Capital GAMING jaunumi

Lasīt rakstu


Capital GAMING jaunumi

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 14. oktobrī

Capital GAMING jaunumi

Overwatch 2 atskats


Sveiks, lasītāj! 

Dzirdēji, ka Blizzard spēlei Overwatch iznācis jauns update? Nē, ne update, bet jauna Overwatch spēle! Lai arī pirmo Overwatch tā arī neuzspēlēju vairāku iemeslu dēļ, tomēr dažas dienas atpakaļ upurēju savu laiku un vietu uz atmiņas kartes, lai ielādētu jauno free to play jeb bezmaksas spēli Overwatch 2. Tad nu tagad varu arī Tevi informēt, kas tur ir jauns, kas vecs un kādēļ Tev nekad šo spēli nebūtu jāspēlē.

Tiem, kas nezina, kas ir Overwatch, tā ir first-person multiplayer spēle, kur Tu spēlē komandā un piedalies dažādos spēļu veidos - Capture the flag, team deathmatch, payload un citos. Kā arī šajā spēlē ir tiešām plašs izvēlamo spēlētāju klāsts, kur katram Tevis izvēlētajam spēlētājam ir savs ierocis un spējas, ko var izmantot. 2016. gadā izvēlējos nepirkt šo spēli par 60 eiro, jo neuzskatīju to par ievērības cienīgu spēli, bet tagad ar Overwatch 2 un šo free to play elementu, sapratu, ka jāapskatās, kas lācītim vēderā. Ielādēju spēli, kura aizņēma 25gb, kas ir pat salīdzinoši ļoti maz, ņemot vērā, ka Call Of Duty vai citas AAA frančīzes aizņem vidēji virs 100 gb (videospēļu nozarē AAA ir neformāla klasifikācija, ko izmanto, lai klasificētu vidēja lieluma vai lielāko izdevēju ražotās un izplatītās spēles, kurām parasti ir lielāks attīstības un mārketinga budžets nekā citiem spēļu līmeņiem).

Ieejot spēlē uzreiz notika klasika, ka spēles mūzika ir tik skaļa, ka atslēdzot to, Tev vēl aizvien džinkst ausīs un Tu jau sevi noraksti ar domu, ka Tev ir izveidojies Tinnitus. Bet nu OK! Tālāk atklājās, ka, ja Tev ir bijis Overwatch oriģinālais profils, tad liela daļa iestatījumu pārnesās uz Overwatch 2, kas ir ļoti patīkams pārsteigums un lieta, ko Call Of Duty franšīzes veidotāji varētu ņemt kā piemēru, jo ticu, ka daudziem jau ir apnicis konstanti pārlikt visus iestatījumus.

Tālāk, saliekot visu, lai man būtu ērtāk, atdūros pret faktu, ka izvēlamo spēlētāju klāsts ir tik liels, ka, ja es vienkārši šo spēli spēlētu viens, nezinādams visu vēsturi vai neuzprasot kādam, es ļoti ātri apjuktu visās grafikās un krāsiņās. Uzsākot meklēt spēli, Tev ir iespēja tikt ieliktam Team Deathmatch, lai patrenētos un iesildītu roku. Atkal plusiņš Blizzard lauciņā, ka par šo ir padomāts. Nezinu gan, vai tā bija arī oriģinālajā Overwatch, un pat kaut kā vienalga par to, jo šī spēle ar 1. oktobri vairs nebūs spēlējama.

Ieejot spēlē sākās īstās problēmas. Nulle info, kas notiek, izņemot paziņojums, ka Tev būs jāaizsargā vai jāuzbrūk. Spēles mehānikas likās tīras, labi atsaucās uz kustībām, bet šaušana gan ir zem visas kritikas. Crosshair jeb tēmeklis katram varonim atšķīrās, un arī likās, ka katram varonim ir savs šaušanas stils. Sanāca ļoti daudz zīlēt, kur tieši tēmēt un kas notiks. Un tas ir, neņemot vērā katra varoņa individuālo spēju, kura varēja būt kustības spēja, šaušanas, vai dziedināšanas. Tā nu jāspaidās cauri bija visiem, jātestē, un tikai pēc dažām spēlēm sapratu, kas tiešām ir tas, kas mani uzrunā no varoņu izvēles. Kā arī fakts, ka ir miljons krāsu, Tu nekad līdz galam nesaproti, kurš ir tavā komandā, viss notiek tik ātri, ka izsekot nav reāli. Vienkārši nebaudāmi, ja Tu gribi kā “casual” spēlētājs uzspēlēt. 

Spēlēju tikai unranked režīmā, kur nav sadalīts pa spēlētāju spējām, jo vēlējos iepazīt spēli, nebojājot citiem prieku. Sanāca paspēlēt gan Team Deathmatch, gan payload, gan arī capture. Payload ir spēles veids, kur vajag aizvadīt mašīnu/objektu no viena punkta līdz otram, un tas tiek darīts tā, ka komandas spēlētājiem ir jāstāv tuvumā šim objektam, lai tas pārvietotos, tikmēr aizstāvjiem ir jācīnās pret vilcējiem, lai neviens nebūtu tuvumā. Skan sarežģīti, praksē ir daudz vieglāk. Capture ir vistuvākais, ko varu pielīdzināt CS:GO - Tev ir punkti, kuri ir jāsargā, kamēr pretinieki mēģina tos ieņemt. 

Kopsummā, uzreiz pēc spēlēšanas sesijas, spēli izdzēsu, jo, nu, varbūt tas ir vecums, varbūt tie ir aizspriedumi, bet spēle tiešām nebija man domāta. Ņemot vērā, ka tagad tirgū ir Valorant, CS:GO, PUBG arī mēģina veikt atgriešanos, vienkārši ir grūti saprast, kas līdz galam ir tā Overwatch 2 mērķauditorija, un es teiktu, ka viņi ir izdarijuši ļoti sliktu darbu mēģinot panākt, lai jauni spēlētāji pievienotos.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO