Tiks noskaidrotas pēdējās EURO2024 ceturtdaļfinālistes

Lasīt rakstu


Tiks noskaidrotas pēdējās EURO2024 ceturtdaļfinālistes

Sports Raksts pievienots: 2024. gada 02. jūlijā

Tiks noskaidrotas pēdējās EURO2024 ceturtdaļfinālistes

Jau 2. jūlija vakarā!


Vācijā turpinās 2024. gada Eiropas čempionāts (EČ) futbolā jeb EURO2024. Klāt jau ceturtā jeb pēdējā astotdaļfināla spēļu diena. Ar divām 2. jūlija cīņām tiks noskaidrotas pēdējās ceturtdaļfinālistes.

Plkst. 19:00 pēc Latvijas laika gaidāma cīņa starp Rumānijas un Nīderlandes izlasēm. Komandas dalīs kopīgu laukumu Minhenes pilsētā.

Rumānija taibreika rezultātā finišējā kā pirmā E grupas ietvaros. Visām četrām grupas dalībvalstīm bija pa četriem punktiem, taču Rumānijai vairāku sakritību dēļ izdevās izcīnīt pirmo vietu. Izlase turnīru iesāka ar 3:0 pret Ukrainu, pēcāk 0:2 pret Beļģiju un izskaņā neizšķirts pret Slovākiju - 1:1.

Nīderlande tikmēr finišēja sev netipiski zemi - trešajā vietā D grupā. Valstsvienības kontā uzvara pret Roberta Levandovska pārstāvēto Poliju ar 2:1, neizšķirts pret Franciju ar 0:0 un zaudējums pret Austriju ar 2:3.

Bukmeikeri par izteiktu favorīti gaidāmajā mačā uzskata Nīderlandi, kuras uzvarai piešķirts koeficients 1.46 apmērā. Rumānijas triumfa opcijai tikmēr atstāts iespaidīgs 8.65, kamēr neizšķirts novērtēts ar 4.65.

Trīs stundas vēlāk jeb plkst. 22:00 sāksies arī astotdaļfinālu noslēdzošais duelis. Leipcigā uz zālāja kāps Austrijas un Turcijas komandas.

Pat par spīti zaudējumam pret Franciju ar rezultātu 0:1, Austrija negaidīti finišēja pirmajā vietā D grupā. Izlase ar 3:1 uzveica Poliju un ar 3:2 apspēlēja Nīderlandi. Ar sešiem punktiem bija gana un izlase savā ziņā jau ir pārsniegusi ekspektācijas.

Turki tikmēr demonstrējuši svārstīgu sniegumu. Ar 3:1 tika uzveikta Gruzija, bet pēcāk ar 0:3 smags zaudējums pret Krištianu Ronaldu pārstāvēto Portugāli, kuru grupu turnīra izskaņā papildināja uzvara ar 2:1 pret Čehijas futbolistiem. Tas rezultējās izcīnītā otrajā vietā F grupā.

Bukmeikeru vērtējumā favorīte ir Austrija, kuras triumfa opcijai nozīmēts koeficients 2.04. Turku uzvarai toties atstāts 4.54, bet neizšķirtam - 3.28.

Visas četras šīs komandas ir īpašas ar to, ka tām ir sabalansēti sastāvi. Nevienā no šīm komandām nav īsti specifisku līderu. Tas šo čempionāta padara arī aizraujošāku. Izslēgšanas spēļu gaitā vairāki brīnumi jau ir notikuši. Arī šajos dueļos tādu varbūtību izslēgt nevar. Kuras komandas turpinās meistarsacīkstes arī pēc astotdaļfināla kārtas?

SPĒLĒT KAZINO