Vācijā sāksies Eiropas MEISTARSACĪKSTES futbolā

Lasīt rakstu


Vācijā sāksies Eiropas MEISTARSACĪKSTES futbolā

Sports Raksts pievienots: 2024. gada 07. jūnijā

Vācijā sāksies Eiropas MEISTARSACĪKSTES futbolā

EURO2024 nav aiz kalniem!


Aiz kalniem vairs nav 2024. gada Eiropas čempionāts futbolā jeb EURO2024. Tas norisināsies no 14. jūnija līdz 14. jūlijam, pārņemot Vāciju.

Meistarsacīkstēs startēs 24 valstis, kuras tiks sadalītas sešās grupās, katrā startējot četrām komandām. Sākotnēji tiks izspēlēts viena apļa grupu turnīrs. Automātiski izslēgšanas kārtai kvalificēsies katras grupas pirmo divu vietu īpašnieces, bet paveiksies arī dažām trešo pozīciju īpašniecēm, kuras uzrādīs augstvērtīgākus rezultātus.

Eiropas čempionāts futbolā norisinās reizi četros gados, kas to padara par vienu no spilgtākajiem sporta notikumiem pasaulē. Šogad čempionāts norisināsies desmit dažādās Vācijas pilsētās, liekot visai nācijai iegrimt futbola drudzī.

A grupā startēs mājiniece Vācija, Skotija, Ungārija un Šveice. B grupā iedalītas Spānija, Horvātija, Itālija un Albānija. C grupu pārstāvēs Slovēnija, Dānija, Serbija un Anglija. D grupā tikmēr dalību ņems Polija, Nīderlande, Austrija un Francija. E grupā tikmēr varēs vērot Beļģijas, Slovākijas, Rumānijas un Ukrainas spēles. F grupā cīnīsies Turcija, Gruzija, Portugāle un Čehija.

Meistarsacīkšu titulētākās izlases ir Vācija un Spānija, kurām izdevies izcīnīt Eiropas čempionu titulu jau trīs reizes. Iepriekšējā reizē jeb 2020. gadā uzvaras laurus gan plūca Itālija.

Čempionāts tiks atklāts ar vienu spēli 14. jūnijā. Plkst. 22:00 pēc Latvijas laika zālāju ieņems mājiniece Vācija un Skotija. Ar šādu dueli tiks ieskandināti lielie futbola svētki. Pēcāk jau gaidāmas vairākas cīņas teju katru dienu.

Bukmeikeru favorīte šajā cīņā ir mājiniece Vācija, kuras uzvarai piešķirts koeficients 1.29 apmērā. Skotijas triumfs novērtēts ar apaļu 11.00, bet neizšķirtam atstāts solīds 5.80.

SPĒLĒT KAZINO