LATVIJAS vīriešu BASKETBOLA IZLASE gūst uzvaru Ņūkāslā

Lasīt rakstu


LATVIJAS vīriešu BASKETBOLA IZLASE gūst uzvaru Ņūkāslā

Sports Raksts pievienots: 2022. gada 29. augustā

LATVIJAS vīriešu BASKETBOLA IZLASE gūst uzvaru Ņūkāslā

MALAČI!!!


Pasaules kausa kvalifikācijas otrā posma spēlē Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdienas izbraukumā uzvarēja Lielbritānijas valstsvienību. Latvija pārspēja Lielbritāniju ar rezultātu 87:80 (24:16, 14:22, 26:22, 23:20).

Kristaps Porziņģis mača laikā ieguva 29 punktus, 14 atlēkušās bumbas, diemžēl trīs reizes kļūdījās un sakrāja trīs personiskās piezīmes, taču sakrāja efektivitātes koeficientu 35. Realizēja astoņus no deviņiem divpunktu, vienu no trim trīspunktu metieniem un 10 no 12 soda metieniem.

Rihards Lomažs sakrāja 16 punktus, gūstot astoņus no deviņiem soda metieniem, 11 punktus guva Dairis Bertāns, Rodions Kurucs sakrāja astoņus punktus un sešas atlēkušās bumbas, savukārt, Jāņa Strēlnieka kontā bija septiņi punkti un piecas rezultatīvas piespēles.

“Mēs zinājām, kāds ir pretinieks, un mums bija vēlme uzvarēt. Briti jau pierādīja, ka ir spējīgi cīnīties ar tādām lieliskām vienībām kā Grieķija un Turcija, un es no viņiem gaidīju vēl vienu augstas klases spēli. Skaitļi liecina, ka viņiem bija izcila metienu precizitāte no trīpunktu metienu līnijas, taču svarīgi, ka mūsu komanda atbildēja pienācīgā veidā, un mēs bijām gatavi bez kādas vilšanās arī psiholoģiski spēlēt tādu maču,” preses konferencē pēc spēles teica Latvijas komandas treneris Banki.

SPĒLĒT KAZINO