Mūžībā devies Armands Daugaviņš

Lasīt rakstu


Mūžībā devies Armands Daugaviņš

Sports Raksts pievienots: 2022. gada 08. jūnijā

Mūžībā devies Armands Daugaviņš

Izsakām līdzjūtību!


Šīs nedēļas sākumā, 6.jūnija, pēkšņā un negaidītā nāvē, mūžībā devies Latvijas hokejā ilgstoši strādājušais Armands Daugaviņš. Viņš strādāja par tehnisko menedžeri Kontinentālās Hokeja Līgas komandā Rīgas “Dinamo”.

Pagājušā gada pasaules čempionātā, kurš norisinājās Rīgā, Armands strādāja organizatoriskajā komitejā un atbildēja par visu nepieciešamo komandu ikdienas vajadzībām. Armands Daugaviņš bija liels hokeja fans un tēvs bijušajam Latvijas hokeja izlases kapteinim Kasparam Daugaviņam. Kaspars pārstāvējis Latvijas valstsvienību desmit pasaules čempionātos un trīs olimpiskajās spēlēs. Pēc 2022.gada olimpiskajām spēlēm, sportists paziņoja par karjeras beigām izlases sastāvā.

Armands Latvijas izlases gaitām aktīvi sekojis visu laiku. Īpaši kopš 2006.gada, kad izlases rindās pirmo reizi debitēja dēls Kaspars. Pirms pagājušā gada čempionāta Armands smaidot teica: "Man vienīgajam no vecākiem būs tā laime arī šoreiz klātienē redzēt spēles". Pārējiem līdzjutējiem klātienes fanošana bija liegta saistībā ar Covid pandēmijas ierobežojumiem.

Kā zināms, vecāki ir uzticamākie atbalstītāji jebkuram sportistam. Kaspars nesen podkāstā “Hokeja anatomija ar Jēkabu Rēdlihu” pastāstīja, ka tēvs viņu nekad nav spiedis kaut ko darīt, bet atbalstījis dažādās dzīves un sporta izvēlēs.

Atvadīšanās no Armanda Daugaviņa notiks 9.jūnijā Rīgas krematorijā, pulkstens 13:00.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO