"Singapūras satīns" ar Miku Galvanovski izdod dziesmu "Kamēr jauni mēs"

Lasīt rakstu


"Singapūras satīns" ar Miku Galvanovski izdod dziesmu "Kamēr jauni mēs"

Mūzika Raksts pievienots: 2022. gada 01. septembrī

"Singapūras satīns" ar Miku Galvanovski izdod dziesmu "Kamēr jauni mēs"

NOKLAUSIES!


Latviešu grupa “Singapūras satīns” kopā ar mūziķi Miku Galvanovski ir izdevuši dziesmu “Kamēr jauni mēs”. Tā ir tapusi par godu maestro Raimonda Paula mūzikas lielkoncertam, kas notiks 10. septembrī “Daugavas” stadionā, Rīgā, kur pulcēsies teju 100 mūziķi.

“Dziesmu rakstījām īpaši pasākumam “Latvijas mūzikas lielkoncerts”, kurā skanēs maestro Raimonda Paula mūzika. Pirmoreiz mūžā mums būs tas gods izpildīt skņdarbu ar Liepājas Simfonisko orķestri un mums tas liekas kaut kas ārprātīgs, jo tie ir cilvēki, kas tiešām prot notis un mūziku, kamēr mēs vairāk mākam to, kas teikts dziesmas piedziedājumā. Vēl ar mums dziesmā piedalās čalis ar vienu no spēcīgākajām balsīm pilsētā – Miks Galvanovskis, arī viņš kāps ar mums uz skatuves Daugavas stadionā” atklāj “Singapūras satīna” dalībnieki.

Dziesmā satiekas vecais un jaunais, video kadri ir īpaši piemeklēti no Latvijas valsts dokumentu arhīva. Puiši priecājas par to, kā senie kadri saskan ar jaunās skaņās visiem zināmo dziesmu. Šīs dziesmas teksta autori ir Kārlis Zenne, Edgars Bāliņš, Juris Štrāls un Jānis Peters. Producenti ir Niks Evalds un Arstarulsmirus.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO