Latvijas U20 hokejisti PIRMO REIZI VĒSTURĒ iekļūst ceturtdaļfinālā

Lasīt rakstu


Latvijas U20 hokejisti PIRMO REIZI VĒSTURĒ iekļūst ceturtdaļfinālā

Sports Raksts pievienots: 2022. gada 15. augustā

Latvijas U20 hokejisti PIRMO REIZI VĒSTURĒ iekļūst ceturtdaļfinālā

WOW!!!


Naktī uz pirmdienu pasaules čempionāta ceturtajā mačā Latvijas U20 vīriešu hokeja izlase ar rezultātu 5:2 uzvarēja Čehiju. Šī uzvara tiks ierakstīta vēsturē, jo līdz šim ceturtdaļfināls netika sasniegts. Augstākā vieta, kas U20 čempionātos tika sasniegta, bija astotā.

Arta Ābola vadītā Latvijas junioru hokeja izlase priekšsacīkstēs A grupā ieņēma godpilno trešo vietu, spēlējot pret vienaudžiem no Čehijas. Līdz šim Latvijas izlase pasaules čempionāta ietvaros trīs reizes spēlējusi pret čehiem un visas reizes piedzīvoja zaudējumu.

Komandas kapteinis Ralfs Bergmanis iemeta trīs vārtus Latvijas labā, kurš arī tika atzīts par labāko spēlētāju Latvijas komandā, vēl katrs pa vārtiem iemeta Martins Laviņš un Rainers Rullers.

Aizsargs Ralfs Bergmanis pēc spēles dalījās ar savām emocijām:

“Sajūtas ir lieliskas, mēs vinnējām, tas bija amazing. Domāju, jā, šis ir viens no lielākajiem panākumiem hokejista karjerā. Neatceros, kad būtu iemetis “hat-trick”. Visi priecīgi, tas bija kaut kas labs. Mums nebija, kur atkāpties. Pēdējā spēle – uzvaram un ejam tālāk. Vakar spēlētāji tikās savā starpā, visu izrunājām.”

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO