GALAKTISKAIS Jaunais Gads

Lasīt rakstu


GALAKTISKAIS Jaunais Gads

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 26. augustā

GALAKTISKAIS Jaunais Gads

Kādās enerģijās tas mūs transformēs?


26. jūlijā, saskaņā ar Maiju kalendāru, sākas jauns galaktikas gads. Atklājas pavisam jaunas enerģijas. Seno maiju galaktiskā gada beigas ir 25. jūlijā, kas tiek dēvēta par "Dienu ārpus laika". Tad 26.jūlijā sākas Galaktiskais Jaunais gads. Tas ir vesels jauns gads, 13 Mēness cikli, lai apzināti radītu sev mīļu dzīvi, kas saskan ar Tavu dvēseli.

Katrai gada dienai ir Saules zīmogs un Mēness tonis - šī kombinācija, ko sauc par "kin", dod arī vispārēju tranzītu. Turklāt ik pēc 13 dienām enerģija mainās, maina frekvenci un informāciju, ko nes zīmogi un toņi. Tātad, lai pētītu - gan gada, gan, piemēram, kādas personas enerģētiku - mēs skatāmies, kādai "radniecībai" ir šī diena, lai saprastu, kādas enerģijas pavadīs šo laiku, un tādējādi atpazītu, kādi tranzīti notiks gada laikā un/vai kādas enerģijas tranzītā.

Saistībā ar gadiem, viļņošanās, kas iekrīt Maiju Jaunajā gadā, 26. jūlijā, ir vilnis, kas iezīmēs visu šo Maiju gadu (līdz nākamā gada 25. jūlijam). Šajā gadījumā 2022. gada 26. jūlijā sākas periods, ko iezīmē Sarkanais Pašizpausmes Mēness.

KĀPĒC IR SVARĪGI ZINĀT KATRA JAUNĀ GADA ENERĢIJU?

Šīs enerģijas integrēšana mūsu ikdienā arī palīdz dziļāk atpazīt laiku, kas ir debesīs ar astroloģiju, ko tas nes savā spēkā. Maiju kalendārs ir uz dabas cikliem balstīts laika jēdziens. Tas ir SAULES (jo tajā tiek ņemts vērā zemes cikls ap Sauli, kas ir 365 dienas), MĒNESS (jo tajā tiek ņemts vērā Mēness cikls ap Zemi, kas ir 28 dienas) un GALAKTIKAS (jo katrs gads sākas ar zvaigznes Sīriusa heliakālo pacelšanos pie Saules piramīdas Teotihuakānā 26. jūlijā), sinhronizācijas instruments.

Šis laika rīks mūs pārveido un, sekojot tam, tas sniedz mums iespēju paaugstināt mūsu enerģiju visā tās pilnībā. Mēs atstājam Dzeltenās Elektriskās Sēklas gadu un sākam Sarkanā Pašizpausmes Mēness gadu.

KATRAM GADAM IR SAVS MĒRĶIS.

Šis galaktiskais jaunais gads ir saistīts ar transformāciju un atjaunošanos, un tas, tāpat kā jebkurš gads, nesīs sev līdzi izaicinājumus. Izaicinājumus atrast savu ceļu, iet savas dvēseles ceļu šādos garīgo konfliktu laikos. Pasaule cīnās, lai paliktu savā vecajā formā, tas ir tāpēc, ka pārmaiņas, jaunās pasaules aktivizācija ir katrā no mums, jo mēs izvēlamies dvēseles ceļu, nevis ilūziju ceļu.

Šogad mēs esam aicināti atrast veidu, kā būt tādiem, kādi mēs patiesi esam, neskatoties uz visām pretrunām un spiedienu no ārējiem avotiem. Patiesi atjaunot saikni ar savu dvēseli, jo galaktiskie gaismas kodi nāk ar atjaunošanās enerģiju.

Uztver to kā jaunu sākumu. Laiku, kad atbrīvoties no bailēm un trauksmes. Laiku, kad uzticēties. Šis ir gads, kad ir jāatceras nodoties dvēselei, dvēseles ceļam, dvēseles mērķim. Lai sajustu pārpilnību, īstu pārpilnību, jo mēs pielāgojamies tam, ka esam nākuši šeit būt, un lai darītu to, ko esam nākuši šeit darīt. Pārpilnība, kas rodas - esot plūsmā, dzīvojot tagadnē, izmantojot savu intuīciju un rīkojoties saskaņā ar to.

Laiks, kad varam izvēlēties brīvību, labsajūtu un sajusties veseli, aplūkojot lietas, ko darām, ko sakām, un pārbaudot, vai tās patiesi nes mīlestību un prieku šajā pasaulē. Pievērs uzmanību sīkumiem savā dzīvē un apzinies, kur ir nepieciešamas pārmaiņas. Nelielas pārmaiņas kopā veido lielas pārmaiņas. Laiks, lai atcerētos, kas mēs esam!

Šis ir laiks, kad sākas lejupielādes. Kad gaismas kodi sāk nākt uz Zemi arvien intensīvāk. Šajā laikā ir jākoncentrējas tikai uz to, ko Tu patiešām vēlies radīt. Uzņemies atbildību, kur ļauj doties savām domām un iztēlei, jo tas veido Tavu realitāti.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO