RECEPTE: Hurricane kokteilis

Lasīt rakstu


RECEPTE: Hurricane kokteilis

Receptes Raksts pievienots: 2022. gada 11. augustā

RECEPTE: Hurricane kokteilis

Laiks uzjaukt kārtīgu vasaras kokteili!


Mēs Spēlēt.lv mīlam tiešu valodu - vasara iet uz otru galu, 1. septembra stendu RIMI nomainīs Helovīna dekorācijas, un tad jau praktiski varēsim svinēt Ziemassvētkus. Mūsdienu trakajā pasaulē labākā doma, ko darīt pēc Ērika Stendzinieka nobloķēšanas Twitter, ir dzīvošana mirklī. Īsāk sakot - laiks uzjaukt kārtīgu vasaras kokteili!

Lai gan kokteiļa nosaukums ir gana tropisks, tā pirmsākumi ir meklējami ASV. Pirmā atsauce uz kokteili saistāma ar 1939. - 1940. gada Pasaules tirgū esošo “Hurricane” bāru. Pirmo kokteiļa atspoguļojumu medijos var redzēt 1939. gada filmā “Naughty But Nice”, kaut gan tam pietrūka klasiskās sarkanās nokrāsas, kas ir raksturīga mūsdienu kokteiļa interpretācijām. Bet nost ar pagātni, ķeramies pie dzeršanas!

Tev vajadzēs:

Ja gribi, lai kokteilis izskatās tā, it kā dotos uz Latvijas Blogeru un Influenceru asociācijas gada balvu, dekorēšanai noderēs:

  • 4 sarkanie kokteiļu ķirši
  • 2 apelsīna šķēles
  • Šeikeris
  • Poko Grange vai highball glāze
  • ledus (dāāāā)

Pagatavošana:

  1. Ievietojam rumus, sulas, sīrupu, kā arī augļa masu šeikerī ar ledu un šeikojam, līdz tas paliek ledus auksts.
  2. Divreiz nokāšam kokteili, pirmo reizi ar standarta kokteiļu sietu un otro reizi caur smalkāku sietiņu. Šim nolūkam izmantojam divas glāzes. Gan pirmajā glāzē, kurā kokteili nokāsīsim pirmo reizi, gan glāzē, kurā servēsim, ir jābūt ledum.
  3. Dekorējam, ja mums ir svarīgi, kā izskatās tas, no kā rītā sāpēs galva.

Grādus meklējam Vinitim.com. Priekā!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO