Latvijas SIEVIEŠU IZLASE pret Slovēniju turpinās ceļu pretī EČ

Lasīt rakstu


Latvijas SIEVIEŠU IZLASE pret Slovēniju turpinās ceļu pretī EČ

Sports Raksts pievienots: 2024. gada 06. jūnijā

Latvijas SIEVIEŠU IZLASE pret Slovēniju turpinās ceļu pretī EČ

Kulminācija tuvojas!


Ceļazīmi uz 2025. gada Eiropas čempionātu (EČ) futbolā joprojām cenšas izcīnīt Latvijas sieviešu izlase. Kvalifikācijas tunīrā aizvadītas trīs no sešām spēlēm jeb pirmais no diviem apļiem. Kulminācija tuvojas un atlikušās spēles paliek arvien svarīgākas.

Latvijas dāmas startē C līgas otrajā grupā. Konkurenci šajā grupā izlasei sastāda Ziemeļmaķedonija, Moldova un Slovēnija. Ceļš uz EČ nav viegls. Sākotnēji jāfinišē grupas pirmajā vai otrajā pozīcijā. Visas pirmo vietu īpašnieces un trīs labākās otro pozīciju ieguvējas no katras grupas iekļūs ''play-off''. Šajā ''play-off'' tiks izdalītas vēl dažas ceļazīmes un tas ir veids, kā Latvija var doties uz Šveici, kur nākamgad šis pasākums norisināsies.

Pēc trim spēlēm Latvijas kontā ir viena uzvara un divi zaudējumi - savā laukumā 3:4 pret Ziemeļmaķedoniju, izbraukumā 1:0 pret Moldovu un 0:6 viesos pret Slovēniju.

Slovēnija ir izteikta šīs grupas favorīte un tieši pret šo izlasi ir Latvijas nākamā cīņa. Tā tiks aizvadīta jau 4. jūnijā, kad atbildes spēlē meitenes cīnīsies Slokas stadionā, kas atrodas Jūrmalā. Mača sākums plkst. 18:00 pēc Latvijas laika.

Lai gan saprotami, ka cerības uz uzvaru ir vien teorētiskas, mājas sienas var krietni palīdzēt. Sliktākais faktors ir tāds, ka Slovēnija aizvada fenomenālu turnīru. Valstsvienība ir uzvarējusi visās trīs spēlēs un nav ielaidusi nevienus vārtus, kamēr ir guvusi veselus 13 golus. Slovēnietes spējušas ar 2:0 uzveikt Moldovu un ar 5:0 sakaut Ziemeļmaķedoniju.

Tas nozīmē to, ka arī cerības uz pirmo vietu grupā ir vairs tikai teorētiskas. Cīņa par otro pozīciju gan joprojām ir aktuāla un nav nereāla.

Bukmeikeri Latvijas uzvarai netic, šādam pavērsienam piešķirot mega jaudīgu koeficientu 44.00 apmērā. Neizšķirtam tikmēr piešķirts 13.00, bet Slovēnijas uzvarai - 1.02.

SPĒLĒT KAZINO