SPELET Fun Zone Pludmales volejbola līga

Lasīt rakstu


SPELET Fun Zone Pludmales volejbola līga

Sports Raksts pievienots: 2024. gada 05. jūlijā

SPELET Fun Zone Pludmales volejbola līga

Tiekamies 7. jūlijā!


Ja esi īsts pludmales volejbola entuziasts un nespēj iztēloties vasaru bez volejbola spēles saulē sakarsušās smiltīs, šī ir tava iespēja sacensties ar līdzīgi domājošiem un motivētiem volejbolistiem, lai cīnītos par čempionu titulu, medaļām un citām vērtīgām balvām.

Jau šo svētdien, 7. jūlijā, Elkor pludmales volejbola laukumos, Rīgā, norisināsies Pludmales Volejbola Līgas posma sacensības vīriešiem un sievietēm. Sacensību lieldraugs Spelet Fun Zone parūpēsies par balvām un pārsteigumiem, kā arī 4 labākās komandas katrā no līgām saņems īpašos turnīra kreklus. Protams, ikviena spēle šo sacensību ietvaros ir daļa no cīņas par PVL medaļām un čempionu titulu.

Pulksten 10.00 starts vīriešu komandām, bet pulksten 13.30 smilšu laukumus ieņems sieviešu komandas.

Piesakies ar savu komandu un izbaudi aizraujošu pludmales volejbolu tepat, Rīgā.

Pludmales Volejbola Līga (PVL) ir šī sporta entuziastiem - amatieriem - veltīta pludmales volejbola līga, kuras ietvaros, profesionāli tiek organizētas augsta līmeņa sacensības. Tas dod iespēju ikvienam pludmales volejbola entuziastam izbaudīt iespēju piedalīties augsta līmeņa sacensībās, spēles laukumos tiekoties ar citiem amatieru spēlētājiem.

Grupu turnīrs veidots tā, lai “kartīgi izspēlēties” varētu ikvienas komandas pārstāvji, vienlaikus visa turnīra laikā saglabājot iespēju cīnīties par vērtīgām balvām un protams, tiekties sasniegt pašu augstāko rezultātu, kļūstot par PVL čempioniem.

SPĒLĒT KAZINO