MAIJA horoskops

Lasīt rakstu


MAIJA horoskops

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 11. maijā

MAIJA horoskops

Laiks uzplaukt!


Šis mēnesis ir viens no astroloģiski spraigākajiem visa gada garumā. Starp aptumsumu sezonām, kas mega-tempā virza mūs uz priekšu, un Merkura retrogrādu, kas mudina mūs apstāties un atskatīties uz pagātni, šomēnes sajūtās varam klejot visos virzienos. Saule Vērsī var iedvesmot piezemēties un sniegt apņēmības sajūtu, kā arī juteklisku baudu, un Saules ienākšana Dvīņos sniegs, tik ļoti vajadzīgo, elastību šajā pārmaiņu laikā!

AUNS 21.marts – 19.aprīlis

Mēneša un varbūt pat visa gada lielākā ziņa - Jupitera ienākšana Tavā zīmē, kur tas paliks līdz oktobra beigām. Šis solis vēsta par lielu izaugsmes periodu, kurā Visums Tev palīdzēs.

Tu arvien vairāk saproti, cik svarīgi ir strādāt kopā ar cilvēkiem, kuri saprot un novērtē to, ko spēj piedāvāt. Par laimi, maijā varēsi vēl vairāk apburt citus ar savu spraigo un intensīvo pieeju mērķu realizēšanā.

Maija vidū, varētu būt pienācis laiks iziet uz konfrontāciju ar jebko un ar ikvienu, kas apdraud Tavas drošības un komforta sajūtu. Varētu būt pienācis laiks sarunām par finansēm ar savu otro pusīti vai biznesa partneri, jo šī aptumsuma sezona izgaismo Tavu vērtību un kopīgo resursu skalu. Lai arī kā šis brīdis satricinās pašreizējo situāciju, sagaidi enerģijas un ambīciju uzplūdu.

VĒRSIS 20.aprīlis – 20.maijs

Tu, kā neviens cits, esi lojāls, iezemēts un saskaņā ar savām maņām, taču elastība ne vienmēr ir Tava stiprā puse, un pārmaiņas, ko līdz šim ir radījusi šī aptumsumu sezona, varētu to pārbaudīt. Par laimi, Saulei ejot cauri Tavai zīmei, Tu izbaudi pārliecības un pašapziņas uzliesmojumu, kas var atvieglot orientēšanos uz jebkuriem nejaušiem pagriezieniem, kas ietekmē personīgos mērķus un tuvākās attiecības.

Tava valdošā planēta Venēra pārvietojas caur garīguma zonu no 2. līdz 28. maijam, šis ir laiks, lai apstātos nepārtrauktajā skrējienā, atpūstos un vairāk pievērstos sev, it īpaši kopā ar saviem tuvākajiem draugiem vai partneri.

10. maijā komunikācijas planēta Merkurs sāks savu retrogrādu Tavā naudas zonā, liekot rūpīgi pārskatīt vai pilnveidot nesen iesāktos projektus.

DVĪŅI 21.maijs – 20.jūnijs

Šomēnes Tavā zemapziņas sektorā notiek kosmiskās viltības, aicinot Tevi piebremzēt un uzlādēties. Arī Tavs planētas valdnieks Merkurs, sākot ar 10. maiju aicina rūpīgi apskatīt to, kā jūties sabiedrībā. Ir īstais brīdis, lai pavērotu sevi no malas un sajustu kā Tu vēlies, lai pasaule Tevi redz.

Enerģija mainās 20. maijā, kad Saule ieiet Tavā zīmē, urrā! Līdz ar to, nāks skaidrība - 21. maijs varētu būt diena, kad saņemsi visas apgaismotās atbildes uz saviem aktuālajiem jautājumiem, tāpēc šajā laikā velti gan laiku, gan uzticību savai intuīcijai.

Šis ir karjerai labvēlīgs posms - iespējams, ka varēsi pakāpties uz nākamā pakāpiena. Tomēr pievērs uzmanību savai uzvedībai, jo temperamenta problēmas var radīt problēmas ar kolēģiem un cita gada gājuma cilvēkiem.

VĒZIS 21.jūnijs – 22.jūlijs

Tev Vēža sezona ir saistīta ar izpēti - kā īstenot ilgtermiņa vēlmes, kā rūpēties par draudzību un koleģiālajām attiecībām. Tev ir dota iespēja apzināties, kas Tev nepieciešams, pirms uzsāc mijiedarbības ar citiem. Paļaujies uz savu intuitīvo dabu, lai atklātu dziļas jūtas un vērtības.

Maija vidū aktivizēsies pašizpausmes zona. Tu smelsies spēku, apzinoties savas dziļākās vajadzības un runājot savu patiesību attiecībās - neatkarīgi no tā, vai tās ir romantiskas, platoniskas vai profesionālas. Tu vari iedvesmoties ienirt kādā radošā projektā, kas līdz šim netika virzīts uz priekšu.

Tavi karjeras mērķi šomēnes saņem palīdzību no Visuma, jo gan Venera, gan Jupiters mudina īstenot savus sapņus. Tam, ko tagad iesāc, var būt brīnišķīga ilgtermiņa ietekme uz visu atlikušo gadu, tāpēc izmanto šo periodu.

LAUVA 23.jūlijs – 22.augusts

Gatavojies pārmaiņām, lauvēn! Tavs planētas valdnieks Saule ceļos ļoti tuvu savvaļas bērnam Urānam un Mēness ziemeļu likteņa mezglam. Karmiskie spēki atvērs un aizvērs durvis. Negaidīti notikumi aizvedīs Tevi uz vietām, par kurām pat nespēji iedomāties.

Notikumiem ritot tādā ātrumā, paturi prātā, ka dzīve ir jautrāka, ja zaudē kontroli un ļauj Visumam sevi pārsteigt. Esi piezemēts un ieklausies savā intuīcijā, jo maija mēnesī Tev ir radošā ģēnija dāvana. Viss, kas Tev ir jādara - jāatbrīvo prāts. Ļaujies plūsmai!

Tu tiec mudināts atrast lielāku līdzsvaru starp savu iekšējo un sabiedrisko dzīvi. Un, lai gan saziņas planēta virzās atpakaļ - cauri Tavai karjeras zonai (no 22.līdz 3.jūnijam), atgriešanās pie liel-attēla rasēšanas dēļa varētu radīt lielāku atpazīstamību un panākumus tālākā ceļā, tāpēc nenovērtē sevi par zemu.

JAUNAVA 23.augusts – 22.septembris

Maija mēnesis būs notikumiem bagāts, jo Tavs planētas valdnieks Merkurs atgriezīsies karjeras un sabiedriskās reputācijas mājā. Tev ir augsti standarti, tāpēc sagatavojies pārskatīt un labot savus pašreizējos projektus, īpaši no 10.maija līdz 22.maijam.

Ja apsver iespēju pieteikties darbā vai amatā, kuru iepriekš neesi ieguvis, šis tranzīts varētu dot Tev otro iespēju. Ja Tev pieder savs uzņēmums, šis ir ideāls mēnesis, lai pārskatītu savu mērķauditoriju, pieejas veidus un sāktu veikt nepieciešamās korekcijas.

Savu vērtību un vajadzību novērtēšana ir noderīgs process, kas šobrīd būtu jāveic, jo tas, visticamāk, dos lielu ilgtermiņa labumu svarīgām attiecībām Tavā dzīvē. Turpinoties progresam, ceļā būs daudz izpalīdzīgu dvēseļu. Pievērs uzmanību ego inflācijai, lai gan tā Tev var būt jautra pieredze, apkārtējiem par to varētu būt kas sakāms.

SVARI 23.septembris – 22.oktobris

Maijs ir piesātināts ar enerģiju, kas ir par un ap attiecībām Tavā dzīvē. Tava planētu valdniece Venera lielāko daļu mēneša pavada Aunā - attiecību sektorā. Visums atbalstīs Tavus centienus sazināties ar draugiem, kolēģiem vai kādu īpašu personu, lai sasniegtu kopīgu mērķi un dziedinātu senas brūces.

Izmanto Merkura retrogrāda priekšrocības, sākot no 10. maija, atkāpjoties no nebūtiskām saistībām un atvēlot laiku dzīves pārdomām. Laiks nedaudz piebremzēt un apskatīt pagātnes notikumus jaunā gaismā - tas nesīs skaidrību par tagadni un nākotni.

Maija otrā puse izaicinās vēlreiz un precīzi noteikt savas vēlmes un vajadzības, lai Tu justos intelektuāli un emocionāli piepildīts. 30. maijā iestāsies Jauns mēness, kas Tev strādās kā laba restarta poga un ienesīs vēl pārliecinošāku un uzmundrinošāku enerģiju.

SKORPIONS 23.oktobris – 21.novembris

Maijs ir viens no svarīgākajiem mēnešiem Tavā 2022. gada stāstu grāmatā. Šis ir labs mēnesis produktīvam darbam. Saturns, skolotāju planēta, pēdējos mēnešus ir sniedzis Tev mācības, un maijā viņa nodarbības sasniedz kulmināciju. Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad Visums var lūgt rīkoties, reaģējot uz iespēju vai krīzi, un mēs visi zinām, ka šie brīži ir tie, kam esi radīts!

Tas jo īpaši attiecas uz 15. maija Mēness aptumsumu Tavā zīmē. Šajā spēcīgajā periodā koncentrējies uz patiesu pieņemšanas un atlaišanas sajūtu, jo tas, ko Visums visvairāk vēlās, ir Tevi atbrīvot no visa liekā.

Tikai tad, kad ar visu apziņu atrodamies sevī, mēs varam veselīgā veidā iesaistīties un mijiedarboties ar citu cilvēku enerģiju – caur seksu, naudu, prieku, sāpēm un mīlestību.

STRĒLNIEKS 22.novembris – 21.decembris

10. maijs Tev ir nozīmīga diena, kad planētas valdnieks Jupiters ieiet Aunā, kur tas paliks līdz 27. oktobrim. Ja pēdējā laikā jūties vājāks kā parasti, šī planētu maiņa varētu šķist kā pavisam jaunas enerģijas injekcija.

Maija vidus Tev varētu būt superemocionāls laiks, jo Tavā garīguma zonā iekrīt Mēness aptumsums un pilnmēness. Tu, iespējams, uzzināsi, ka, lai justos emocionāli un psiholoģiski koncentrētāks, ir jānovelk jaunas robežas un jāpārdefinē rūpes par sevi. Tas, visticamāk, nenotiks vienas nakts laikā, un Tu varētu justies mazliet noguris no tā visa, tāpēc šajā laikā ir nepieciešams veltīt laiku sev iecienītiem rituāliem un dziedināšanai.

Tiks aktivizēta jautrība un romantika - tas varētu nākt par labu Tavai mīlas dzīvei. Spēlējies un izklaidējies, pavadot sevi ar apziņu, ka šī astroloģiskā kombinācija ir vairāk saistīta ar izpēti, nevis kaut kā nopietna un viennozīmīga apņemšanos.

MEŽĀZIS 22.decembris – 19.janvāris

Maija vidus izgaismo draudzības un tīklu zonu, atverot acis uz to, cik tomēr svarīgi ir būt komandas spēlētājam un justies kā daļai no kopienas. Tu varētu atklāt, ka neatkarīgi no tā, cik daudz spēj paveikt lidojot vienatnē, savu cilvēku atrašana tikai paātrinās panākumus.

Ja no 10. līdz 22. maijam, jūties mazāk enerģisks kā parasti, tā ir zīme, lai atpūstos. Tu sapratīsi, ka ir ne tikai pareizi, bet arī pilnīgi nepieciešams apturēt savu rosību, lai izveidotu saikni ar sevi un sev tuvajiem. Praktiskāk sakot, Merkura retrogrāds sniegs lielisku iespēju pielāgot un izmainīt savus ikdienas ieradumus, lai tie darbotos efektīvāk.

Velti papildu laiku, lai trīsreiz pārbaudītu ziņojumus un pieņem, ka citi varētu Tevi pārprast. Izmanto šo periodu, lai samazinātu lieku savu resursu izmantošanu - laiku, enerģiju un naudu.

ŪDENSVĪRS 20.janvāris – 18.februāris

Arī Tu šo mēnesi vari saukt par vienu no nozīmīgākajiem šī gada griezumā. Ienākumu plūsmas virzās uz augšu, Venērai un Jupiteram nonākot atbalsta pozīcijā. Mēnesim ejot, gaidi aizraujošas iespējas. Pat Merkura retrogrāds, visticamāk, Tev būs vieglāk izturams nekā citām zīmēm.

Tu šogad esi iemācījies daudz, un maijā Visums varētu Tevi vēlreiz pārbaudīt! Izmanto laiku, lai sagremotu nesenās pagātnes notikumus un apstrādātu visas samilzušās jūtas, ar kurām jātiek galā. Tagad ir īstais brīdis, lai patiesi apskatītu jebkādu dziedinošo darbu, ko, iespējams, līdz šim veiksmīgi atliki malā.

Ļoti labā ziņa ir tā, ka Tev šobrīd ir sniegta stratēģijas un gudrības dāvana, kad asteroīds Vesta Tavā zīmē ceļo tik tuvu Saturnam. Šomēnes nekas Tevi nevar apturēt!

ZIVIS 19.februāris – 20.marts

Vērša sezona Tev parasti ir diezgan sociāli rosīgs laiks, pateicoties vitalitāti nesošajam Saules ceļojumam caur Tavu komunikācijas zonu, taču aptumsumu dēļ, Tu vari justies pilnīgi iztukšots. Var šķist, ka atrodies metamorfozes vidū, jo pārdomā savus ilgtermiņa mērķus, kopējo skatījumu un dzīves filozofiju.

Lai palīdzētu sev vieglāk tikt ar to galā, atkāpies no ikdienas un koncentrējies uz aktivitātēm, kuras Tev sagādā prieku, neatkarīgi no tā, vai tā ir Tava iecienītākā prāta/ ķermeņa rutīna vai kāda tradīcija kopā ar tuvākajiem (ieteicams pavadīt laiku ar ģimeni).

Starp visām zodiaka zīmēm, tieši Tev visvairāk ieteicams atpūsties un atjaunot spēkus. Un ap 30. maiju, kad Tavā mājas zonā iestāsies Jauns mēness, Tev būs iespēja patiesi no jauna saredzēt savu iekšējo pasauli.

Ieelpojam, izelpojam un tiekamies jau vasarā!

Līdzīgi raksti