Latvijas vīriešu BASKETBOLA IZLASE pārliecinoši UZVAR Turciju

Lasīt rakstu


Latvijas vīriešu BASKETBOLA IZLASE pārliecinoši UZVAR Turciju

Sports Raksts pievienots: 2022. gada 26. augustā

Latvijas vīriešu BASKETBOLA IZLASE pārliecinoši UZVAR Turciju

MŪSU ZEME LATVIJA!


Vakar, 25. augustā, Arēnā Rīga tika aizvadīta Latvijas vīriešu basketbola izlases Pasaules kausa kvalifikācijas otrā posma spēle pret Turcijas valstsvienību. Mūsu sportisti guva pārliecinošu uzvaru pār turkiem ar rezultātu 111:85 (31:20, 25:27, 31:16, 24:22).

"Arēnas Rīga" tribīnes bija pilnas, tā bija apmeklētākā spēle Latvijas basketbola vēsturē, kopā pulcējot 11 315 skatītājus, un pēc spēles visi kopīgi dziedāja Latvijas himnu. Biļetes uz šo maču bija izpārdotas jau vairākas nedēļas iepriekš.

Latvijas valstsvienības spēlētājs Kristaps Porziņģis aizvadīja lielisku spēli, iegūstot 22 punktus, izcīnot 14 atlēkušās bumbas un bloķējot sešus metienus. Dāvis Bertāns guva 17 punktus, Rihards Lomažs 15 punktus, savukārt, Rolands Šmits 11 punktus. Andrejs Gražulis, Rodions Kurucs un Jānis Strēlnieks sakrāja katrs pa astoņiem punktiem, pa septiņiem punktiem guva Klāvs Čavars un Kristers Zoriks.

Arī “Twitter” lietotāji izrādīja savu prieku un sajūsmu par aizvadīto spēli:

Latvijas basketbola izslase spēlē pret Turciju bija tādā pašā sastāvā kā mačā pret Igauniju. 28. augustā Latvijas izlase aizvadīs spēli Ņūkāslā un stāsies pretī Lielbritānijas komandai.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO