās libido, un vispārējā dzīves kvalitāte pacelsies jaunā līmenī.

Labākie veidi, kā harmonizēt un atbloķēt savu seksuālo enerģiju..

1. KUSTIES

Sēdēšana ir jaunā smēķēšana. Tā teikts visos pētījumos. Sēdēšana mūs nogalina, lēnām sajaucoties ar mūsu hormoniem, vielmaiņu un enerģiju, samazinot libido. Ķīniešu medicīnas pasaulē vienīgais vingrinājumu veids, kas ir labāks par pastaigām, ir ciguns. Un pat tad, ja zini, kā praktizēt ciguna tehnikas, Tev joprojām vajadzētu staigāt.
 

Visefektīvāk būtu dejot!

2. MASTURBĒ

Darbs dara darītāju! Ievēro, ka es neko neteicu par ejakulāciju. Un ar pamatotu iemeslu. Saskaņā ar senajiem taoistiem, vīriešiem jābūt ļoti uzmanīgiem, cik bieži viņi ejakulē. Ja ejakulē pārāk bieži, iztukšosi savu enerģiju. No otras puses, ja pārāk reti, enerģija stagnēs.

Sievietēm tie paši noteikumi nav piemērojami. Sievietes zaudē enerģiju no menstruācijām un bērnu dzimšanas, nevis no orgasma. Tas nozīmē, ka nav tāda termina kā "pārāk bieži".

3. IEMĀCIES ELPOT

Elpošana caur vēderu ne vienmēr ir jogas tehnika. Tā ir prasme, kas ar Tevi bijusi jau bērnībā, taču ar laiku varbūt esi zaudējis. Pareizu elpošanu ir viegli atgūt. Elpošana ar diafragmu stimulē parasimpātisko nervu sistēmu, veicina relaksācijas reakciju, uzlabo gremošanu un veicina seksuālo vitalitāti.

Apgulies un novieto smagu grāmatu tieši zem nabas. Elpo dabiski, bet pakāpeniski, ļauj elpošanai nākt no vēdera lejasdaļas. Grāmatai vajadzētu pacelties ieelpojot un nolaisties izelpojot.


 4. 
ESI RADOŠS

Eksperimentē. Sāc improvizēt vakariņu gatavošanas procesā, nopērc akvareļu papīru un paspēlējies ar krāsām, pārbīdi guļamistabas mēbeles. Dari jebko, kas Tev sagādā prieku ikdienā.

5. ATBRĪVOJIES NO STRESA

Stress rada kortizolu (pazīstams arī kā stresa hormons). Un kortizols spēlējas ar Tavu dzimumtieksmi un veselību. Pazīstams risinājums ir ciguns un tai či. Varbūt Tava izvēle ir joga, meditācija, nesteidzīgas maltītes vai spa apmeklējums.

6. APSKAUJIES

Kamēr atpūties ar draugiem un ģimeni, izrādi iniciatīvu un apskauj kādu. Apskaušanās stimulē hormonu – oksitocīnu. To dažreiz sauc par "mīlestības hormonu". Laika pavadīšana kopā ar citiem cilvēkiem var dramatiski ietekmēt arī kortizolu. Pazeminot kortizola līmeni un paaugstinot oksitocīna līmeni, Tavs libido un vispārējā veselība uzlabosies.

7. Vienkārši dari TO.. !

Sekss — apmierinošs, intīms un kaislīgs, ir daļa no risinājuma. Daļa no tā, kas izraisa mūsu seksuālos aizsprostojumus, ir tā, ka cilvēkiem vienkārši nav seksa pietiekami bieži vai pietiekami apzināti. Mēs esam pārāk aizņemti, pārāk saspringti vai pārāk noguruši. Atbildes meklējamas arī tantriskajā seksā.

Labākais padoms ir strādāt pie iepriekš minētajām metodēm. Sāc ar sevi un piedzīvo brīvi plūstošu seksuālo enerģiju!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO