Brāļi KURUCI pret "Real" cīnīsies par Spānijas čempionu titulu

Lasīt rakstu


Brāļi KURUCI pret "Real" cīnīsies par Spānijas čempionu titulu

Sports Raksts pievienots: 2024. gada 06. jūnijā

Brāļi KURUCI pret "Real" cīnīsies par Spānijas čempionu titulu

Lai izdodas!


Pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē Spānijas basketbola čempionāta jeb ACB līgas finālu ir sasniegusi Mursijas basketbola komanda, kuru pārstāv arī divi latvieši - brāļi Artūrs un Rodions Kuruci. Finālā komandu sagaida leģendārās Madrides ''Real'' izaicinājums.

Mursijas vīri pusfinālā piecu spēļu trillerī tika galā ar Malagas ''Unicaja'' klubu. Rodions sezonas gaitā ir demonstrējis fenomenālu sniegumu un tieši viņa sniegums ir daļa no komandas sasniegumiem. ''Real'' tikmēr trīs mačos un bez liekām grūtībām uzveica savu principiālo pretinieci ''Barcelona''.

''Real'' ir otra titulētākā Spānijas komanda, kuras kontā ir 14 tituli. Vienību apsteidz vien iepriekš minētā ''Barcelona'', kurai ir par trim vairāk.

Madrides sastāvs liekus vārdus neprasa. Ierindā ir tādi vīri kā Mario Hezonja, Fakundo Kampazo, Dzanans Musa un citi. Ne velti komanda šogad sasniedza ULEB Eirolīgas finālu, kurā gan piekāpās grieķu klubam Atēnu ''Panathinaikos''. Brāļu Kurucu komanda tikmēr vairāk balstās uz kopējo sniegumu, svarīgu lomu spēlējot visiem basketbolistiem.

Laukuma priekšrocības sērijas gaitā būs Madrides komandai. Tieši šajā pilsētā sestdien (8. jūnijā) tiks atklāta sērija, kura ilgs līdz kādas komandas trim panākumiem. Finālsērijas atklāšanas mača sākums plkst. 21:30 pēc Latvijas laika. Bukmeikeri brīnumiem netic, piešķirot ''Real'' uzvarai niecīgu koeficientu 1.10 apmērā. Mursijas vīriem tikmēr piešķirts jaudīgs reizinātājs - 7.40.

Pēcāk paredzēti mači arī pirmdien (10. jūnijā) un trešdien (12. jūnijā). Nepieciešamības gadījumā sērija tiks pagarināta. Pašsaprotami, ka Mursijas cerības uz titulu nav tās lielākās, taču tas nemaina basketbola svētku būtību šīs komandas līdzjutējiem. Cīņa par titulu ir sākusies!

SPĒLĒT KAZINO