WOLSUNG nedēļas apskats

Lasīt rakstu


WOLSUNG nedēļas apskats

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 19. septembrī

WOLSUNG nedēļas apskats

Sajūta, ka atkārtojos, bet "KAS PAR NEDĒĻU!"


Wolsung savā regulārās sezonas pēdējā nedēļā, ESEA Advanced 42. sezonā, kārtīgi  pārbaudīja savus fanus, aizvadot 4 spēles. Dažas no šīm bija izteikti sāpīgas, citas jau ar pozitīvisma dvesmu. Pirmdienas spēlē pret LeekGG, kartē Ancient, kurā puslaiks tika pabeigts 7:8, LeekGG pēc tam uzvarēja 5 no nākamajiem 6 raundiem, izvirzoties pārliecinošā 13:7 vadībā, un brīdī, kad likās, ka spēle jau ir beigusies, Wolsung uzsāka lielisku atspēli, panākot mazāku deficītu, un Krii pie 14:11 uzvarēja ļoti svarīgu raundu, veicot 1v3 clutch un iegūstot ACE. Skaties šeit: Twitch

Diemžēl beigās gan Wolsung komanda, zaudējot pret ļoti vāju iepirkumu, kapitulē ar rezultātu 14:16. Uzreiz nākamajā dienā ir dubultprieks, jo Wolsung ir jāaizvada nākamās divas spēles. Pirmā spēle pret Dark Tigers, pret kuriem Wolsung tikās jau vienreiz, RMR kvalifikācijas laikā, kad kartē Overpass Wolsung komanda svinēja uzvaru 16:12. Šoreiz abas komandas veto procesā atkal lēma par labu karte Overpass, bet šoreiz jau bija cits stāsts. Komanda Dark Tigers sāka spēli counter-terorist pusē un sevi pieteica ļoti stipri. Izrāviens vadībā 7:1, un tikai tad Wolsung komanda sāka līmēt kopā raundus, nākamajos piecos raundos uzvarot 4, bet beigās diemžēl viņu teroristu puse beidzās 5:10. Otrā pusē gan, lai arī Wolsung sāka iejusties spēlē, bija pārāk liela raundu starpība, un beigās zaudēja ar to pašu rezultātu, ar kuru pirms dažām nedēļām uzvarēja 12:16. Stundu vēlāk sākās jau nākamā spēle pret komanda EKO, kurā Wolsung komandas kapteinis aizvadīja tik lielisku spēli, ka nebija pat iespejams atrast kļūdas. Tika svinēta uzvara 16:3 kartē inferno.


Un tad pienāca sestdiena, kad Wolsung aizvadija savu pēdējo ESEA 42. sezonas spēli, tiekoties pret komandu Cryptova, pret kuru arī bija jau iepriekš spēlēts. Abas komandas tikās Ancient kartē, un Wolsung spēli sāka iedzinējos ar 4:1, bet tad pēc tehniskās pauzes sāka likt kopā raundus, un puslaikā devās ar rezultātu 9:6. Pēc tam Wolsung komanda aizvadīja gandrīz perfektu otro pusi, zaudējot tikai vienu raundu un pabeidzot spēli ar rezultātu 16:7.

Nu, tā šī sezona noslēdzās un jau ir galā! Daudz emociju, daudz uzvaru, kā arī zaudējumu. Un diemžēl raksta tapšanas laikā tika noskaidrots, ka Wolsung diemžēl nekvalificējās ESEA ADVANCED izslēgšanas spēlēm. Varu arī pielikt klāt faktu, ka no visām Baltijas komandām, Wolsung pabeidza visaugstāk sezonu, paliekot 36. pozīcijā.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO