Wolsung nedēļas apskats

Lasīt rakstu


Wolsung nedēļas apskats

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 19. augustā

Wolsung nedēļas apskats

"Wolsung nav atnākuši spēlēties!"


Čau, esporta lasītāji! 

Ja pagājušonedēļ sanāca tikai viegli ieskicēt, kas jauns notiek Wolsung nometnē, tad tagad var teikt, ka sezona dodas jau otrajā ātrumā, un te būs īss atskats tam, kas notika.

CCT Central European Closed qual

Wolsung komandai bija tas gods tikt uzaicinātiem uz Closed qual CCT turnīru, kur komandas cīnījās par vietu galvenajā turnīrā! Un kad tika izdalītas grupas, daudzi Wolsung fani noteikti sapriecājās par redzēto. Wolsung komanda tika iesēta 4 komandu grupā, kur pretī bija čehu komanda Cryptova (#133 vieta pasaulē), Polijas komanda PALOMA (#68 vieta pasaulē), un no Igaunijas SC komanda, kuriem šobrīd ir 93. vieta pasaulē. 

Pirmā spēle 10. augustā tika aizvadīta pret Cryptova. Tie, kas sekoja līdzi, visi kā viens teica, ka patīk tas, ko redz no Wolsung. Pārliecinoša uzvara pirmajā kartē Nuke ar 16:9, teroristu pusē dominējot un uzvarot 11(!!) raundus. Kontekstam - vēsturiski Nuke karte ir viena no visvairāk uz aizsardzību vērstā karte, kāda vien ir bijusi CS franšīžu vēsturē. Tālāk sekoja tuvs duelis Mirage kartē, kur piekāpās ar mazāko iespējamo rezultātu 14:16, un, dodoties trešajā kartē Overpass, cīņa bija zobs zobā pirmajā puslaikā, rezultātam esot 7:8 , bet otrajā Wolsung ieņēma vadītāja sēdvietu un brauca pāri Cryptova, karti pabeidzot 16:12.

Tālāk jau cīņa par pirmo vietu grupā, kur spēkojās pret ziemeļu kaimiņiem no SC, kuru sastāvu nesen papildināja Fejtz, kurš bija devies īsā randevu ar ziemeļamerikas komandu Strife, bet pēc dažiem nospēlētiem mēnešiem atgriezās jau SC sastāvā. 

Pirmā karte Ancient, ātru aci uzmetot, likās nedroša pēc pirmās puses, jo Wolsung iepalika pa 3 raundiem, ejot puslaikā, tad jau otrā pusē Wolsung SC komandai ļāva iegūt tikai 2 raundus viņu teroristu pusē, tādā veidā uzvarot 16:11. Nākams divas kartes gan ir pavisam cits stāsts...pirmo reiz CCT Central European kvalifikācijas laikā likās, ka Wolsung nav savā ādā, jo abas kartes tika aizvadītas daudz švakāk, nevienā no tām nesalasot pat 10 raundus. Jāņem vēra gan fakts, ka starp spēlēm bija pauze un abas šīs spēles gāja garo maršutu, aizvadot visas 3 kartes, kas varēja ietekmēt spēlētāju koncentrēšanos. 

Pēc sakāves Wolsung komandai vēl bija iespēja izkļūt ārā no grupām, bet tas būtu bijis jāizdara, uzvarot poļu komandu Paloma, kuri dotajā brīdi ir izsēti kā 68. komanda pasaulē, kamēr Wolsung ir 120. Lai arī pretinieks reitingos ir daudz augstāk, skatoties pašu spēli, neviens nepateiktu ka Wolsung atpaliek par 50 ranga pozīcijām, jo uzvarēta pirmā karte 16:14, kur pēdējie raundi bija īpaši nervus kutinoši, radot sajūtu, ka Wolsung spēj cīnīties ar lielajiem puikiem arī.

Tad sekoja Ancient, kur Paloma zaudēja SC 16:11.  Ja mēs ejam pēc vienkāršas matemātikas, tad -  SC uzvarēja Paloma ancient, Wolsung uzvarēja SC ancient - šķiet, loģiski būtu, ja Wolsung gūtu uzvaru pret Paloma... bet CS:GO vēlreiz pierāda to, ka, lai arī uz papīra viss liekas loģiski, serverī jau ir pavisam cits stāsts. Aizvadot pirmo spēles pusi, otrajā jau Paloma teroristu pusē veica uzvaras gājumu, un ar 16:11 uzvaru panāca trešo karti inferno. Tie, kas jau ilgu laiku seko Wolsung komandai, noteikti zina, ka inferno Wolsungiem ir viena no parocīgākajām kartēm. Tieši tādēļ bija liels šoks, kad Wolsung savā counter terrorist pusē cieta sakāvi, uzvarot vien tikai 4 raundus pirmajā puslaikā.  Otro puslaiku mēģināja sasmelt izsmelto, tomēr nesekmīgi - zaudēja šo karti ar rezultātu 16:9. Un tā Wolsung pabeidza CCT Central Europe Closed Qual dalītajā 9 - 12 vietā. Izbijušais Wolsung spēlētājs Kristers “Keen” Dārznieks palīdzēja komandai Budapest Five tikt līdz dalītajai 5 - 8. vietai, bet arī nespēja kvalificēties tālāk.

IEM RIO 2022 RMR Qualifier #1

Dažas dienas vēlāk jau bija kvalifikācija uz pasaules čempionātu, kurš norisināsies Riodežaneiro, no 31. oktobra līdz 13. novembrim. Pirms katra pasaules čempionāta notiek atvērtās kvalifikācijas, kuru laikā jebkura komanda var cīnīties par iespēju nokļūt uz šo prestižo turnīru. Šajā kvalifikācijā piedalījās tādi grandi, kā Astralis, MOUZ, Fnatic, OG esports un citi. Wolsung, kuri tika izsēti kā 52. komanda no 513 komandām, sāka šo kvalifikāciju ar aizturi, jo, šķiet, ESEA nebija rēķinājušies, ka būs tāda noslodze, tādēļ daudzas spēles sākās vēlak, kā bija paredzēts.

Pirmās divas spēles bija pret nezināmām komandām, kur Wolsung uzvarēja attiecīgi ar 16:0 un 16:3 rezultātiem, tad tikās pret 77. komandu Dark Tigers, kur cīņa jau bija tuvāka, bet beigu beigās Wolsung bija pārāki ar 16:12. Tad spēle, kura norisinājās nākamajā dienā, sakarā ar šo te kavēšanos, pret 1WIN, Krievijas komandu, kuru pārstāv tādi spēlētāji, kā Flamie, kurš agrāk spēlēja NaVi, baltkrievu spēlētājs Lollipop un daudzu acīs jaunais talants Deko. Un šī bija cīņa, kuru aptuveni 500 cilvēki vēroja Raw strīmā, un kur katram raundam juta līdzi ikkatrs. Raunds pa raundam, duelis pret dueli, un beigās 1WIN uzvarēja ar ļoti tuvo rezultātu 16:14, un devās tālāk. Tādēļ Wolsung komandai pirmā kvalifikācija bija beigusies. Jāpiemin, ka šīs spēles Wolsung aizvadīja jau no savām jaunajām treniņtelpām. 

ESEA ADVANCED SEASON 42

Viens no gaidītākajiem turnīriem ir ESEA līga, kur ik sezonu komandas sacenšas par iespēju kāpt pa kāpnītēm, kur pašā augšā ir pasaules labākās komandas. Un Wolsung jau otro sezonu sāk Advanced līgā, kura pēc stipruma ir vienu pakāpienu zem profesionālajām komandām. Un tieši tāpat kā pagājušosezon, Wolsung sāka pirmo spēli ar izteiktu dominanci - savus pirmos pretiniekus, Los Kogutos no Polijas, uzvarot ar rezultātu 16:2 kartē Nuke. Man bija tas gods komentēt šo spēli un ir viena lieta, ko skaidri varu pateikt - Wolsung nav atnākuši spēlēties!

Los kogutos ir 73. komanda pasaulē, balstoties pēc HLTV.org ranga, un šāda vienpusēja cīņa radīja sajūtu, ka Wolsung sezonu sāks tāpat kā iepriekšējo, savus pirmos pretiniekus vienkārši dominējot. Bet tad sekoja otra spēle, kura bija pret čehu komandu ENTERPRISE esports, un tur jau pavisam cits stāsts. Karte inferno, Wolsung savā teroristu pusē uzvar pirmos 6 raundus. Sajūta, ka vējš pūš burās un velk komandu uz priekšu, bet tad jau Enterprise komanda pieslēdzās un pirmais puslaiks tiek pabeigts ar rezultātu 9:6 wolsung labā. Seko otra puse, kur pēc episka pistoļu raunda notiek pirmais klupiens, zaudējot pret čehu komandas “force” raundu.

Enterprise iegūst vel dažus raundus, un jau iezogas domas - ka tik Wolsung nesalūzt! Bet pie rezultāta 10:10, atkal notiek rokāde un Wolsung iegūst 4 no 5 nākamajiem raundiem, panākot 14:11. Un tie, kas sekoja līdzi, redzēja, ka sākoties 26. raundam, Enterprise komandai ir tikai pistoles ar bruņām, un viena lieta, ko vajag zināt ir tā, ka šādus raundus zaudēt vienkārši nevar. Bet, esot 2v5 situācijā, ENTERPRISE izdara neiespējamo, spēlētājs h4rn nošauj 4 Wolsung spēlētājus, un raunds aiziet pa labi ENTERPRISE. Pēc tam Wolsung vairs nespēj atgūties un zaudē savu otro esea spēli 14:16.

Bet nav ko liet asaras - sezona ir tikai sākusies! Un ja Tu vēlies sekot līdzi Wolsung spēlēm, tad varu pačukstēt, ka nākamās spēles jau ir 22. un 24. augustā. Droši pieseko spelet.lv twitcham, kur arī varēsi vērot šīs tiešraides!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO