Capital GAMING jaunumi

Lasīt rakstu


Capital GAMING jaunumi

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 01. novembrī

Capital GAMING jaunumi

Ieskaties!


Ir sācies 18. CSGO Major, kurš norisinās Riodežaneiro. Šodien informēšu par to, kam sekot līdzi un kādas ir latviešu spēlētāju izredzes. 

Faze Clan, kur spēlē arī Helvijs Saukants jeb Broky, ir spēlētājs ar vismazāko spēlēto Majoru skaitu Faze ar diviem. Tomēr būtu grūti nosaukt latvieti par nepieredzējušu, jo viņš debitēja Stokholmā Major turnīrā, kur pabeidza 9.-11.vietā. Un tad uzreiz nākamajā Major izcīnīja Major titulu, par kuru arī bija mans pirmais raksts. Broky komanda Faze ir arī šī Major favorīti, lai gan spiediens ir liels, jo pēdējie turnīri nav bijuši veiksmīgi šai internacionālajai komandai.
Vēl, kas jāņem vērā, ir fakts, ka Faze dodas pēc Grand Slam, kur, ja tiek uzvarēts noteikts skaits ESL turnīru, tad komandas spēlētāji papildus visām balvām, ko iegūst, iegūs arī zelta stieni un 1 miljonu ASV dolāru. 


Tikmēr Yekindars visu vasaru pavadīja tādā šaubu ēnā, jo ilgi atradās vēl Virtus.Pro komandas transfēru sarakstā. Tagad gan beidzot Mareks ir oficiāli nokļuvis Team Liquid, un jau ir paspējis spēlet prestiža turnīra finālos ar šo sastāvu. Bet, kamēr Faze komanda ir favorīti, lai uzvarētu visu turnīru, tikmēr Team Liquid ir “Dark Horse” jeb komanda, kurai var izdoties tik tālu tikt, bet tikai tad, ja visas zvaigznes sastājās kā vajag. 


Citas komandas, kuras ir vērts pavērot, ir franču/dāņu/izraēliešu komanda Vitality, kur spēlē viens no labākajiem pasaules spēlētājiem Zywoo, un, ja mēs pieminam Zywoo, tad jāatcerās arī par Navi un S1mple, kuri noteikti nav priecīgi par zaudētu iepriekšējo Major finālu. 
Vēl arī jāskatās Cloud9, jo šis sastāvs pagaidām nav sevi labi parādijis majoros, bet, ņemot vērā, ka citos turnīros ir svinētas uzvaras, nav vairs tik tālu, līdz šis krievu sastāvs arī Majorā tiks tālāk par pusfinālu. 

Tā lūk, kad raksts tiks publicēts, Major jau būs sācies, un ceru, ka visi kopā atbalstīsim latviešu spēlētājus!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO