Lasīt rakstu

Sports Raksts pievienots: 2021. gada 24. augustā

Gadrani par šo izgājienu nāksies nedaudz atpūsties no spēlēšanas.

Nedēļas nogalē karsti notikumi risinājās Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, kurā "Valmiera" ar 5:0 sakāva "Dinamo Rīga" klubu.

Uzvaru valmieriešiem aizēnoja gruzīnu spēlētājs Luka Gadrani, kurš 88. minūtē nesavaldīja emocijas un ar galvu iesita pretiniekam Ņikitam Samsonovam pa krūtīm, uzreiz saņemot noraidījumu.

VIDEO

Ar to gan nekas nebeidzās. Pēc mača Gadrani uzbruka citam pretinieku spēlētājam, salažot viņam degunu. Pats futbolists to attaisno ar asiem izteikumiem par savu mammu no Rīgas spēlētāju puses. Incidentu izskata arī policija, bet Valmieras komanda publiski atvainojusies par gruzīna izgājieniem. Paredzams, ka Gadrani draud pamatīga diskvalifikācija.

Ja jūs domājat, ka kaut kur jau šāda rupjība futbola zālājā ir redzēta, tad nemaldāties! 2006. gada Pasaules kausa izcīņas finālā leģendārais Francijas spēlētājs Zinedīns Zidāns uz provokāciju atbildēja ar līdzīgu izgājienu.

Avots: Valmiera FC